Sesja/Studia i t d ;)

Dzięki dziewczyny!

Naturalsi moja panika była jak najbardziej uzasadniona, bo jakby nie było, to uwaliłam 2 razy  😁 a że skutecznie marudzę, to co innego  💃

madmaddie kciuki są!
Sonkowa, ciesz się, że w ogóle masz wybór WFu, u mnie jest odgórnie - albo sala, albo basen. Znając życie trafi mi się basen, nienawidzę basenu.
Serio tak slabo macie z tym wf? U nas to strasznie tego dużo bylo i sala, siatka,kosz, narty w zimie, rowery, jeździectwo, no nawet nording walking byl.  😁 Inna sprawa ze rejestracja przez usos, więc kto pierwszy ten lepszy, ale bylo z czego wybrać.
Wf to 90 min, w tym z 30-40 rozgrzewki jak wfiście się chce. Reszta czasu- siłownia, rowery, ergometry, siatka. Jak ktoś lubi to ok, zanudzam się tam na śmierć. A basen... jest przyjemnością narzuconą zupełnie osobno.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
21 lutego 2015 09:53
Czas zassiasc do bromy… 🍴
Ostatni egzamin oblany. Wszyscy znajomi zdali, a mi sie trafiło pytanie, ktorego wszyscy współczuli. Mam dość.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
22 lutego 2015 10:28
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 lutego 2015 13:10
Dopelnilo sie. Egzamin zdany ostatni. 🏇 jeden z najbardziej stresujacych...bo u dziekan. Moje.koszmary z przeszlosci powrocily, ale krzywy usmiech nr 5 jak nie wiedzialam i poszlo...dukajac.3,5,..wyciagnelam. Ale bylam pewna,ze wyjde z kwitkiem
robakt   Liczy się jutro.
23 lutego 2015 13:23
Zaczęłam nowy semestr, będzie się działo  😜
Ja też.
Ledwo dziś wysiedziałam rano na tych ćwiczeniach 1,5h. Godzinę się nie źle trzymałam, ale końcówka- myślałam, że umrę.  😵
U mnie narazie zapowiada się ciekawie 😀 zaczęłam blok z socjologii medycyny i zdrowia ( 😂 ) Początkowo myślałam że będą to zmarnowane 3h, ale okazało się, że mamy super prowadzącego i nawet nie wiem kiedy zleciały zajęcia, tak ciekawie opowiadał! Następnie wykład z diagnostyki laboratoryjnej - chyba pierwsze wykłady, na które będę regularnie chodzić, bo w końcu słyszę coś, co wydaje mi się przydatne 🙂

Kto dzisiaj siedzi? U mnie bez zmian, biochemia przed czwartkowym egzaminem. 😵
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 lutego 2015 20:15
Ja teoretycznie powinnam. Praktycznie skonczy sie na.grze o tron w ramach nagrody 😁
Złożyłam wniosek o Erasmusa. Niech się dzieje wola nieba.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 lutego 2015 21:13
olencja, To będzie najlepszy okres w Twoim życiu! Ja wyjeżdżam na Erasmusa za 3 dni - istne szaleństwo. Już zmówiliśmy się z ludźmi na pierwsze piwo na miejscu. 😁
Notarialna, tak w ogóle to Chorwację też wpisałam, tylko my mamy Zagrzeb 😀 Ale dopiero na trzecim miejscu, na dwa pierwsze wpisałam Niemcy - jednak niemiecki mi się najbardziej przyda 🙂
Ja zaczynam jutro 2 semestr 😀
Już się doczekać nie mogę, trochę się już nudzę w domu, a do tego przedłużyły mi się ferie o 3 dni z powodu wyrywania nieszczęsnej ósemki.
Chcę już do szkoły  🏇
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 lutego 2015 12:48
U mnie dobra passa trwa. Dzisiaj 4 z wejsciowki z tego co poprawiam kurs i max z analizy. Chcialabym zeby starczylo mi sily do nauczenia sie na.synteze w piaek, ale chyba ni dy rydy... Jestem zmeczona juz .. 😵
A ja póki co Erasmusa odpuszczam. Zdecydowałam, że pojadę jak już będę biologię kończyć w Szczecinie. 😉
robakt   Liczy się jutro.
26 lutego 2015 06:58
Zdałam wczoraj egzamin z przenoszenia masy i energii na 3,5, jeśli nie będzie zdziwiał z ćwiczeniami to nie będzie warunku😉
pierwszy rok wroclawskiej wety jak sie dostac na proseka? :p teraz sa w zakladzie patomofrologii i medycyny sadowej?
Zdałam biochemię! 🏇 🏇 🏇
ramires przed budynkiem gdzie są ćwiczenia z histologii skręcasz w prawo i prosektorium będzie już po twojej lewej stronie - brązowe drzwi.

A my zaczynamy biochemię, będzie się działo !  🤣
maracuja gratki!

nopebow dzięki, już ogarnęłam 😁 Poszłam za tłumem. Z kim masz biochemie?
Ramires poszło pw  🙂
estena   Wariat nad wariaty.
26 lutego 2015 19:06
Ja też zaczynam biochemie, a kobieta jest taka zakręcona  🤔wirek: coś czuję,  że to będzie moja nowa zmora w tym semestrze  😁
nopebow Ty już wiesz z kim?  👀 Te pięciogodzinne bloki mnie przerażają.  😁

My zaczęliśmy nowy semestr wczoraj i nie miałam jeszcze ani jednych zajęć.  😁 Jutro miałam mieć pierwsze ale odwołali.  😁 Przynajmniej jak już przyjechałam do Wrocławia to do konia sobie pojeżdżę.  🤣
nopobow ma taką prowadzącą, że już zdała  😁
Sonkowa poszedł jakiś przeciek, że mamy z tą prowadzącą, z którą mieliśmy chemię  👀 Mnie też przerażają bloki, bo będziemy mieć 17-22...
nope, z dr będziesz mieć max 1,5h ;p
Ramires   dzięki ci panie! 🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się