Kącik folblutów

Bandos pamiętam matkę Loretty , maleńka była , nie dawała sobie ogłowia założyć do tego stopnia , że biegała w kantarze z doczepionym wędzidłem i wodzami . Gdzieś mam zdjęcie z padoku , ale muszę zeskanować bo wtedy zdjęcia robiłam "kliszowcem" .

Loretta w moim obiektywie z wczoraj


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b655176e063c05b9.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66fbae18489f2d26.html




jaa jakbym swoją klacz widziała z tym ogłowiem. 
Znalazłam książkę.
A na zdjęciach jeszcze chudszy ten nasz kobył...

Bischa, śliczne zdjęcia. Będę wdzięczna jak znajdziesz Lolitę. 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
30 czerwca 2009 11:41
Bandos wygląda tak jak ma wyglądać koń w formie  🙂
od nas jeden grubcio startował to doleciał 10 długości za stawką  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
30 czerwca 2009 13:34
Bischa, My Master ma obłędną maść! Przepiękny odcień siwego. 😵 😍 Masz więcej? 😀
Dopiero jak spojrzałam an ogon to siwego przypomina 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
30 czerwca 2009 18:31
Bando ze znalezieniem zdjęcia problemu nie powinno być , gorzej ze skanerem - owszem posiadam , ale nie jest podłączony do komputera , ani laptopa siostry , Natalia nie wie , gdzie ma płytkę z oprogramowaniem i działa jedynie ksero  😎
Zaraz coś wymyślę, leci pw 🙂

Bischa L super zdjęcia! jak tylko będą jakieś jeszcze z dzisiejszych i przyszłych wyścigów to wstawiaj koniecznie!!
Teutonico jak fajnie uchwycony 🙂 mamy jego siostrę w stajni, od tej samej matki 🙂



O rany!!! Miss Fede to była moja ukochna klaczka (w stajni nazywaliśmy ją Pocahontas;P)... Super klaczka🙂 jej mamusia też była fajna tylko braciszek Teutonico to gangster chociaż teraz jak go obserwuje na trenigach to wydaje mi się że już zmądrzał.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
06 lipca 2009 10:11
Teutonico gangster??  😀 a to mnie zaskoczyłaś, jak go oglądaliśmy to wyglądał na takiego cielaczka że hoho  😉  myślałam że cała rodzinka taka, Miss jest cudowna to fakt, z niecierpliwością czekamy tylko na jej papiery  z Włoch, bo mozolnie to idzie bardzo  😤 a chcieliśmy ją na zawody ujeżdżeniowe zapisać a nie ma jak  😕 intensywnie trenuje...

a chciałam się pochwalić że z naszymi folblutami byliśmy na rajdzie w Raciechowicach, który w tym roku okazał się wyjątkowo ciężki i z klaczą Sokola po Belenusie zajęliśmy 2 miejsce, klacz miała świetne parametry na przeglądzie weterynaryjnym, a ja ze swoją klaczą Sipsi zajęłyśmy 3 miejsce, i wygrałyśmy Best condition na następny dzień  🙂
jechaliśmy dystans 20 km, z którego w wyniku fatalnie oznakowanej trasy wyszło 30 km...
Bischa   TAFC Polska :)
06 lipca 2009 11:08
W wielkiej ulewie , przy ogromnych tłumach i wielkich emocjach w końcu moja ukochana stajnia wygrała DERBY  😅 🏇 💃

Soros przed Zico :

ach jakie wielkie emocje na tym zdjęciu 🙂 super ! gratulacje
Gratulacje, a wielkiej radości wcale się nie dziwie  😀
Gratuluję 🙂
Warunki rzeczywiście pozostawiały trochę do życzenia 🙂 Derby... wielkie emocje i cudowne konie. Dwóch synów Ecosse na pierwszych miejscach 🙂

Tylko dziewczynka trenera nie spisała się za dobrze... Ale może jeszcze się poprawi... (edit: oczywiście nie biegła tego dnia Derbów 🙂😉

Bischa, może masz jakieś zdjęcia Dandyski 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
06 lipca 2009 11:35
Ten dżokej ( Piotr Piątkowski ) zawsze tak przeżywa wygrane w DERBY czy w Wielkiej Warszawskiej  😉 To jego drugie wygrane Derby w karierze i drugie w ciągu ostatnich 3 lat ( 2 lata temu wygrał na San Moritzu ) . Zjeżdżał stojąc w strzemionach i pokazując kto tu najważniejszy jest - na konia . Przed zjazdem z toru zsiadł z konia i się przed Sorosem ukłonił na kolanach . Tradycyjni zakończył rzucaniem bata i kasku w publikę  😉

Soros w moim obiektywie :
Przed gonitwą na padoku :

Nasz drugi reprezentant w Derby - Deko ( zajął 10 miejsce )

I Soros po gonitwie


Z gonitwy nie mam , bo z emocji zapomniałam robić  😎 Zdjęcie wcześniej wrzucone nie jest moje , nie wiem na razie czyje , bo nie podpisane . Ukłonu dżokeja też nie mam , bo mi akurat Soros zasłonił , jak znajdę wrzucę  😉

EDIT : Bandos powinnam mieć Dandyskę , zaraz poszukam .

