NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

gaga,może masz i rację. ..mi zwyczajnie uciekła wiadomość, że propozycja odpowiada. Na prawdę sporo rzeczy kupuję przez rv a nie mam opcji archiwizacji ani wysłanych ofert, ani wiadomości. Czasami jak ktoś mi nie napisze o co chodziło, to po samym nicku nie poznaje o czym piszemy  🙄
W każdym razie, chyba lepiej było się przypomnieć wysyłając drugą wiadomość, niz wylewać żale na forum.
z przykrością muszę tutaj dodać Dramkę - bardzo nie fair sie zachowuje... pieniądze wysłałam już w weekend. W poniedziałek zniknęło ogłoszenie a gdy zapytałam czy przelew doszedł i czy wysyłka nastąpiła dzisiaj (tj poniedziałek) odpisała "tak tak". Od tego momentu ani śladu po paczce, ani śladu po odpowiedzi (mimo tego że się codziennie loguje, pare razy). Bardzo nieuczciwe zachowanie, kierowałam się dobrą opinią na forum tej re voltowiczki ale jak widać nie jest za uczciwa.

Nie mogę doprosić się o odpowiedź, ani o żaden dowód nadania paczki, jestem poprostu olewana.

Czy może ktoś mi pomóc( może jakiś znajomy)?

Brak słów....
alexiss, spokojnie 😉 jest dopiero piątek, może ma jakieś ważne rzeczy na głowie
alexiss, spokojnie 😉 jest dopiero piątek, może ma jakieś ważne rzeczy na głowie

też jestem człowiekiem, potrafię dużo zrozumieć ale w momencie gdy jestem chociaż informowana. Nie ma mi sie co dziwić że skoro wysłałam pieniądze i nie dostawałam żadnej odpowiedzi to czułam się oszukana.
Dramka dała numer przesyłki (może zbieg okoliczności że chwilę po napisaniu tego postu), paczka jest w drodze... kurier ma jakiś problem z doręczeniem ( tu już nie winię Dramki) aczkolwiek na jakąkolwiek informację musiałam czekać od wtorku rana do dziś... uważam to za lekceważenie.

Kiedy dojedzie przesyłka i wszystko będzie ok, myślę że będę mogła napisać wiadomość że mimo komplikacji jakoś się dogadałyśmy- ale dopiero po otrzymaniu przesyłki.

alexiss ale wytłumacz mi, bo chyba nie rozumiem. Zapytałaś jej czy przelew doszedł i czy paczkę wysłała, odpowiedziała "tak tak" - czyli prawdę. Jeśli nadała paczkę w poniedziałek po południu, to wysłana była dopiero we wtorek. Więc idzie dopiero 4 dni, sama piszesz że kurier ma problem, a teraz będzie weekend, czyli pewnie przyleci w poniedziałek. Gdzie tu nieuczciwość? Miała Ci zdawać codzienną relacje gdzie się paczka znajduje i jak się czuje, czy za mocno nią nie rzucają  😉 ? Bo ja nie ogarniam, czego jeszcze oczekiwałaś?
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 czerwca 2015 18:49
zapytałam czy przelew doszedł i czy wysyłka nastąpiła dzisiaj (tj poniedziałek) odpisała "tak tak". Od tego momentu ani śladu po paczce, ani śladu po odpowiedzi

Odpowiedzi na co? Pisałaś potem jeszcze jakieś wiadomości?
Nie widzę tu żadnej nieuczciwości...
Przecież napisała, że nie może się doprosić o odpowiedź, ani o dowód nadania paczki.


Myślę, że trochę niecierpliwa klientka się trafiła Dramce 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
19 czerwca 2015 19:48
Ja czekam na odpowiedz od 28 kwietnia i cisza, oczywiście zadałam pytanie ile za podogonie i do dziś się nie dowiedziałam  😉  to dopiero jest mistrzostwo, wystawić ogłoszenie i cisza  😁 już nawet mi się nie chce kupować przez r-v wolę prywatnie, po znajomych  😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 czerwca 2015 19:58
Przecież napisała, że nie może się doprosić o odpowiedź, ani o dowód nadania paczki.

Faktycznie, nie doczytałam, przepraszam  :kwiatek:
Ale to nie zmienia faktu, że nieuczciwości Dramki nadal tu nie widzę.
Ciekawe dziewczyny jak wy byscie sie nie mogły doprosic o odpowiedz na pytanie  czy wgl paczka poszla. Moze i wyslane ale akad mialam miec pewnosc skoro mimo tego ze codziennie Dramka sie logowala a nie dawala odpowiedzi? Faktem jest ze paczka dzis doszla.
Ja tu nie wspominam o kurierze , bo jak napisalam nie winie tu Dramki.

