Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

na Dolnym Slasku - konkretnie to Luban,
w Lublinie niedawno kupowałam derki i owijki po 1 zł i 5 zł  😲 🤔 tyle ze przyjechalam wieczorem i zostaly tylko 3 derki i owijki ... wzielam oczywiscie wszytsko  🤣
Amigo ma na promocji Kulbake
Dzisiaj wybieram się do Lidla w Poznaniu ale u nas były tylko cukierki .. Ostatnio były juz przecenione to teraz pewnie jeszcze większa przecena !  😤 Ale jestem zła .. Bo bym kupiła Mojej takie rzeczy jak u was sa za te ceny !
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
04 lutego 2009 17:41
A jak we Wrocławiu?
Byłam ! I oprócz żelków na poprawę  humoru nic sobie nie kupiłam  😤 nie tyle sobie co koniowatemu ! Nawet nie ma cukierków !
normalnei jutro biore kase i ide do Lidla, może u mnie w Wołominie się coś uchowało? xD
moze to jest kulbaka, ale wolalabym jezdzic na oklep...
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
04 lutego 2009 20:19
W Lidlu w warszawie na Bemowie jeszcze jest chyba jedna lizawka i cukierki po jakies 10 i 11zł.

nie wiem dokładnie moja mam kupowała.
w Lublinie niedawno kupowałam derki i owijki po 1 zł i 5 zł  😲 🤔 tyle ze przyjechalam wieczorem i zostaly tylko 3 derki i owijki ... wzielam oczywiscie wszytsko  🤣


dziwne... ja kupiłam owijki za 5 i derke za 20 - ceny z ulotki reklamowej  🤔 🙄
Dziewczyny gdzie w Lublinie takie ceny? w którym lidlu?
kujka   new better life mode: on
04 lutego 2009 23:13
jestem w szoku, u nas caly towar z lidla schodzi maks w tydzien, nie mowiac juz o promocjach typu derka za 5 zl o.o

a tak na marginesie - na allegro jest troche owijek z lidla po 30 zl za nowki.
końskie rzeczy były w lidlu przy Kunickiego na wyprzedaży, teraz już nic nie ma
łeee 🙁
a w którymś z Wrocławskich Lidlu ktoś coś widział ?, bo  weszłam przed chwilą na stronę lidla ale nie ma wzmianki o rzeczach dla koni
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
05 lutego 2009 12:47
no właśnie a ja tak bardzo bym chciała 😕
niestety chcieć nie znaczy móc 🙄
już mówię , w Lidlu na Kunickiego jakiś czas temu, przyszłam wieczorem i ceny rzeczywiście były takie jak w ulotce (tzn takie byky wywieszone nad produktami) , ale jak poszłam z tym wszytskim do kasy i zobaczyłam sumę 16 zł  😲 🤔 to pani kasjerka powiedziała ze szefowa kazała wszystko juz wyprzedawać po 1zł i 5 zł. Miałam farta  😉
ale Ci fajnie kurcze, ja jeszcze tak nie trafiłam 🙁
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
05 lutego 2009 14:44
ja w niedziele jadę okupować wrocławskie Lidle 🏇 jeszcze było by fajnie jak by coś było 🙄.
Już się widzę wchodzącą obwieszoną torbami a z nich wystające końskie rzeczy 💘  ahh.... jak szczęście dopisze
Zrobię im bure, że jak to w innych Lidlach jest 👿 a u nich nie 🤬  🤣
ja sie zastanawiam czy w ogole cos bedzie :P mam nadzieje, że dostane owijki i jakąś derke. i kantar by się przydał xD marzenia ściętej głowy xD
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
05 lutego 2009 14:56
A jednak jutro ruszam na podbój Lidlów 🏇. Może coś będzie, dam znać 😉
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
05 lutego 2009 20:42
Mam taką małą prośbę, czy jest ktoś kto spojrzałby czy w Decathlonie (bez znaczenia w jakim mieście) są jeszcze czapraki za 16.90?

Mam na myśli te http://www.decathlon.com.pl/PL/accolade-19763630/
Byłabym bardzo wdzięczna za informacje  :kwiatek:
[quote author=Młoda link=topic=485.msg167010#msg167010 date=1233866570]
Mam taką małą prośbę, czy jest ktoś kto spojrzałby czy w Decathlonie (bez znaczenia w jakim mieście) są jeszcze czapraki za 16.90?

Mam na myśli te http://www.decathlon.com.pl/PL/accolade-19763630/
Byłabym bardzo wdzięczna za informacje  :kwiatek:
[/quote]

nie ma i nie bedzie!
te czapraki byly w takiej cenie ale w sierpniu. nie powiem kto nawalil i narobil nam kupy i wpisal te przeceny dopiero teraz!(do tego z dopiskiem ze promocja trwa przez pol roku ponad)

Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
05 lutego 2009 21:01
Bardzo dziękuję za odp.    😉
helcia ja byłam dzisiaj w lidlu tu niedaleko mnie dzielnica psie pole i nie było nic  🙁 ale jak byś znalazła gdzieś derki i to po 20 zł to weź mi proszę choć jedną jak by była, będę bardzo bardzo wdzięczna  🙇
Czy ktoś spotkał się z końskim sprzętem w Lidlu w Piasecznie?
majeczka   Galopem przez życie!
06 lutego 2009 07:56
W Lidlu w starej miłosnej k. wawy nie ma nic końskiego 🙁
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
06 lutego 2009 08:17
a tam są jakieś rozmiary tych derek? czy wszystkie jednakowe?
jeśli powiesz to wezmę 😉
Byłam w nowootwartym Decathlonie w Poznaniu. Masakra. Zero wyboru, chyba tylko w bryczesach (jeśli chodzi o rozmiary, to jest szeroka gama, natomiast jest to tylko jeden albo dwa modele - z lejami kolanowymi szmacianymi, lub skórzanymi, bo pełnych nie widziałam). Chciałam kupić owijki (beżowe, polarowo-elastyczne). Znalazłam w sklepie 2 komplety 😀 Polarowe czarne lub polarowe brązowe, w jakiejś kosmicznej cenie pięćdziesięciu kilku zł. Śmiechu warte.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
06 lutego 2009 10:48
a jak z tymi rozmiarami w Lidlu. 🤔
ps. jeśli będą to kolor ci obojętny?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się