Sesja/Studia i t d ;)

pony   inspired by pony
09 stycznia 2012 20:40
nine, masz jakis konkretny temat? Jakis zakres? Moze cos w moich zbiorach by się znalazło:P
trzynastka   In love with the ordinary
09 stycznia 2012 20:45
To mają być przemyślenia na temat socjologii kultury, socjologii życia codziennego. Czyli temat absolutnie każdy. Od konsumpcjonizmu przez związki międzyludzkie aż do subkultur. Proste, banalne ale jednak ciężko mi znaleźć punkt zaczepienia na 4 strony.
I ja, i ja....Siedzę z filogenezą układów. 🙁
Scottie   Cicha obserwatorka
09 stycznia 2012 21:02
pony, mnie troche nudzi uczenie się (aktualnie) o funkcjach dokumentów :P ale ogólnie jeden z ciekawszych przedmiotów na tym kierunku. Pewnie pytałam ze 100 razy, ale Twój chłopak to na 3 roku jest dziennie, wieczorowo, zaocznie? czy już dalej poszedł?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 stycznia 2012 21:07
Powiem ci, że Validol nie działa usypiająco na mnie. Podczas zdawania egzaminu musiałam wziąć dwie tabletki, bo trzęsłam się jak galareta, a sam widok tego doktorka wprawiał mnie w stan lekkiej histerii. Więc raczej to nie był problem myślenia czy braku nauki, a właśnie samych nerwów. Po tych 2 tabletach (przymierzałam się do trzeciej, ale druga na szczęście zadziałała) zdałam na lajcie. 🙂


Hahaha na mnie też. I też nie zawsze. Kiedyś 1, 2 i był spokój. Ale przed poprawką z egzaminu z biologii wciągnęłam pół blistra i nic nie dało.  😁 Za słąbe już dla mnie  😁


A ja zaraz siadam do chemii  🤔
pony   inspired by pony
09 stycznia 2012 21:10
pony, mnie troche nudzi uczenie się (aktualnie) o funkcjach dokumentów :P ale ogólnie jeden z ciekawszych przedmiotów na tym kierunku. Pewnie pytałam ze 100 razy, ale Twój chłopak to na 3 roku jest dziennie, wieczorowo, zaocznie? czy już dalej poszedł?


Teraz jest na 1 roku mgr dziennie 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
09 stycznia 2012 21:15
A to farciarz 😀 w takim razie wykorzystam Cię później i będę pisać na PW w sprawie tej magisterki 🙂 ale na wstępie podziękuj mu bardzo, bo gdyby jego rocznik nie zamieszczał informacj nt egzaminów na gronie i materiałów na chomiku, to większość mojego roku byłaby w ciemnej du... z tym wszystkim.
pony   inspired by pony
09 stycznia 2012 21:19
O! Ja osttanio też odkryłam jaką kopalnią wiedzy nt. egzaminów itp jest Grono! 🙂
Wykorzystuj Scottie, chętnie pomogę 🙂
ja mam 8 egzaminów do napisania w tym semestrze, co to dla nas  💃
Było 10, dwa już zdane na piękne piąteczki, więc walczymy dalej  🤣


Powooodzenia wszystkim studentom, rośnijmy w siłę, haha  🏇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 stycznia 2012 22:40
Ja też 8, pierwszy już w śr. dtugi w czwartek, 3 w pt. Czy coś ruszyłam? Nieeee 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 stycznia 2012 17:01
AAAAAAAAAAAAAAAA... jutro mam koło :< aa ..
Niby uczyłam się, niby umiem ..  😵 a stres mam i wrażenie, że nie umiem  🤔 ...z chęcią bym zrobiła sobie przerwę .. ale kurcze tym bardziej się stresuję  🤔..
tez mam jutro kolo i w czwartek. nie umiem na zadne nic.
a i prezentacje mam na czwartek
masakra - odechciewa mi sie.. fakt ze to dwie zarwane nocki i w miare spokoj ale i tak mi sie nie chce!
w przyszlym tyg jeszcze egzamin i kolo i koniec!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 stycznia 2012 17:10
ja jutro koło, czwartek egzamin, piątek egzamin, poniedziałek koło, środa egzamin, czwartek egzamin, a potem już tylko wtorek egzamin i środa egzamin 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 stycznia 2012 17:14
Dostaję palpitacji serca.
😲
edit

