TRANSPORT- szukam, oferuje

Mam miejsce w przyczepie 16.09 na trasie Poznań-Jeziorki, na zawody w ujeżdżeniu. 😉 Gdyby ktoś chciał się z nami wybrać, proszę o kontakt!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 sierpnia 2012 10:01
Możecie mi polecić przewoźników startujących z okolic wschodniej części warszawy(Wesoła, Zakręt, Sulejówek, Halinów....itd)?


Kawałek od Stanisławowa

http://transportkoni.waw.pl/
ponawiam : przewoźnicy z trójmiasta godni polecenia?
Poszukuję współpasażera dla podzielenia kosztów (mamy samochód, pożyczamy przyczepkę i wychodzi tanio) lub miejsca w przyczepie na trasę Poznań-Olsztyn w okolicach końca września/początku października. Jadę z jednym wałachem
Mogę kogoś złapać po drodze - przejeżdżam w okolicy Gniezna, Torunia, Ostródy, mogę odbić trochę w bok.
:kwiatek:
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
01 września 2012 08:35
Szukam taniego transportu na poniedzialek , wtorek z okolic Bydgoszczy, Brzozy do Grudziądza
Kierunek Francja 1 miejsce w drodze powrotnej mogę zabrać 2 konie jak ktoś potrzebuje zapraszam
Kierunek Francja 1 miejsce w drodze powrotnej mogę zabrać 2 konie jak ktoś potrzebuje zapraszam


bardzo wyczerpujące..
rozumiem, ze mozesz zabrać kogoś i z Rzeszowa i z Biełegostoku? lub ze Szczecina?
tak samo do Francji dowieziesz i do Paryża i w okolice lazurowego Wybrzeża i  ewentualnie pod Pireneje?

zawsze mnie zastanawiało jak można skonstruować "ofertę" - bo to w pewnym sensie oferta tylko po to by było to pitu-pitu
Dodo
Myślę, że zainteresowani skontaktują się bezpośrednio z przewoźnikiem, bo jakie to dla nas ma znaczenie skąd dokładnie kiedy i o której ? To zapewne można jeszcze ustalić, bo każdemu zalezy na rozłożeniu kosztów 😉
Szukam przyczepy (chetnie 1- lub 1,5-konnej, ale moze byc tez 2) z Olsztyna lub okolicy. Na 1 dzien, pod koniec wrzesnia. Jakies pomysly, propozycje ? 🙂
armara
no dokladnie!

Podroz do Francji kosztuje ok. 5500-6000 tys., kazda kwota upustu z tej ceny moze byc znaczaca dla kieszeni zwyklego wlascicela ktory nie ma dostepu do podrozowania z koniem tylko za koszty benzyny. A dobrze polaczony transport wychodzi taniej niz przewoz konia na wlasna reke.  ❗
Jesli przewoznikowi chce sie kombinowac zeby bylo lepiej i dla klienta, to tylko podziekowac, a nie oburzac sie na niewiadomo co.  😲
[quote author=Triada Liu Shin link=topic=69548.msg1515021#msg1515021 date=1346921863]
Kierunek Francja 1 miejsce w drodze powrotnej mogę zabrać 2 konie jak ktoś potrzebuje zapraszam


bardzo wyczerpujące..
rozumiem, ze mozesz zabrać kogoś i z Rzeszowa i z Biełegostoku? lub ze Szczecina?
tak samo do Francji dowieziesz i do Paryża i w okolice lazurowego Wybrzeża i  ewentualnie pod Pireneje?

zawsze mnie zastanawiało jak można skonstruować "ofertę" - bo to w pewnym sensie oferta tylko po to by było to pitu-pitu
[/quote]

Zapomniałem dodać że informacja jest dla osób przynajmniej średnio inteligentnych 🙂

