BrzydUla

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 września 2009 16:32
Ja tego się nie tykałam, ale odcinek o wyjeździe z markiem oglądałam wytrwale. Tak się wkręciłam, że nie mogę się doczekać następnych odcinków 😁

Ciekawe czy coś zajdzie między Ulką, a jej nowym koleżką, co odwoził ją na wyjazd 😁
I stawiam na to, że Pshemko wypaple adres Markowi ;-)
patataj   tyle smaku - we fraku
29 września 2009 16:40
Notarialna, o kurcze nie wiem o czym piszesz 🤔. teraz oglądam na youtube w 'super' 😵 jakości wczorajszy odcinek. Muszę jeszcze ten obejrzeć i już lecę na dzisiejszy 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 września 2009 16:48
Na torrentach są do ściągnięcia odcinki ostatnie w dość dobrej jakości.
A pisałam o tym dzisiejszym odcinku ;-)

Już go obejrzałam 😁
Notarialna ten kolega Uli, który ją odwoził na wyjazd to Maciek, jej stary kolega, i między nimy nic nie będzie😉 Na Mazurach Ula kogoś spotka😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 września 2009 17:44
Hmm gdzie można obejrzeć odcinki z tamtego tygodnia ? Na youtube ?
Dokładnie te kiedy Ula wyjechała z Markiem, nie widziałam ich a jestem ciekawca co się zdarzyło.
a np. tutaj (chyba - jeszczenie próbowałam)
http://www.plejada.pl/60,2,vod_seria.html

a np. tutaj (chyba - jeszczenie próbowałam)
http://www.plejada.pl/60,2,vod_seria.html



akurat tam trzeba wykupić pakiet 😉
darolga   L'amore è cieco
29 września 2009 19:43
Buuuu, ona nie przeczytała, a on jej taki ładny list napisał 🙁

Ale się wkręciłam.
Jestem uzależniona.

Są już w Empiku dostępne stare odcinki? :P
asds   Life goes on...
29 września 2009 19:48
w empik.com sa do zamówienia odcinki 1-30 w pierwszym boxie. Z tego co wiem limitowana ilośc jest z autografami
stare odcinki można obejrzeć na www.ifilmy.net  ja obejrzałam calą 1 serię przez wakacje na tej stronie  😁
Dynamo   Dynamicznie :))
29 września 2009 20:00
http://brzydula.tvshow.com.pl/ tutaj można obejrzeć najnowsze odcinki 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 września 2009 20:06
darolga, Nie masz czasem wrażenia, że Marek zrozumiał swoje zachowanie? Bo ja myślę, ze popełniła błąd nie czytając tego listu 😉
darolga   L'amore è cieco
29 września 2009 20:11
asds - dzięki! 😀
martynakoniki - kurczę, a miałam dzisiaj w nocy spać :P ahaaa, pospaneee :P

Notarialna - mam takie same odczucia! Jestem przekonana, że ją kocha. I popełniła błąd nie czytając tego listu (ale chyba nieświadomie?). I wydaje mi się, że kartkę zostawi u Maćka w samochodzie, sama pójdzie do tego pensjonatu na Mazurach, a Maciek znajdzie list i... i nie wiem. Wyrzuci? Pójdzie do Marka zrobić mu jazdę?
asds   Life goes on...
29 września 2009 20:18
Hahah!!! Własnie oglądam BrzydUle odcinek 176 online!!! yeah!!!


Wie ktoś może gdzie da radę obejrzec oryginalna Brzyydule Betty z polskim dub lub angielskimi napisami?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 września 2009 20:20
Z kumpelą rozmawiałśmy na gg na ten temat 😉
Zgodnie stwierdziłyśmy, że faktycznie Maciek odkryje zostawiony list i pogada z Markiem, a Pshemko wygada Markowi adres tego pensjonatu 😁

A tak mi się żal marka zrobiło jak siedział tam nad Wisłą. 🤔wirek:
Kurde niby tylko serial a jak wciąga 😁

Szczerze powiedziawszy Violetta zaczyna mnie wkurzać 😤

Asds Gdzie można obejrzeć?
darolga   L'amore è cieco
29 września 2009 20:23
asds niedobra kobietooo, mów co i gdzie i za ile?!
plejada.pl?

