Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

Ja tam widzę zmianę. Nie widzisz nabudowania szyi? Po zdjęciach ciężko stwierdzić, ale wydaje się, że i plecków nabrał, na 1 zdjęciu kwadratowy zad, moim zdaniem koń się wyraźnie zaokrąglił i nabrał ciałka.
Na pierwszym zdjęciu koń rozwleczony idzie sobie stępem, reszta to jakieś próby zbierania go. Więc nie ma tu obiektywnej oceny, bo są to zdjęcia w różnych momentach. Zad jak dla mnie dalej kwadratowy.
Czekam dalej na filmiki.  😀
deborah   koń by się uśmiał...
09 maja 2010 17:45
edit:
nie chcę dublować zdjęć a pojawiły się w kąciku puchnących
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
21 maja 2010 07:34
Niestety lepszych jakościowo zdjęć nie posiadam  🙁
Stęp:
Styczeń 2010

Kwiecień 2010
[Coś tutaj poprawiałam 👀]
Kłus:
Styczeń 2010

Kwiecień2010

to ja też może nas pokażę 🙂
rząd na dole-styczeń 2010r.
rząd na górze-maj 2010r.
Pozdrawiam 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] za duze zdjęcie.
ojojojjj jaka tragedia na ostatnim zdjeciu zwlaszcza, ajajajjj  😎
nie ma zadnej zmiany
mtl   I M Equestrian
23 maja 2010 13:37
pierwszy załącznik -  Siwy w kłusie, jakieś pół roku róznicy, starsze zdjęcia u poprzedniej właścicielki - praca na drążkach, nowsze - Siwy u mnie, na małych zdjęciach prawa strona, dół pierwsze dni ze mną, zaraz obok, to bardziej słoneczne - po 1,5 tygodnia u mnie, powyżej zdjęcie robione tydzień temu
drugi załącznik - Siwy w galopie, znowu jakieś pół roku różnicy między zdjęciami, starsze u poprzedniej właścicielki, nowsze - po tygodniu naszej współpracy
trzeci załącznik - skoki, zdjęcie po lewej ze mną wczoraj - koń skacze wszystko, u góry po prawej koń 3 tygodnie temu pod właścicielką, dół po prawej - pół roku temu jak zaczynał
czwarty załącznik - Siwy wersja stój, październik - luty - maj początek - maj połowa miesiąca

co myślicie?
mtl, on jest cudowny 😍

morfisiowa, zmiana jest tylko w sposobie jazdy chyba:p
edit;chciałam to połączyć w jeden post, ale nie mogę usunąć tamtego...

Co się tak uczepiliście tego Lorda ?
Sierra, jeżeli nie wierzysz, że to wpływ treningu, to nie. Let's go raczej się tym nie przejmuję, bo to opinia jednej osoby. Są osoby potwierdzające iż koń jest/był w treningu, więc czemu dalej ciągnąć temat?

Od siebie dodam, że ostrzeżenie to początek, jeśli zobaczę jeszcze jeden nie wy edytowany post będzie wypowiedź moderowana.
Nie jesteś na forum od wczoraj.

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów.
frodoslaw- może zaczniesz edytować posty? zaraz się ostrzeżenia posypią..
busch   Mad god's blessing.
23 maja 2010 15:28
oglądając takie zdjęcia, jak te morfisiowej odnoszę wrażenie, że niektórzy specjalnie wrzucają nowe zdjęcia z najlepszych momentów (co zrozumiałe), a stare z jakichś buntów (czego pojąć nie bardzo umiem). Co ma pokazywać zdjęcie wylamionego na maksa konia? Przecież to jasne, że nie chodził tak cały czas - a takie disaster photos ma chyba każdy, od zwykłego rekreancika, do Mistrza Polski. Ostatecznie jeździmy na koniach, a nie maszynach - które mają prawo czasem bryknąć, a czasem łbem zarzucić. Obojętnie od muskulatury, którą mogą się pochwalić i umiejętności, których zostały nauczone.
mtl   I M Equestrian
23 maja 2010 15:30
w ramach wyjaśnień, co by nie było wątpliwości co do mojego szkapa, Siwy był wystawiony na sprzedaż z tymi fotami które dodałam jako te "gorsze"  😵 pewnie dlatego nikt go nie kupił przez 2 lata  😁
Katharina   "Be patient and trust in the process"
23 maja 2010 16:24
mtl   konia masz bardzo ładnego ale... Ja np żadnej różnicy nie widzę  👀
mtl   konia masz bardzo ładnego ale... Ja np żadnej różnicy nie widzę  👀

a już na pewno nie pod wpływem treningu :p
motyl, cudny jest, ale wrzuć foty za pół roku 😉
Maniek w maju masz błąd i jest zimowe zdjęcie 😉
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
23 maja 2010 18:22
Nie wiem czy w ogóle wypada mi się tutaj pokazywać, ale po pierwsze - byłam namawiana przez kilka osób na wstawienie tutaj zdjęć porównawczych, po drugie- już za tydzień rozstajemy się z Kaprikornem na całe trzy, czy nawet cztery miesiące  😕
Ja wyjeżdżam do roboty po sesji, a Kaprikorn jedzie ze swoją właścicielką do jej instruktora na wakacje  🙁
Więc nic lepszego już raczej nie będę mogła pokazać przed jego wyjazdem...

