Gdzie na urlop w Polsce?

w Kudowie i Dusznikach, byłam na wycieczce szkolnej, dużo zwiedzania, ale miło wspominam 😉
Mielno jest ekstra latem, wieczorem!
a na wakacje - podobnie jak Dodofon - zadupia
szczególnie 2 najulubieńsze
więc sory, ale wam nie powiem, cobyście mi miejscówy nie wyżarli i tłoku nie było  :emota2006092:
A jaką miejscowość nadmorską polecilibyście na teraz? Napewno to nie może być zadupie, bo czasem fajnie zjeśćw  restauracji, a w małych kurortach pewnie wszystko pozamykane. Gdzie teraz jest fajnie?
Mysle, ze teraz to gdansk czy kołobrzeg dają rade, gorzej z takimi jak mowisz- typowo sezonowymi  😉
Był ktoś w Międzyzdrojach poza sezonem?
Ruda_H   Istanbul elinden öper
22 maja 2009 12:15
poszukuje fajnego miejsca w okolicach Żywca, dokładnie chodzi mi o domek w stylu leśniczówki gdzieś w lesie, może ktoś ma pomysł ?

przeglądam wkółko portale z noclegami i nie mogę trafić ...
Rtk-ja bylam kilka razy, ale nie na dluzej, generalnie miasteczko troche "wymarle", w łikendy wiecej ludzi, ale tak to lekka stypa, taki urok typowo sezonowych 😉
rtk, przyjezdzaj do sopotu  😅
opolanka   psychologiem przez przeszkody
07 lipca 2009 07:18
A gdzie jeszcze można się załapać na kilka dni morze/góry/doliny 😉 od 13 do 16 sierpnia?
Szukam czegoś na Wielkanoc, myślimy o Warmii albo Dolnym Śląsku, znacie jakieś fajne miejsca?
Ogurek, a co konkretnie interesuje Cie na Warmii  w sensie, jaki rodzaj wypoczynku????
Chcemy trochę się po szwędać po zabytkach. W Kadynach nie ma już miejsc, w Galinach chyba są, tyle wyguglałem
Witam,
potrzebuję noclegu na jedną noc w Giżycku (będziemy przejazdem) - może ktoś z Was zna fajne i przystępne cenowo miejsce (nie hotel). Blisko centrum - żeby nie trzeba było dojeżdżać samochodem.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Palinkaa
11-14 czerwca planuję wyskoczyć z chłopakiem gdzieś nad morze. Trasy określonej jeszcze nie mamy.Planujemy trochę pospacerować,trochę pozwiedzać,dotrzeć na wydmy. Może macie jakieś sprawdzone tanie miejsce gdzie możnaby se zatrzymać?
Podepnę się pod pytanie, bo w czerwcu również planujemy z mężem wypad nad morze - w okolice Władysławowa może. I jakieś miłe lokum bny się przydało.
http://wczasy-mikoszewo.webpark.pl/

Rok temu we wrześniu tu nocowaliśmy. Pensjonat zaraz obok wału, można promem przez wisłe do Gdańska (5min się płynie promem). Pokoje czyte, schludne (35zł/os) płaciliśmy. Duży taras z ładnym widoczkiem. Do plaży też nie daleko, spcerkiem 10min chyba. Ciekawe miejsce, dużo przestrzeni, cisza i spokój. W okolicy kilka knajp działających, sklepy itp
trzynastka   In love with the ordinary
14 maja 2010 10:57
[quote author=Ruda_H link=topic=5421.msg258680#msg258680 date=1242990904]
poszukuje fajnego miejsca w okolicach Żywca, dokładnie chodzi mi o domek w stylu leśniczówki gdzieś w lesie, może ktoś ma pomysł ?

