Howrse gra :)

sprzedałam Knabstruppera za 500eq + 1 pass 🤔wirek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 maja 2012 18:18
Facella, u mnie była rożka fiordzka i angielka (pożyczona komuś, miałaś odkupić 😉 ), obie z KF więc szanse juz sporo większe
"Daj mieszankę zdrowotną", to nie są te kaloryczne/energetyczne itd. to jak ja mam to zrobić, skąd je wziąć? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć 🙄
w ośrodkach jeździeckich mają
a co w sytuacji, kiedy mam dwa konie w tym samym ośrodku, który ma te mieszanki i jednemu mogę ją dać, a drugiemu nie? wiek ma na to jakiś wpływ? albo to, że jeden z koni ma kamień?
calore,, wiek chyba ma wpływ, bodajże po 25 roku życia nie można dać mieszanki zdrowotnej.
a to możliwe, bo ten z kamieniem to już nawet ponad 95 😉 dzięki 🙂
😅


na com są już karty do kupienia, za 5 kart kupon 😉
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mogę się wymienic z howrse.com ( ponieważ tam mało co gram ) przedmiotami na polskim howrse.
Mam do wymiany : 2xZestaw Hery, Zestaw Bonusowy, promień, różdżka płd, podkowy pos i kamień fil.
Na pw 😉
dar, xofkate
dam różdżkę na pl za łzy na com 🙂


Przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale już przyjęłam prezent na pl i odesłałam na com. 🙂
wczoraj miałam maturę ustną z polskiego, na szczęście zaliczona, ale.. mózg zlasował mi się na tyle, że zdolny był jedynie spać.  😡


wymienię rzeczy z COM na PL:
My items

Croesus' Fortune
x 2

Hera Pack
x 1

Poseidon's Horseshoes
x 1

Poseidon's Pack
x 1

Ploutos' Parchment
x 1

Helios' Ray
x 1

Medusa's Blood
x 1

Diamond
x 1

Philosopher's Stone
x 1

Achilles' Heel
x 1

Black Orchid
x 1

Nyx Pack
x 1

Apollo's Lyre
x 1

Artemis' Arrow
x 1
dar, spoko 🙂
kupiłam kilka tych zestawów kart na com. w pierwszym dostałam kilka kart, których nie miałam, ale w późniejszych coraz więcej się powtarzało, więc dałam sobie spokój.
ponawiam - dam różdżkę na pl za łzy na com 🙂
carlone zaproszę Cię na kom [s]i na pl[/s] 🙂

o, na pl to my już od 112 dni jesteśmy znajomymi ^^'
zaakceptowałam 😉
Podaruj jabłko koniowi urodzonemu 06.10.2010

czy ktoś wie jak wykonać to zadanie?
U Loli na profilu jest link 😉
U Loli na profilu jest link 😉


nie bardzo rozumiem tą odpowiedz niestety
Interbeta,  wejdź na stronę  gracza Lola, na jej prezentacji powinien być link do konia urodzonego 06.10.2010
Dzięki bardzo za pomoc. Nareszcie się udało 🙂 A teraz mam jeszcze jedno pytanie... Jak odkryć sekretną stronę nr 3 ?
Wejdź na prezentację Ow, tam masz podpowiedź 
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
19 maja 2012 21:16
No w sumie źle nie jest dziś RO 🙂
Zestaw Nyks
x 6

🏇
Ja na .com wygrałam Marsa : D
Na .pl w sumie z ciekawszych rzeczy to RO.
calore szkoda że nie wiedziałam wzięłabym na zarezerwowanych za sporo więcej bo strasznie na Knapa poluje a jak na złość nie mam ani jednej karty z kolekcji żeby go zdobyć:/ ps. na howrse mam taki sam login jak tu jakby ktoś mnie szukał😉2 luzytany też puszczę (dużo z CR) zwą się Dereń i Caramel jak ktoś zainteresowany to proszę o wiadomość na pw lub bezpośrednio na howrse z uwzględnieniem że z re-volty🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
20 maja 2012 08:41
kolejna diamentowa za logowanie, powtórzona, po wymianie skrzydlata laska Hermesa  😅
Facella, u mnie była rożka fiordzka i angielka (pożyczona komuś, miałaś odkupić 😉 ), obie z KF więc szanse juz sporo większe

To ja ją mam, ale cały czas jest wystawiona na ciebie. Facella wystawić na ciebie?
Wejdź na prezentację Ow, tam masz podpowiedź 

Wiem, jak sprawdzić kto wygrał najwięcej zawodów, ale nie wiem, gdzie mam ten nick wkleić... W który adres.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
20 maja 2012 11:14
czy tylko mi nie działa howrse o.O
mnie też nie działa, ale tylko pl. com śmiga.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
20 maja 2012 11:31
szkoda ze nie mam juz konta pegaza, to bym mogła kupić zestaw chmurek za laskę :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 maja 2012 15:32
[quote author=Misskiedis link=topic=49169.msg1405620#msg1405620 date=1337361505]
Facella, u mnie była rożka fiordzka i angielka (pożyczona komuś, miałaś odkupić 😉 ), obie z KF więc szanse juz sporo większe

To ja ją mam, ale cały czas jest wystawiona na ciebie. Facella wystawić na ciebie?
[/quote]
już odkupiona (-;

naprawdę nikt nie ma konia 25+ z um. 0 ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się