Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
09 stycznia 2009 17:59
Ja kupiłam w go sporcie w wola parku kurtę przecenioną z 299zł na 150zł
czy ktos moze mi derki zobaczyc?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 stycznia 2009 18:23
sznurka ja jutro powinnam być w Go Sporcie, bo chce zobaczyć te torby na szczotki, to przy okazji oblukam derki. Jakieś konkretne Cię interesują?
125-130, najlepiej jednowarstwowe albo z niewielkim wypełnieniem
nie polarowe
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 stycznia 2009 18:28
Zobacze jutro i napisze co i jak  🙂

Byłam wczoraj w Go Sporcie w Wola Park i... mało rzeczy mieli.
* Toreb na szczotki w ogóle już nie było  🙄
* Były dwie derki polarowe (ładny kolorek tak swoja drogą  😉 ) i jedna derka siatkowa. Innych derek nie było
* ochraniacze (takie na wzór Veredusów  🤔 dosłownie kopia ) a na metce napis Nowak Center  😲
* jakieś sczotki
* kaloszki
* baty i palcaty
* kantary (ale wcale nie były przecenione  🙄 )
* ogłowia
* czapraki

W sumie żadna rewelacja  🍴
dzisiaj w Go Sporcie na Ursynowie były przecenione kurtki. I nic wiecej przecenionego nie było (przynajmniej nie dostrzegłam)
Sznurka były derki Jacsona bez wypełnienia, bardzo fajne. Jedna na pewno 145 była, a druga nie wiem.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
12 stycznia 2009 16:21
Ja żałuję, że nie załapałam się na ich wielkie piłki gimnastyczne za 19.99 -- Koniska by miały ubaw 😀
- właśnie przeglądałam ofertę lidla na najbliższe dni i od dziś mają ofertę "przygoda ze sportem" i mają w niej takie piłki http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20090112.p.Pilka_gimnastyczna - to o nie chodzi?

A tak w ogóle są może u kogoś w lidlu jeszcze derki? Interesowała by mnie w rozmiarze 145.
asds   Life goes on...
12 stycznia 2009 16:24
chyba musialą byc w któryms LIDLU dostawa bo na allegro widzę wysyp owijek lidlowych po 29,90 zł i derek za około 50 cos złotych
slojma   I was born with a silver spoon!
12 stycznia 2009 17:01
Horciakowa- u mnie piłek było pod dostatkiem o 9 rano, zakupiłam nawet jedną dla mnie i jedną dla koleżanki. Byly w dwóch kolarach niebieska i srebrna(szara), są zrobione nie z gumy tylko z jakiegoś dziwnego tworzywa boję się, ze konie ją szybko zniszczą 🤔
ewuś, duza
ja na hucyka szukam
Właśnie wróciłam z Lidla z nową piłką, rzeczywiście materiał, z ktorego jest wykonana dosyć dziwny ale zobaczymy jak się będzie spisywać 🙂
Zajrzałam dziś do Go Sportu w Promenadzie. Niestety bida z nędzą..prawie nic nie ma, a to co jest nie zasługuje na uwagę.
sznurka jutro zajrze jeszcze raz do Go Sportu, zobacze jaki rozmiar jest tej drugiej dery. Mam po drodze do stajni, więc zaden problem 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
12 stycznia 2009 19:06
Ja troche boję sie testować jutro piłkę (taki miałam zamiar), bo w instrukcji napisane jest by nie przebywala w temp. poniżej 15 stopni 🤔
Sznurka, byłam w Decathlonie i widziałam przecenione derki. Aktualna cena 110 zł, z ilu nie wiem, bo stara cena była zaklejona nową.  Jednowarstwowe, takie jakby drelich, 75% polyester i 25 wiskoza, granatowe z beżowymi pasami, z rozcięcieciem na łopatkach. Chyba tez było mocowanie pod ogon, ale ja mało-derkowa i pogubiłam się w tych taśmach i linach.  Chyba to jakaś końcówka, bo leżaly w kupie na półce, nie w żadnych torbach.  Rozmiary 125 i chyba 115, ale z tej kupy trudno było się zorientować. 
slojma własnie też na to zwróciłam uwagę, no ale ryzyk fizyk 😉 Najpierw muszę ją jeszcze napompować hihi
slojma   I was born with a silver spoon!
13 stycznia 2009 08:58
monia moja juz napompowana, moze ja dzisiaj zabiorę do zwierzaków, tak ładnie wygląda, ale naprawdę obawiam się o jej trwałość
trusia, hmm 110 to w sumie nie jest tez mało jak na derke po przecenie🙁
Ja kupiłam jakiś tydzień temu w Go Sport Janki fajną torbe na akcesoria Jacksona za 20zł  🙂
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
13 stycznia 2009 19:40
a jak by ktoś był we wrocku w jakiś sklepie z tanimi końskimi rzeczami to da znać? 😀
meggii, już ich tam nie ma 😉
sznurka w Go Sporcie derki Jacsona są tylko 145 i 1555 więc trochę za dużo, jak dla Twojego hucyka 🙂
Ewuś a w jakiej cenie? 🙂
byłam dzisiaj w decathlonie w Markach i jestem zaskoczona.
Dział jeździecki jest rozbudowany-cała jedna alejka, a nie jak jeszcze niedawno 1 pustawy regał.
Kaloszki znowu powróciły na półki, nowe kantary, czapraki, fajne strychulce w przyzwoitej cenie itp
Sierra polary za 99 zł a te drugie za 199
z cyklu "Lidlowe raporty" 😉 byłam właśnie w Lidlu na Hetmańskiej/Przemysłowej (Poznań) w celu zakupu piłki (kupiłam ostatnią, zaraz będzie premiera 😉 ) - przy linii kas ostatnie sztuki końskich smakołyków - z 3 wiaderka ze złotą pokrywką (nie sprawdzałam, jaki to smak) po 12,99, 2 lizawki, z 4 mniejsze wiadereczka cukierków.
199zł z 259 albo 299 (nie pamiętam dokładnie) 🙂
Monny   bez odbioru .
15 stycznia 2009 20:19
Ja byłam dzisiaj w lidlu i nic. Ani derek, owijek ani smakołyków. Ani nawet piłek już.
Naszczęście kupiłam dwie ostatnimi czasy jak były w ofercie 🙂
Przegapiłam piłki w Lidlu:/W związku z tym mam pytanie:gdzie najtaniej można kupić taką piłkę?Na allegro znalazłam za 30zł+12 zł wysyłka.Mogą być sklepy internetowe lub stacjonarne w Warszawie.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
18 stycznia 2009 20:14
właśnie ja też potrzebuję taką piłkę, prezent na urodziny Ikara 🤣. Ktoś z Wrocławia widział,  słyszał 👀?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się