Notarialna - a mi się wydaje, że Maciek znajdzie list i wyrzuci. I znajdzie go Marek, zobaczy, że to list od niego i zobaczy adres. I pojedzie! ;D to dopiero będzie romantikooo ;D
Mi też go było żal 🙁 i jeszcze jej krówki przyniósł 🙁
Apropos Wisły - bardzo przeżywałam scenę, w której Marek i Ula minęli się nad Wisłą, wtedy co oboje wysiedli pójść na spacer. A dupek Sebastian nie powiedział Markowi, że ona tu była i że właśnie odjeżdża... grrr.
Tylko serial?! Toż to moje życie od łądnych kilku miesięcy 😀
asds   Life goes on...
29 września 2009 20:24
http://brzydula.tvshow.com.pl/ tutaj można obejrzeć najnowsze odcinki 🙂


Dynamo thx  :kwiatek:


Czyta kobitki trzeba wszystko dokładnie 😉

I jak miło ze to za free jest 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 września 2009 21:30
http://rs404.rapidshare.com/files/191720750/Brzydula.176.PL.WebRip.XviD.rar jest 176 odcinek na Rapidshare! 😅

Nie wiem czy to nie jest starszy, ale chyba nie ten z nowego sezonu 🤔wirek:
darolga   L'amore è cieco
29 września 2009 22:10
Bu, ze starego sezonu 🙁
a tak się cieszyłam jak się już załadował 🙁
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
30 września 2009 07:26
Dlaczego wcześniej nie odkryłam tego wątku?
Zaczęłam oglądać od któregoś tam odcinka, ale tak się wkręciłam że szok 🙂 Nawet męża zaraziłam 😀 W wakacje ściągnęliśmy wszystkie odcinki z pierwszej serii i nadrabialiśmy zaległości  🤔wirek: Teraz niestety w godzinie emisji nie mam czasu oglądać, ale po to jest internet i dzięki niemu obejrzałam już dzisiejszy odcinek  😅

Po tych kilku odcinkach stwierdzam jednak, ze pierwsza seria była lepsza, ale może ta się rozkręci. Pshemko i Viola to najlepsze postacie tego serialu, uwielbiam ich  😍
wrr wykupiłam sobie ten nowy odcinek z plejady ale dp jasnej ciasnej nie mogę go odtworzyć  👿  nie mam takich wymagań sprzętowych że to pójdzie a jak próbowałam zainstalować do odzywa się oryginalność systemu windows.. może ktoś chce kod dostępu? na pw prześlę


już wiem że kompuret i ja to dwie nie współpracujące ze sobą jednostki  🤦


edit: już nieaktualne  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 września 2009 11:32
Maciek znalazł list 😁
Ale w sumie nic emocjonującego jak na razie 😉
a czy ktoś mi łopatologicznie (jak blondynce) wytłumaczy jak można ściągnąć ostatnie odcinki? 😉  :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 września 2009 11:48
http://www.mininova.org/search/?search=brzydula&cat=0
ściągasz program uTorrent, potem instalujesz. Następnie ściągasz te pliki torrent (takie zielone coś z lewej strony przy nazwie to do ściągania służy), ładujesz pliki do uTorrent'a i sie ściąga 🙂
wielkie dzięki  🙇 😅
Film filmem, chociaż bardzo lubię. Jak jestem w domu to oglądam i ostatnio nawet mnie wciągnęło. Ale piosenka Brodki z wczorajszego odcinka mnie zabiła. Normalnie prawie się poryczałam(może jakaś melancholia jesienna  😉 ), jak ja puścili w ostatniej scenie. Dzisiaj na okrągło jej słucham  🙄
[quote author=T&N link=topic=5137.msg345212#msg345212 date=1254310802]
Film filmem, chociaż bardzo lubię. Jak jestem w domu to oglądam i ostatnio nawet mnie wciągnęło. Ale piosenka Brodki z wczorajszego odcinka mnie zabiła. Normalnie prawie się poryczałam(może jakaś melancholia jesienna  😉 ), jak ja puścili w ostatniej scenie. Dzisiaj na okrągło jej słucham  🙄
[/quote]

możesz podlinkować piosenke? :kwiatek:
darolga   L'amore è cieco
30 września 2009 13:00


np

🙂

ubóstwiam <3
a mnie tam ten serial przeraza...
darolga   L'amore è cieco
30 września 2009 13:15
A czemuż to?
Czyżbyś oczyma wyobraźni widziała rzesze fanek pragnące takiej samej bajkowej miłości tudzież rzucające się z mostu z powodu braku zainteresowania ze strony F. Bobka? :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się