Sesja/Studia i t d ;)

Jeszcze odnośnie Lublina. Ja tego miasta bardzo nie lubię. Jestem przyzwyczajona do małych, ładnych, kolorowych i zadbanych Puław. Jest dla mnie za duże, wkurzają mnie korki, boję się chodzic sama po mieście po 21. Strasznie się tu męczę. Jednakże tak jak mówię, moje negatywne odczucia wynikają z tego, że 18 lat mieszkałam w Puławach.
Jakby nie patrzec jest gdzie wyjśc wieczorem, nawet na tygodniu. Jest moje ukochane lodowisko, wąwóz na LSMie 😉, duże kino, nocne autobusy. Ceny jak dla mnie nie są wcale niskie. Jestem w trakcie szukania nowego mieszkania i niestety poniżej 1200zł na dwupokojowe mieszkanie, w nowym budownictwie (czy tam po remoncie przynajmniej) i w miarę dobrym dojazdem do uczelni, nie ma co liczyc :/


Ahh, dziś prawdopodobnie było ostatnie koło z anatomii w tym roku kalendarzowym 🙂 Mieliśmy miec za tydzień z układu oddechowego i krwionośnego, ale uprosiliśmy Dra, żeby nam odpuścił 🙂
Dziękuję za wszystkie opinie, bardzo przydatne. 🙂 :kwiatek:

A tak wracając do mojego dotychczasowego pseudostudiowania to zawaliłam koło z chemii, ale za to dostałam stypendium za te 2 miesiące. 😜
czy jest tu ktoś kto studiuje Ochronę środowiska lub podobne?


Ja, pierwszy rok na UP we Wro 😉
kujka, czy wystarczający, nie wiem na 100%, ale brzmi sensownie. Teraz zerknęłam na stronę jeszcze raz i na jednej uczelni stoi, że student może ubiegać się o ten zwrot kiedy sam rezygnuje przed rozpoczęciem zajęć albo kiedy tych zajęć nie będzie, a miały być (więc Twój przypadek). Na drugiej uczelni teraz nic nie widzę, jedynie o skreśleniu z listy. Na stronie Twojej uczelni musi być regulamin. Powinno dać radę...

a co, za 2 tygodnie będzie jakaś możliwość, żeby coś otworzyli jednak?
kujka   new better life mode: on
26 listopada 2012 16:08
za 2 tygodnie jest nastepny zjazd i wtedy sie ostatecznie dowiemy czy bedzie ta specjalizacja, czy jej nie bedzie. przez te 2 tygodnie maja nad tym medytowac.
kto dzisiaj walczy?  👀 👀 ja muszę ogarnąc na jutro na 8 rano audiometrię na fiz, chromatografie/kwasy nukleinowe no i moje usulbione - parazyty  🙄 ciekawe po co mi znajomosc morfologii 6 czy tam 8 przywr  😂 😵
Ja siedzę. Nie mogę doczekać się sesji  😂 😵
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 listopada 2012 20:27
Ja trochę z zadaniami. Dzisiaj mniej ambitnie , bo i tak wątpie, że to zdam jutro 🙂

edit. Love, love, love ! Ominęły mnie 2 grupy śmierci na organach !!  🏇 Jestem u babeczki, więc jest szansa, na bezbolesne lub lekko bolesne przeboje z organami  😁
ja też dziś posiedzę-chcę nadrobić kilka dni, kiedy to nie zrobiłam NIC, przez brak motywacji. dziś wierzę, że dam radę 😀
Chuda ja jestem na czwartym na SGGW  😉
Lov   all my life is changin' every day.
26 listopada 2012 23:04
galopada_, o widzę, że walczymy razem 😁 na jutro stechiometria, na środę parazyty, na czwartek biofizynia i botanika...

Ale zaliczyłam dzisiaj koło z matmy 😅
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 listopada 2012 23:20
A ja zaraz idę spać. Wstanę to od 8 będzie jeszcze conajmniej 6 h 30 min na ogarnięcie chociaż jeszcze 2ch działów 😁
A mi się coraz gorzej wstaje... Niedawno 6.20 - a ja razem z budzikiem wstawałam. A teraz jeszcze zawsze jakieś 15-20 min leżakowania :P
galopada, ja właśnie mam jedną z najbardziej upierdliwych pracowni - prąd... Z Pandą xD W tak małej sali, jej głos jest jeszcze bardziej drażniący niż na wykładach !  A myślałam, że to niemożliwe...
Nie ma to jak pójść na ostatnie ćwiczenia z mikrobiologii i wyjść z nich po 7 minutach, bo "Pani ma wszystko zaliczone. Może Pani iść do domu."  😅
ja jestem tak wkur***na że nie pytajcie. Nigdy wiecej pracy w grupie. Ciągle do mnie jakieś pretensje że coś źle zrobiłam. CIĄGLE  👿 👿 👿 👿  a pretensje są bez podstawne
fizyka zaliczona  💃 formularz tez od razu zrobiłam i oddałam  💃 teraz walka o chemie a co gorsze o biol  😀iabeł:
mam tak dupiaty temat referatu, że normalnie nie wiem co zrobić 👿 zagapiłam się z wyborem i teraz mam na tyle niszowe zagadnienia, że nie mogę znaleźć bibliografii. pamiętam, że mamy na forum dziewczyny studiujące/po studiach związanych z krajami arabskimi - może mi ktoś przypomnieć kto to?
Kujka? Pursat? Pierwsze, które przychodzą mi na myśl.
Pursat to chyba na awfie studiowała.
Oj pardon. Ale jest związana z krajami arabskimi przez achałtekińce. Może coś pomoże 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
27 listopada 2012 11:57
PonPon, Kujka ma dużą wiedzę!
Już się do Kujki odezwałam 🙂 Temat specyficzny - klasyczna myśl polityczno-prawna Islamu, raczej poza zasięgiem zainteresowań Pursat 🙂
kujka   new better life mode: on
27 listopada 2012 15:31
Jasnowata, tekince to nie kraje arabskie. muzulmanskie tak, ale nie arabskie.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 listopada 2012 17:19
przepraszam, że tak 'wpadam', ale mam problemy prawne(?) z uczelnią i pilnie potrzebuję pomocy osoby, która jest w temacie zorientowana  :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 listopada 2012 18:50
A ja przyszłam do domu, zmogło mnie, pierwszy raz padłam spać po powrocie do domu. Wstałam i cóż. Zbieram się do roboty.
Dzisiejsze obliczenia uwaliłam, ale co tam  🏇
dzisiaj miałam dzień naukowca. Zaliczyłam fiz, chem i biol  💃 💃 💃 💃
galopada-podaj tak dla zaspokojenia mojej ciekawości jakieś przykładowe zadania z fiz/stechiometrii/whatever 🙂

ale za to dostałam stypendium za te 2 miesiące
po 2mscach?! Wow, to ile ocen nazbierałaś? U nas dopiero trzy zaliczenia były 🤣
Rul stechiometrii?  👀


Averis   Czarny charakter
27 listopada 2012 19:07
Rul, pewnie chodzi o to, że dopiero teraz wypłacili.
A ja powinnam właśnie siedzieć nad materiałem z procesów poznawczych bo za tydzień mam kolokwium, chęci zero. Kto dziś markuje ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się