Dobrze ze paczka sie znalazla, tylko kontakt przy tej transakcji byl slaby. Towar zgodny z opisem wiec tu nie.mam zarzutow.

Pozatym dziewczyny, darujcie sobie komentarze typu "niecierpliwa klientka" bo gdyby m wiedziala ze mam na co czekac to by nie bylo wgl tego wpisu 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 czerwca 2015 20:42
Jakbym się nie mogła doprosic o odpowiedź na rv, to bym napisała maila/na fb/smsa/zadzwoniła, a nie leciała do wątku o nieuczciwych... Moim zdaniem przesadzasz.
A moim zdaniem podanie numeru listu przewozowego nie jest żadną łaską, jeśli kkient o to prosi. I potrzeba na to tak niewiele czasu, że nie dziwi mnie nerw alexiss, która wysłała komuś kasę i poza stwierdzeniem, że paczka wyszła nie mogła doprosić się żadnego potwierdzenia.

PS. Paczki z poczty zabierane są do sortowni również po 18😲0, więc z urzędu wychodzą wszystkie nadane danego dnia.
Jakbym się nie mogła doprosic o odpowiedź na rv, to bym napisała maila/na fb/smsa/zadzwoniła, a nie leciała do wątku o nieuczciwych... Moim zdaniem przesadzasz.

Pod warunkiem ze ktos Ci odpiszę i poda inng namiar 😉
U mnie nadal sytuacja bez zmian...  😵
Będę walczyć do końca, nie popuszczę złodziejce !  🏇
PS. Paczki z poczty zabierane są do sortowni również po 18😲0, więc z urzędu wychodzą wszystkie nadane danego dnia.


U mnie zabierają paczki o 16 i te nadane po 15 wychodzą z poczty następnego dnia.

Co do Dramki to to że się logowała nie znaczy że przeczytała wiadomości, albo po prostu nie ma czasu odpisać. To tylko kilka dni, a już w nieuczciwych?

PS. Wkurza mnie takie gadanie, że ktoś się logował, więc na pewno mnie olewa... Ja nie wyłączam w ogóle rv, facebooka itp. i nie wylogowuję się i za każdym razem jak moja mama korzysta z kompa to jestem online, pomimo, że wcale mnie nie ma. Nie mówiąc już o tym że wiadomości na rv odczytuję dopiero jak mi przyjdzie meil, a tak to się udzielam itp. ale do wiadomości nie zaglądam. I kiedyś nagle wszystkie meile z forum szły do spamu i wiadomości mimo aktywności nie czytałam przez jakiś czas. Także nie popadajmy w paranoję...
Sivens, ale chyba jak wchodzisz na forum / odświeżasz forum / przeskakujesz między wątkami to wyskakuje ci powiadomienie o wiadomości, która przyszła. Nie mówiąc o tym, że na górze strony jest info, ile jest wiadomości nieprzeczytanych. Kwestia chęci i dobrej woli. Bez przesady - przez kilka dni na serio jest czas, żeby podać numer przesyłki.
ja z Dramką raz robiłam 'interes'
chęć zakupu wyraziłam późną nocą, a nazajutrz już miałam pełną pretensji informację, że przelew JESZCZE nie dotarł. skoro pilnuje tak dokładnie przelewów, to powiadomienie o wysyłce powinno być równie błyskawiczne, si?
mnie na terminie wysyłki jakoś szczególnie nie zależało, jednak do dziś gdzieś tam w odmętach pamięci pozostał niesmak i zakupy robię u innych sprzedawców
Wlasnie chcialam spytac czy ktos z was probowal robic kiedykolwiek interesy z dramka... no nie jest to szczegolnie latwe ani szczegolnie przyjemne, uzyskac jakies informacje to cud. Ja tez omijam.
mam dokładnie te same odczucia- kilka razy prosiłam o dodatkowe informacje ew fotki, i nigdy nic nie dostałam, we jakieś zdawkowe odpowiedzi

miała kiedys siodło w ogłoszeniach- jedna fotka minimalny opis bez podstawowych danych, ale wygladało fajnie (Presige bodajże)
zapytałam o fotę od spodu, rozmiar siodła, szer łęku, mozliwość przymiarki za kaucją i jeszcze kilka dupereli
w odpowiedzi dosłatam:
"17"

