Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

kujka   new better life mode: on
23 maja 2010 21:18
Hypnotize, masz przeciez miliony zdjec rudego. daj 2 w takiej samej fazie tego samego chodu i bedzie po problemie.
kujka
No właśnie nie mam w takiej samej fazie 😀
To chociaż zbliżoną, bo kurcze, zmiana jest ogromna, na żywo to rzeczywiście jest maszyna, więc niech tutaj też widzą, noo 😁
Mi się podoba konisko, przedewszystkim klata!
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
23 maja 2010 21:35
Ramires, Monia dzięki  :kwiatek:
trzynastka   In love with the ordinary
23 maja 2010 21:36
Hypnotize, już te zdjęcia lepiej pokazują stan faktyczny.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,21952.msg571164.html#msg571164
Według mnie również widać dużą zmianę. Gołym okiem widać: klata, szyja.  😉
busch   Mad god's blessing.
23 maja 2010 21:38
Pozwoliłam sobie pogrzebać w zdjęciach Hypnotize (mam nadzieję, że mogłam?  👀 ) i wyszło tak:



Ta sama faza, starsze zdjęcie nieco pod kątem ale zdecydowanie łatwiej ocenić 🙂
Ja nadal wielkiego bumu tu nie widzę 😉
Trochę zad się nabudował i szyja u góry. Ale maszyna.. chyba jeszcze nie do końca 😉

okwiat brawo, kawał dobrej roboty!
rewir
Ja i tak bede twierdziła ze maszyna 😀  😍  ale to dlatego ze mój 😀

tulipan
Bumu nie ma, ale ja jestem dumna z szyi. Duzo pracowalismy nad tym zeby pozbyc sie mieśni z dolnej partii szyi  a rozbudowac te u góry ( nie wiem jak sie fachowo nazywają )
okwiat, ja już cukrzyłam na PW, ale mogę posłodzić i tutaj. Super robota z Kaprikornem - zwierzak wyglądał jak pozlepiany z niepasujących do siebie części, a zrobiło się z niego urodziwe konisko. Budową, ruchem i z tego, co mi wiadomo, również charakterem, Kapri przypomina bardzo mojego Kuca - więc mam szczególny sentyment do Waszej pary. Trzymam kciuki za dalsze postępy zwierzaka 🙂
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
23 maja 2010 22:55
rewir, quanta-  😡 dziękuję Wam 🙂  :kwiatek: :kwiatek:
okwiat, Gratulacje! Kapri naprawdę wygląda fenomenalnie! Jak Koń, a nie taka bida, jak na tych starych zdjęciach.  👍 👍
[w ogóle, że tak offtopnę -> rozstajecie się z Kaprim tylko na tę parę miesięcy i potem do siebie "wracacie"? :> ]

mtl, różnica polega na tym... że dorósł chłopak, "wyładnił się", jak to młody koń, rozluźnił, a to dużo. 😉

Maniek, W zasadzie... nic. Oprócz zmian kiełzn i ogłowii - ja nie widzę żadnych spektakularnych zmian, takich "wow".
Sankaritarina no to było luknąć na fotkę kiedy zero mięśni miała np. czerwiec 2009 a maj 2010 jednak uważam że coś widać i poprawę w jeździe : )

Teraz

   

Kiedyś

okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
24 maja 2010 17:00
Sankaritarina-  :kwiatek: tak, wracamy do siebie po wakacjach czyli pewnie coś około końca września, czy początku października...
cieciorka   kocioł bałkański
24 maja 2010 17:21
mnie się koń Hypnotize w wygląda baaaardzo podoba, a jak na kasztana, to już w ogóle, ale bez grzywy wygląda o tak:
dziewczyny, wrzucacie kiepskie zdjęcia do poglądu jakiegokolwiek 😉

edit:
Hypnotize - po wymazaniu przez cieciorkę irokeza nadal nie widzę spektakularnej zmiany w pakera 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 maja 2010 18:01
Maniek, ja tam zmiany nie widzę.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 maja 2010 18:03
Strzyga, przecież się zganaszował! Nie widzisz?!
Maniek, moje zdanie znasz na ten temat, ale może jak Ci dziewczyny "pojadą" to zrozumiesz o co chodzi😉
Ja proponuje przed wrzuceniem tu zdjęć usiąść i popatrzeć na nie z 20 min. Może to rozjaśni pod kopułą.
a przedewszystkim przejrzeć ten wątek i zobaczyć jakie zmiany były już wstawiane. Napewno nie po miesiącu
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 maja 2010 18:28
Koniczka, ale za mnie głupia nimfomanka, nie zauważyłam! I czapraczek ma przecież inny!!!
to nie znaczy, że trzeba po kimś jeździć ; / i nic nie zauważać .  jeżdżę rekreacyjnie tak samo jak ten koń i dwa razy w tygodniu. Ja uważam, że to dużo osiągnęłam, ale widać dla nie których tylko zmiana czapraka po dwóch latach ;/
gdyby nie była rozluźniona to napewno by nie odpuszczała .

Proszę bardzo można komentować.  konia, który wędzidło ledwo przyjmował i schodził głową w chmurach to zero efektu ; )






Angelika, ty nadal nic nie rozumiesz...?  🙄

P.S. Nic nie rozumiem, z tego co napisałaś...
No nie rozumiem ?  proszę wyjaśnij mi na gg : )
czemu ja widzę efekty a reszta nie?
może dlatego, że są minimalne ? Ja wywnioskowałam z Twojego postu Maniek, że jeździsz 2x w tyg. - reszty nie udało mi się rozszyfrować.
Daj lepsze zdjęcia, bo tutaj widać tylko to, że Moneta się zganaszowała. Ja wiem, że się starasz, ale to nie jest  jeszcze efekt WOW.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 maja 2010 19:13
czemu ja widzę efekty a reszta nie?


Mamy czekać, aż powstanie myśl, czy to raczej niemożliwe?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się