Podziękowanie dla konia od dżokeja
To ja wrzucę jeszcze swoją wyścigówkę z mało udanego dnia...
Zdjęcia by Rudzia.





Straszny z niej kurdupel. 🙂
Słodziaczek 😍 Jacy rodzice?
Było już wcześniej to kl.Loretta m.Lolita/Jape o.Special Power

słodziaszek hmmm na zdjęciach i w boksie 😀

Bandos- faktycznie troszke kurdupelek,ale jaki fajny.  😀

Szkoda,że Wrocław totalnie opuscił się w gonitwach koni pełnej krwi  🙁
Szkoda, bo chcieliśmy gdzieś pojeździć...
Bandos, na tym drugim zdjęciu to pan K. prowadzi Lorkę? 🙂 Jeśli tak, to ładny mi z konia kurdupel, przy dwumetrowym chłopie to każdy koń wygląda jak kucyk :P

Przy okazji - czy ktoś coś wie, widział, słyszał o koniu Dniepr xx? Fotki by były super, ale pewnie w ogóle będzie ciężko - w googlach znalazłam tylko info o koniach po Dnieprze, o samym ogierze nic.
a kojarzy może ktoś ogiera Maigraf xx?
quanta, ona ma jakies 156-158 do tego jest chuda 🙂 A Chłop... ma 198, więc i Bandos przy nim jak Poniak wygląda, to racja 🙂 Przyjedź na Służewiec to sama ocenisz 😀
Bischa   TAFC Polska :)
06 lipca 2009 17:56
Derby w kamerze mojej koleżanki Uli Nadolskiej ( zapraszam też na stronę Uli - www.vioda-racing.pl )

[[a]]http://video.interia.pl/obejrzyj,film,115362,sortuj,u,st,36878,pozycja,2,gon.V_%28Derby%29_-_5.07_-_Soros[[a]]

Widać na filmie ten ukłon o którym pisałam .

Edit : Co myślicie o tym , żebym wstawiała zdjęcia wszystkich folblutów z danego dnia gonitwami , bo i tak każdego fotografuje na padoku ?
z wielkimi emocjami obejrzałam filmik
dzięki Bischa za niego
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
06 lipca 2009 18:15
Przy okazji - czy ktoś coś wie, widział, słyszał o koniu Dniepr xx? Fotki by były super, ale pewnie w ogóle będzie ciężko - w googlach znalazłam tylko info o koniach po Dnieprze, o samym ogierze nic.

Dniepra zdjęcie znajdziesz w książce "Ogiery pełnej krwi angielskiej w polskiej hodowli  1982-2002"(jakby co mogę zeskanować).
Ogier ten swego czasu mieszkał i krył w Gródkach(Technikum hodowli koni), jak namierzysz kogoś kto tam się uczył w owym czasie to może będzie mieć foto.
Moja koleżanka z roku miała wałacha po Dnieprze właśnie, z tego co pamiętam gródkowej produkcji...
Bischa, jestem za 🙂 I czekam na Dandyskę. A my mamy jutro zapis...
Bischa   TAFC Polska :)
06 lipca 2009 20:10
W takim razie zacznę od tego weekendu , inne dni będą na picasie , muszę się za to wziąć .
W ogóle nasze konie nieźle się rozpędziły , szczególnie 2 latki - 2 wygrane ( Nola i Hima ) i dwa razy 2 miejsce ( Negro Boy i Azbakan ) na 4 starty . Nawet te słabsze ostatnio czadu dały - My Master wygrał , Pan Józef drugi . Za dwa tygodnie arabskie Derby , może się uda i arabskie wygrać ?  😅 Pewnie pobiegnie Ehud w nich . 4 w nagrodzie Janowa był .

2 gonitwa 5 lipca - 2 konie wycofane 2 i 4 .

Deliciozo ( Two-Twenty-Two-Delicioza ) miejsce 7

Tsarina ( Be My Chief-Tiarella ) miejsce 4

Oficjant ( Siam-Ofelia ) miejsce 8

Epilog ( Don Corleone-Ewolucja ) miejsce 5

Mussala ( Kharoud-Muskaryna ) miejsce 9

Nasza Chelsea ( Zarewitsch-Chrześnica ) miejsce 1

Da Cossio ( Cossio-Da Jura ) miejsce 3 - nie mam padokowego , tylko takie - ten sam dżokej , co na naszym Sorosie .

Johama ( Siam-Jokohama ) miejsce 6

Diplofaza ( Siam-Demografia ) miejsce 2


Na dziś to koniec  😉
Fajne foty.
Ja nadal czekam na zdjęcia koniczków po og. Stato King :-)
Bischa   TAFC Polska :)
06 lipca 2009 20:41
Myślałam , że tylko siostrę swojego chcesz  😉 We środę poszukam , czy byłam jak coś biegało po nim . Jak byłam i biegało , na pewno mam  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się