Dla zaspokojenia pani ciekawości tak mogę zabrać z każdego miejsca konia byle był do przewiezienia na kierunek Francja( czyli np Poznań Niemcy) lub powrotny koszty są mniejsze wystarczy tylko chwilkę pomyśleć.... 
Mam dwa wolne miejsca na trasie Łomianki-Nidzica(Łyna) w terminie 1 pażdziernika (poniedziałek).
W drodze powrotnej mam jedno wolne miejsce-może ktoś się wybiera lub wraca z tych okolic?
Mam 1 wolne miejsce w przyczepie w przyszlym tyg (sroda lub czwartek) na trasie Warka-Olsztyn. Przyczepa bedzie wracala w piatek na pusto, moze ktos sie wybiera w te okolice (np. Warszawa) i chcialby sie przylaczyc do transportu ? 😉
Czy w Warszawie lub okolicy (moze byc tez Warka, Radom) ktos wypozycza przyczepy oprocz Szyszkowej i Zajazdu Derby?? Pilnie potrzebuje przyczepe na srode. 🤔
Cześć 🙂 Poszukuję osoby do podzielenia kosztów transportu byłby to transport młodego wałaszka  na koniec września z Radomia do Trójmiasta. Czy może ktoś będzie w tym czasie przewoził konia w tych okolicach? Ewentualnie czy macie namiary na w miarę tani transport w tych okolicach ? Do tej pory najtańszą propozycję znalazłam 1.60 za km

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp 🙂
Witam,
Dwa wolne miejsca we wrzesniu na trasie Finlandia -Warszawa.
[s]szukam wolnego miejsca w przyczepie dla ogiera huculskiego (będzie jechał na paście, ale transport z klaczą może być kłopotliwy 😉 ) na trasie warszawa-kraków[/s]

nieaktualne
Daszimowa
Jeśli nadal szukasz czegoś zapraszam na PW.
Szukam transportu dla klaczy fiordzkiej -- trasa Czestochowa- Katowice -- NIEAKTUALNE
Kurcze szkoda Hana że wcześniej nie zauważyłem właśnie na pusto lecę na Katowice przez Częstochowę  🙁
Możliwość transportu łączonego lecę z Warszawy do Poznania i dalej do Austrii.... mogę jechać przez Niemcy jak komuś pasuje trasa do Poznania i z Austrii na pusto.... 2 konie mogę zabrać, reszta trasy 1 miejsce znajdę....


Jak ktoś zainteresowany na priv zapraszam  termin elastyczny do końca września
Cześć 🙂 Poszukuję osoby do podzielenia kosztów transportu byłby to transport młodego wałaszka  na koniec września z Radomia do Trójmiasta. Czy może ktoś będzie w tym czasie przewoził konia w tych okolicach? Ewentualnie czy macie namiary na w miarę tani transport w tych okolicach ? Do tej pory najtańszą propozycję znalazłam 1.60 za km

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp 🙂


Wysylam PW 😉
Szukamy konia do podzielenia kosztow transportu. Pusta przyczepa bedzie jechala na trasie 3miasto - Warszawa pod koniec wrzesnia (chetnie 26-28.09.). Mozemy jechac przez Olsztyn, Płońsk lub w strone Torunia, Bydgoszczy, Grudziądza, Inowrocławia, jak komu pasuje 🙂 Czy ktos planuje przewiezc konia w te okolice?
mozecie mi polecic kogos kto wozi konie koniowozem i startuje z okolic Leszno/Blonie/Kampinos lub Lomianki ?
szukam transportu dla wałaszka na 25.09 z Grudziądza do Olsztyna, chce się ktoś podzielić kosztami ?
oraz na 23.09 Grudziądz - Bydgoszcz, Bydgoszcz - Grudziądz (zawody w Myślęcinku)
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 września 2012 21:13
pisałam w stajniach waRszawskich ale tutaj widzę, że jest bardziej odpowiedni wątek  😉
szukam transportu  ( Żyrardów, Grodzisk, Radziejowice i okolice ) na niedzielę ( 23.09 ) na zawody ujeżdżeniowe do Wolty - Żółwin ? Może ktoś się wybiera i miałby miejsce w przyczepie ???  Za info będę wdzięczna ! trasa jaktorów - Żółwin. 
Ponawiam temat, czy jest ktoś chętny do podzielenia kosztów transportu z Radomia do Gdańska, może być ten tydzień albo następny.

Pozdrawiam
Czy ktoś wybiera się na trasę z południa do warszawy?
Konkrety chodzi o przewiezienie konia z Janowa Lubelskiego do Łochowa.
Nie śpieszy mi się specjalnie także termin do uzgodnienia.
Będę jechał na pusto z Austrii jak ktoś potrzebuje mogę zabrać na Warszawę 2 konie Kraków Katowice(lub okolice oczywiście) zdecydowanie mniejsze koszty niż normalnie 🙂

Termin co ważne 25/26
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 września 2012 20:46
Pilne🙂
Transport dla dwoch koni na zawody do Myslecinka kolo BDG. 23.09.  Z Grudziadza i spowrotem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się