Nie zazdraszczam Wam takiej sytuacji  🤔
Macie jakieś sposoby na stres przed egzamino-kolokwiowy ?  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 stycznia 2012 17:45
Nie mam stresu. Zamieniłam go na śmiech. Więc się śmieję, że nic nie umiem 😀
ja tez sie nie stresuje totalnie - ot, nie wyjdzie to trudno.
tylko zeby mi sie cokolwiek chcialo! pazdziernik - listopad siadalam z checia do nauki. teraz po prostu nie jestem w stanie sie zmusic. jedyne o czym mysle to kiedy w koncu jakies wolne bede miec!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 stycznia 2012 17:54
Niby mam jeszcze 1 poprawke.. ale nien chce ustnej ...  😵 i dlatego się stresuję  😵
subaru2009, czyli jednak nie zmieniasz kierunku ? 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 stycznia 2012 18:11
Zmieniam, ale chcę to dokończyć badziewie. Glupio by było zrezygnwać i nie daj Boże okaże się, że się nie dostałam na weta  😁 trzeba robić wyjście "W"
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 stycznia 2012 18:29
Takie techniczne pytanie a'propo licencjatu.
Co ma zawierać wstęp do każdego rozdziału i ile mniej więcej powinien mieć? Zamierzam dzisiaj spłodzić z 10 stron, bo już by wypadało coś zacząć pisać. A zapomniałam się o to zapytać mojej promotorki.... x/
Piszecie wstęp do każdego rozdziału? U mnie się pisze tylko wstęp do całej pracy.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 stycznia 2012 21:31
Wpadł przed chwilą,  a raczje wyszedł przed chwilą ode mnie kolega, przepytał mnie, więc KONIEC na dziś.
Idę spać nie długo ... ale jakoś tak się uspokoiłam jak mu pogadałam :P
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 stycznia 2012 22:00
Hija, Tak, niestety wymagają. Są 3 główne rozdziały i 3-4 podrozdziały więc musi być wprowadzenie.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 stycznia 2012 22:16
Proszę o kciuki jutro na 7.30  😵

Trzymam za resztę 🙂
ja jutro koło, czwartek egzamin, piątek egzamin, poniedziałek koło, środa egzamin, czwartek egzamin, a potem już tylko wtorek egzamin i środa egzamin 😀


Widzę,że nie jestem sama 😉 Ja dzisiaj miałam jeden już, jutro kolejny a potem w piątek dwa najgorsze dla mnie a jeszcze nic nie umiem.... Potem poniedziałek egzamin z dwóch lat z angielskiego, wtorek dwa koła i dodatkowy egzamin z angielskiego 😀 nie no żyć nie umierać... A teoretycznie sesja u mnie zaczyna się 23ego. A w sesji jak dobrze pójdzie jeden egzamin tylko.
Strzyga u mnie też śmiech własnie w największej dawce występuje wieczór przed jakimś gównianym egzaminem  😀 


Noo i właśnie dowiedzialam się,że jestem w czarnej d...  jak przeczytalam kilka pytań na jutro jakie mieli inni.  😵 W dodatku nie wiem czy mam egzamin na 8 czy na 10  😂


To kto dziś markuje ? 8)
Ja markuje aż do czwartku... 🙁 Jutro na 8 egz z biol, a potem dwa dni na opanowanie mięśni i nerwów konczyny piersiowej... How sweet;p
Ja mam dwa zaległe egzamy dopiero pod koniec lutego🙁 Aaaale, dowiedziałam się właśnie, że mój pogromca, przez którego zostawiłam kupę kasy i nerwów na uczelni, niniejszym zrezygnował z pełnienia funkcji dydaktycznych! Tak więc na sesję patrzę z pewną dozą optymizmu🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 stycznia 2012 00:37
Siedzi ktoś?

Bo ja sobie właśnie nucę pod nosem: "Ciemno już, zgasły wszystkie światła. Ciemno juuuuuż noc nadchodzi... dłuuuga!"  😵 "Taka tam" moja wersja 😉
Ja siedzę  😎  Jeśli to można nazwać siedzeniem...  Bo te notatki tak złowrogo na mnie patrzą!  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 stycznia 2012 00:40
jaaaa... zaraz się zabieram za naukę na jutrzejsze koło 😀 Ale chyba wyłączę kompa i wpakuję się do łóżka 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się