Klinika z Ullą Salzgeber (25-27.11.2011) - Aromer

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 sierpnia 2011 09:36
Ktoś się wybiera na Ullę Salzgeber? Będzie w Aromerze w weekend 25-27.11 więc jak dla mnie super.

A może ktoś już kiedyś był na jakims szkoleniu z Ullą Salzgerber? Bo przyznam się że dośc mało o niej słychać jako o szkoleniowcu.

http://horse-sport.pl/index.php/kliniki-2011/275-klinika-z-ull-salzgeber-25-27112011
Z koniem się pewnie nie uda, ale popatrzeć się wybieram.
Dla mnie bomba! Dobry termin i centralna lokalizacja. Będę jako widz na pewno.
Z koniem się pewnie nie uda, ale popatrzeć się wybieram.


a czy na takie kliniki trzeba mieć jakieś polecenia, wyniki, czy nie decyduje np. kolejność listy zgłoszeń?
Na klinikach zazwyczaj prowadzący sobie wybiera pary, które chce konsultowac (spośród zgłoszonych)- są różne problemy, rózne stopnie zaawansowania.
Ja sie raczej tez wybieram 😀
Witam,

Przede wszystkim bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie kliniką z Ullą Salzgeber.

Odpowiadając na pytanie dotyczące zasad wybierania par, głównym kryterium jest zgłoszony problem. Zależy nam, aby pokazać pary na różnym poziomie zaawansowania, tak aby każdy z kliniki mógł wynieść coś dla siebie. Celem naszych klinik jest przede wszystkim pokazanie sposób rozwiązaywania konkretnych problemów oraz poprawiania różnych błędów, a nie oglądanie dobrych lub gorszych przejazdów, dlatego też kryterium wyboru nie są wyniki pary, ale zgłoszony problem.

Jeśli chodzi o Ullę jako szkoleniowca, pewnie ile osób - tyle opinii. Osobiście uważam, że jest tak samo dobrym zawodnikiem jak i trenerem. Miałam okazję oglądać kilka jej treningów i śmiem twierdzić, że napewno jest skuteczna, ale także bardzo wymagająca.

W razie jakichkolwie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami: 505 555 235 lub 519 555 535 lub e-mailem: kontakt@horsesport.pl

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Kopka
Horse Sport
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
15 sierpnia 2011 16:58
Zdecydowanie się wybieram. Spróbuję wbić się z moim kasztanem.  🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
15 sierpnia 2011 17:06
I ja będę 🙂 bez kasztana 😉
ja sie wybieram 😀 ale jako widz tylko 🙂
A ja tylko z czystej ciekawości:
Ile kosztuje udział z koniem i jako widz?
dwa dni (widz) - 250 , mozna tez kupi na jeden dzien - 125
dwa dni (widz vip) - 500 , 250
z koniem - 1000 (to chyba koszt jednego treningu, ale nie jestem pewna)
Shelana
A skad te wiadomosci? To potwierdzone info?
Raczej niepotwierdzone, bo na Ulli nie ma być biletów vip (koleżanka taki wygrała podczas Anky i dzwonili do niej z tą informacją)

Ja oczywiście będę 🙂
Ja bardzo przepraszam za offtopic, ale...
Shelana: Masz to zdjęcie z Twojego avatara w oryginale, znaczy się duże? Bardzo fajnie wygląda w miniaturce, jestem ciekawa jak w całości
🙂

Mnie tak w ogóle zawsze śmieszy słowo "klinika" z kimśtam... Czemu nie można jakoś po polsku np."konsultacje"?
No ale mniejsza z tym, kto się wybiera z koniem na pewno? Jaki problem z koniem zamierzacie zgłosić?
Jestem bardzo ciekawa, było by zajefajnie, jakby ktoś z naszych re-voltowiczów został wybrany  😀
Witam ponownie,

Ceny biletów nie są jeszcze oficjalnie podane do wiadomości. Szczegółowa informacja na ten temat pojawi się w ciągu najbliższych dni na naszej stronie internetowej: www.horsesport.pl. Rozpoczęcie sprzedaży biletów planujemy na 1 września. Bilety będzie można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego, który będzie dostępny na naszej stronie. Bardzo Państwa proszę jeszcze o chwilę cierpliwości.

Dla Państwa informacji: będą tylko 2 rodzaje biletów: dla widza oraz dla jeźdźca. Niestety ze względów logistycznych nie możemy przygotować specjalnego pakietu dla VIP. Tych z Państwa, którzy planowali kupić bilet VIP, bardzo przepraszamy za niedogodność.
Cena biletu dla widza, to koszt 125 zł/dzień (w cenę wliczone jest tłumaczenie symultaniczne, poczęstunek, udział w seminariach i warsztatach towarzyszących klinice. Cena udziału w klinice z koniem zostanie ostatecznie potwierdzona w tym tygodniu.
Liczba biletów będzie ograniczona, a miejsca będą numerowane.

Pozdrawiam,
Agnieszka Kopka
Horse Sport
aj, sry za wprowadzenie w bład. tak ostatnio było na anky , i chyba z juungiem tez. wiec myslalam ze staly cennik ;P jeszcze raz przepraszam 🙂

Mały offtopick:
Julie - to zdjecie niestety jest b. złej jakości i bylo przez mnie ratowane, a jak juz sie trocho podratowało i mialam je na kompie zapisane to ktos laptopa ukradl...... wiec udalo mi się je ponownie ściągnąc tylko dlatego, ze w jakimś portalu je wrzuciłam, wiec jakos jeszcze bardziej ucierpiała i jest tylko miniaturka, ale moge dodac do galerii. 🙂
Witam,

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konsultacjach ujeżdżeniowych z Ullą Salzgeber jako widz serdecznie zapraszam do naszego sklepu internetowego (www.horsesport.sklep.pl). Bilety na klinikę są już w sprzedaży.
Cena udziału w konsultacjach to 125 zł/dzień.
Cena biletu obejmuje:
- udział w sesjach traningowych,
- udział w seminariach towarzyszących,
- usługę tłumaczenia na język polski oraz wypożyczenie odbiornika do tłumaczenia symultanicznego,
- materiały szkoleniowe,
- poczęstunek.

W razie jakichkolwie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem: 519 555 535 lub mailem: kontakt@horsesport.pl

Pozdrawiam
Agnieszka Kopka
Horse Sport
up up - kto się wybiera?
Na przykład ja 🙂
Ja tez 🙂
Ja będę z ekipą w sobotę.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
21 września 2011 22:00
archeo bab_jaga i ja też 😉
i ja w sobotę
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
21 września 2011 22:17
ja też będę z dziewczynami w sobotę  🙂
ja właśnie zastanawiam się który dzień wybrać 🙂
Widze ze wszyscy w soboite sie wybieraja 🙂
Ja również będę w sobotę 😅
A mi się podczas wczorajszej drogi Warszawa-Wrocław odechciało jazdy do Wawy na najbliższy rok. I jak nie wymyślę innego sensownego pomysłu to rezygnuję. 8-godzinna trasa wyleczyła mnie z tej kliniki 🙁
rybka   Różowe okulary..
22 września 2011 08:08
Nas będzie ekipa 15 osób znajomych na 2 dni 🙂 Właśnie  składam zamówienie na 15 biletów  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się