przeglądam wkółko portale z noclegami i nie mogę trafić ...
[/quote]

poszukaj koło jeziora żywieckiego okolice międzybrodzia bielskiego, międzybrodzia żywieckiego, czernichowa.
Gdzie w góry z 2 dzieci?  Tak aby było co robić z tymi dziecmi 🙂
Jesli chodzi o wypad w gory to ja polecam Wisle i hotel Gołębiewski oraz Muszyne i hotel-spa Klimek. Oczywisice jesli ktos lubie baseny masaze etc.
Panterka w Golebiewskim dzieci napewno nie beda sie nudzily bo jest wypasiony aqua park😉
Nad morze nie jezdze bo nie jestem przekonana do Polskich zatloczonych plaz, i wole poleciec gdzies na prywatna hotelowa plaze i miec siwety spokoj😉
A ze nad naszym morzem ceny w hotelach sa olbzymie to 2tygodnie nad Pl morzem wychodza w tej samej cenie co 10dni w Egipcie😉
Julita - niestety Gołębiewski to nie te progi 🙁 pewnie z 400 zł za dobę to stanowczo odpada
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 czerwca 2010 18:31
Z nadmorskich miejscowości dla młodych na pewno Mielno.



Polecam też Sieraków Wlkp i ośrodek "Wrzos". Do Stada rzut beretem, ośrodek w lesie, dwa jeziora, jedzenie najlepsze na świecie, puszcze itp 🙂
panterka zawsze mozecie poszukac jakiegos pensjonatu, ktorych w Wisle nie brakuje a do aquaparku mozecie kupic wejsciowke jak bedziecie mieli ochote. Z tego co pamietam wejsciowka to chyba 30zl za 3h.
hej!Znacie jakieś fajne gospodarstwa agroturystyczne,pensjonaty ,albo ośrodki wypoczynkowe na mazurach?Chcemy z mężem wybrać się w połowie lipca na 3-5 dni urlopu,ale nie mamy pojęcia gdzie można się zatrzymać.Planujemy poleniuchować i pozwiedzać.Macie może jakieś konkretne propozycje?
Do Mielna !!!

Sorry, ale wyjazd do Mielna to jeden z największych obciachów urlopowych.
dempsey   fiat voluntas Tua
21 czerwca 2010 22:06
eh ja mam fajne miejsce na Mazurach ale jak dam adres to może przestac być fajne 😉 voltę tyle osób czyta..
więc napiszę tylko że to agro, w trójkącie Łukta-Łęguty-Wałdowo
a w miejsca takie jak Mielno to IMHO tylko na przełomie listopada\grudnia  🤣
a w miejsca takie jak Mielno to IMHO tylko na przełomie listopada\grudnia  🤣

No coś ty! W lutym! Jak sztormy są.
hej 😉
kto ma pomysł na wypad 3 dniowy w jakieś spokojne miejsce? i żeby ze stolicy nie jechać dłużej niż 4 godziny samochodem...
ktoś pomoże?  :kwiatek:
[quote author=panterka-23 link=topic=5421.msg628050#msg628050 date=1277110515]
Julita - niestety Gołębiewski to nie te progi 🙁 pewnie z 400 zł za dobę to stanowczo odpada
[/quote]
z tego co pamiętam 500zł za dobe, 450zł albo 400zł poza sezonem
Właśnie wróciłam w wtorek.

Pięknie i spokojnie.

Kaszuby

http://www.hotelgarczyn.tp2.pl/
uwielbiam kaszuby. i spływy kajakowe tam 😜 😜
Odkopuję bo szukam pilnie miejsca w PL gdzie można pojechaćna tzw ekskluzywne wakacje 😉 Najlepiej gdzieś z fajnymi warunkami, dobrym żarciem, koniecznie basenem a jakby było do tego jeszcze jakieś masaże/sauny/inne atrakcje aby się zrelaksować to byłoby super. No i przydałoby się jakieś fajne/ładne miejsce gdzie można pospacerować lub coś pozwiedzac.
Polecicie coś? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się