😵 odechciało mi się
to było dawno, ale od tej pory omijam szerokim łukiem
Ja sie zgadzam Dramka jest specyficzne, ale kuźwa maciek nieuczciwa? Ja od niej kupiłam stos rzeczy przez ostatnich parę lat, głównie bryczesy, ale i jakieś ogłowie, wędzidło kiedyś. NIGDY nie było problemu z niewywiązaniem się z transakcji. Ja sama teraz sprzedawałam jakieś rzeczy, miałam mieć czas na spokojne ogarnięcie tematu a mi uczelnia taką jazdę zaserwowała ze nie wiem czy do wtorku dotrę na pocztę nawet... Jak ktoś nie żyje ze sprzedaży tylko gdzieś coś czasem wystawia trzeba naprawdę mieć trochę wyrozumiałości.
Gillian   four letter word
20 czerwca 2015 10:26
alexiss, wysłałaś pieniądze w weekend - a kiedy były zaksięgowane? znając życie dopiero w poniedziałek. Rany, wyluzuj.
Strach cokolwiek sprzedać, od razu wielkie mecyje.
Nie mowie ze nieuczciwa, natomiast rozumiem, ze ktos sie moze niepokoic.
epk powiadomienie nie. Fakt wyświetla się ile jest wiadomości nieprzeczytanych ale nie zwracam na to uwagi, bo tak jak mówię, powiadomienia dostaję na meila. Ale i tak uważam, że 4 dni bez odpowiedzi to trochę za szybko na wpisanie do nieuczciwych, szczególnie, że paczka została wysłana.
Sivens, mi zawsze wyskakuje okienko, że jest nowa wiadomość. Ale mniejsza o to 😉.
Natomiast ja się nie dziwię za bardzo nerwom - ostatnio jest cała masa problemów z ludźmi co piszą, że wysłali a wcale nie wysłali (vide problemy Bacik90). I fakt, że ktoś mówi, że wysłał to bez numeru nadania przesyłki nic nie znaczy, choćby to nie wiem kto był. No przykro mi - ja się nauczyłam mieć ograniczone zaufanie a 292 strony tego wątku myślę że powodują, że ludzie się denerwują.
Dla mnie wysłanie numeru przesyłki jak ją wyślę to nie problem - da się to załatwić nawet via telefon - staram się zawsze podawać sama pierwsza - bo po prostu łatwiej tak namierzać nawet kuriera. I nie siedzę w domu na kanapie cały czas, a jednak mimo wszystko te 2 minuty na przepisanie numeru znajduje. Ale to wymaga szacunku do klienta.
epk, zgadzam się. Nawet jeśli jest problem ze znalezieniem czasu na wysłanie paczki, ale człowiek informuje drugiego o postępach to może liczyć na zrozumienie. A z tego co widzę to chyba jednak Dramka sporo handluje i jest to jej sposób na zarabianie kasy wiec tym bardziej dziwi brak szacunku do klientów.
Ja podaję numer nadawczy w momencie potwierdzenia chęci zakupu. Druczki mam w domu i wypełniam od razu. Równocześnie informuję kiedy mam w planie być na poczcie. To nie jest żadna filozofia. Jako sprzedający nie wyobrażam sobie nie sprawdzić wiadomości przez dłużej niż jeden dzień. To jakaś paranoja z tym brakiem potwierdzenia nadania. Żenada i tyle.
alexiss, wysłałaś pieniądze w weekend - a kiedy były zaksięgowane? znając życie dopiero w poniedziałek. Rany, wyluzuj.
Strach cokolwiek sprzedać, od razu wielkie mecyje.


jasne, przecież dostalam potwierdzenie, że przelew doszedł w poniedziałek. Tu jedyna kwestia jaka się ciągnie to brak kontaktu ze sprzedającą i brak możliwości sprawdzenia statusu przesyłki. Nie siedzę cały dzień w domu w oczekiwaniu na kuriera/listonosza zatem chciałam się zorientować kiedy będzie dostarczenie ( co jest niemożliwe przy braku kontaktu ze sprzedającym i rzecz jasna numeru nadania).
mogę ręczyć za Matinkę, uczciwa i niesamowicie zabiegana osoba. Także na pewno wiadomość jej umknęła.
Co do Dramki, sama nieraz przeprowadzalam transakcję z nią, nigdy nie było tak sympatycznie i miło jak na przykład z Klami, u której ostatnio kupowałam, ale na pewno nie naleźy do osób nieuczciwych. Są ludzie, którzy nie silą się na bycie miłym i uprzejmym przez internet, wystarczą zdawkowe informacje według nich. Także Alexiss, na pewno przysyłka do Ciebie dojdzie. Pewnie wina poczty (sama ponad tydzień czekam na przesyłkę)..
epk- ale gdzie Ci wyskakuje to okienko z wiadomością?? w telefonie czy na kompie? bo u mnie nigdzie nic, a opcja całkiem fajna.
profil-->opcje prywatnych wiadomości--> Wyświetlać wyskakujące okienko, kiedy
otrzymasz prywatną wiadomość?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się