Czasu minęło mało, bo zaledwie niecałe 8 miesięcy, dlatego ciężko tu mówić o wpływie treningu. Sama jeszcze 8 miesięcy temu siedziałam jak na wielbłądzie, a Kapri poza tym, że zaczął regularnie chodzić i wyjechaliśmy razem na 8dniowe konsultacje do mojej trenerki, zaczął być nareszcie karmiony tak jak powinien. No i co najważniejsze po długich poszukiwaniach i wielu próbach jazd z pozornie dobrym dla nas instruktorem... zaczęliśmy jeździć sami... oraz konsultować się z moją trenerką, która niestety jest zbyt daleko, żebyśmy mogli odpowiednio często korzystać z jej pomocy  🙁

stęp, lub inochód jak kto woli z listopada 2009  😁 Jak dostałam Kapriego w październiku, to inochodził nawet na wybiegu...



stęp z maja 2010



kłus z listopada 2009



kłus z kwietnia 2010



jeszcze raz kłus z końca grudnia 2009



i kłus z maja 2010



kłus po raz ostatni z listopada 2009



kłus z wczoraj...



galop z grudnia 2009



i galop z kwietnia 2010



Pozwolę sobie jeszcze zedytować  😉 Chciałam podziękować wszystkim voltowiczom, którzy jakiś czas temu otworzyli mi oczy na to z kim jeżdżę, jak jeżdżę i co ja generalnie wyprawiam...  👀 Zaczęliśmy wszystko od nowa + spotkaliśmy się z caroline, a potem wszystko poszło z górki  :kwiatek: Szkoda, że to już koniec w tym roku akademickim  🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 maja 2010 19:10
okwiat, na reszcie nie wyglądasz na tym koniu jakbyś była na niego o wiele, o wiele za duża, a on nie wygląda jakby miał się zaraz złamać. Teraz można w ogóle na was patrzyć. Jak dla mnie rewelacyjna zmiana i na prawdę świetna robota. Duże gratulacje!
A o Monecie co sądzicie? ;p
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 maja 2010 19:19
okwiat, super! Serdecznie gratuluję!
kujka   new better life mode: on
23 maja 2010 19:33
okwiatku, Ty wiesz!!  👍 👍
busch   Mad god's blessing.
23 maja 2010 19:52
okwiat - FENOMENALNA zmiana, Kaprikorn na pierwszych zdjęciach wyglądał naprawdę brzydko, a teraz zrobił się z niego całkiem urodny rumak. WIELKIE gratulacje, według mnie jedna z najbardziej widocznych zmian tego wątku  😉
mtl   I M Equestrian
23 maja 2010 19:55
chodziło mi o porównanie zdjęć sprzed pół roku u hodowczyni i zdjęć z teraz, bo jeśli różnicy nie ma to muszę sobie oczy wymienić  😜 może takie porównanie będzie wyraźniejsze
rozluźnił się chłopak 😉
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
23 maja 2010 20:23
Strzyga, Koniczka, kujka, busch  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
okwiat, wow gratuluje!
okwiat Wielka zmiana. Na tych starych zdjęciach wyglądał jak o 2 rozmiary za mały, kucyk szczypiorek. Teraz do siebie pasujecie, a kapri stał się ładnym, okrągłym rumakiem! 😅
Ja przed chwilą dostałam jedno zdjęcie,z jakiejś kwietniowej jazdy po łące... I z ciekawosci zobaczyłam jak wygladalismy dokładnie rok wcześniej... 🙂 Zmiana mnie strasznie ucieszyla 🙂 z konia mi sie chyba maszyna zrobiła 😀  😍 😅
Kwiecień 2009


Kwiecien 2010
Zmiany w umięśnieniu się nie dopatrzyłam. Zdjęcia kiepskie jeśli chodzi o porównanie no i na 2 ma irokeza (chyba).
Tulipan
A według mnie miesnie szyi bardzo sie zmieniły... widze to w sumie na żywo tez wiec jestem nieobiektywna jesli chodzi o ocene zdjeć. I moze faktycznie masz racje ze zdjecia kiepskie do porównania.
Nie oceniam stanu faktycznego bo go nie znam. Ja na tak zestawionych zdjęciach nie widzę czy jest poprawa czy nie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się