M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

Averis   Czarny charakter
09 listopada 2014 09:04
amnestria, kujkowa kanapa jest spoko, ale wolę profilowane krzesła 😀
łaaa, suuupeeeeeer, bardzo w moim stylu! A kuchnia!! Marze o tych meblach 😀
Tylko zastanawia mnie to zdjecie sypialniane - co to jest za sciana, myslalam ze wisi material a tam lampki sa jakos usadowione... jak to dziala?? 😀
kujka   new better life mode: on
09 listopada 2014 09:23
Gienia-Pigwa, dzieki! Tu jest jakas zblizeniowa fotka (wstawiam tak nieporadnie, bo z telefonu, pardą)
www.swiat-stolarki.pl/Sklep/Epoque/Tarkett-Deska-Dab-Winter-7876025,2,0,709,5015.htm

Dworcika, dzieks 🙂 kanapa to ikeowy ektorp, na szczescie obicia mozna zmieniac bardzo prosto, do wyboru jest cala masa (rowniez poza ikea). I potwierdzam: jest to najwygodniejsza kanapa, na jakiej siedzialam 🙂 goscie czesto sie na niej pokladaja i zasypiaja (z reszta ja tez :P)

ner bo to jest fototapeta 🙂 oryginalna naszego pomyslu i zdjecia (mojej osobistej arafatki)! Bo nie moglismy znalezc takiej, o jaka nam chodzilo. To byl totalny eksperyment, nie bylismy pewni jak to wyjdzie, ale ostateczny efekt jest fajny 🙂
Kuchnia jest wporzo, prawie wszystko mam tam ikeowe, nawet plyte indukcyjna (w promocji za 1 zl). Poki co nie mam o co sie czepiac 🙂

No zdjecia fatalne ale obiecuje ze jak juz bedzie tak, jak ma byc to wstawie ladniejsze!
Averis   Czarny charakter
09 listopada 2014 09:49
kujka, nawet ja zrobiłam już foty odpowiednie, no weeeź.
kujka, co to za farba (?) za kanapą?
kujka, nie pokazałaś najlepszego - widoku z pokoju na balkon, który zacnie powiększa wam przestrzeń życiową 🙂
Edit: czy twój boy przekazał ci zasilenie przypraw i trunków kuchennych 🙂? Bo tak nic nie piszesz i przeszła mi przez głowę myśl, że po ludzku (po męsku) zapomniał 😉
kujka, czy ja dobrze widzę, że każdy śpi od ściany? Jak genialnie 😀
kujka, to wiele zmienia 🙂 Kanapa piękna,  ale u mnie tak jasna nie miałaby racji bytu. A szkoda...
kujka   new better life mode: on
10 listopada 2014 00:00
Dzionka, ten widok przy bardziej sprzyjajacej aurze objawie 😉
Wino wlasnie wyszlo, a reszte jeszcze zdaze wykorzystac 😉 dzieki! :kwiatek:

Martuha, wszystkie farby mam flugera 🙂 polecam, bo swietnie kryja! Jak bedziesz chciala, to sprawdze Ci numer koloru.

Cricetidae, dokladnie! Mam materac 180x200 cm. Kocham nasze lozko 😀
Mieszkaniem się teraz nie pochwalę, bo niespecjalnie jest czym, ale że w garażu wreszcie jest porządny mieszkaniec, to pokażę garaż 😁



Motocykl niestety nie nasz, sąsiad nam wstawił na jakiś czas 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
10 listopada 2014 08:06
Dworcika, to jest Twoje jedno miejsce parkingowe?
Tak, łącznie ma 25 metrów, więc spokojnie wchodzą 2 samochody, a jak się ciut postaramy to całkiem spore (stawała tam jednocześnie Grand Vitara i Fabia combi) + wnęka, w której stoi rower obecnie (ogólnie chcemy tam półki/szafę zrobić). Wnęka nie jest wliczana w miejsce, ale rozumie się samo przez się... jest w rogu.
Zazdroszczę na maksa tego podwójnego miejsca!
mega fajny garaż !

to jest tylko miejsce? czy jest zamykany od przodu?
emptyline   Big Milk Straciatella
10 listopada 2014 10:06
Dworcika, ale szał!
Miejsce. Ale będziemy zamykać 🙂
😲
No to u mnie łazienka rozkuta. Proszę o trzymanie kciuków. Weszłam zobaczyć i wyszłam. Masakra. Ale od 8 rano do teraz zdjęte już wszystko do gołego. Na szczęście toaleta kota pod wanną jakoś przeszła bez echa.  😡
p.s
na koniec koncepcja jest:
- ściany białe, wąskie takie płytki 10x20 jak kafelki na piecu
-podłoga - ceramiczna imitacje starych desek.
Proszę o podpowiedź czy to nie za "hotelowo" będzie i czym ew. ożywić.  :kwiatek:
Taniu, ważne że Tobie będzie sie podobać
Dworcika, no super to miejsce postojowe. Jak rozwiązujesz przechowywanie roweru? Zastanawiam się nad tym, biorąc pod uwagę, że u nas komórek nie będzie. Przywiązujesz go do czegoś czy jak?

Dziewczyny, podpisywała któraś z was umowę rezerwacyjną mieszkania? Albo zna się na umowach z deweloperami? Potrzebuję małej pomocy, byłabym wdzięczna 🙂

Obeszliśmy dzisiaj teren inwestycji wzdłuż i wszerz - no ja jestem zakochana w tym miejscu po prostu 🙂 Trochę słychać ulicę, no ale w końcu to Warszawa, miejsce dobrze skomunikowane - nie można mieć wszystkiego... Niedaleko naszego balkonu stoi rudera domku parterowego, taka jak z horroru- śmialiśmy się, że będziemy nim dzieci straszyć 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
10 listopada 2014 12:45
My w garażu mamy stojaki na rowery 🙂 wiec tu problemu nie mamy.
ash, jaki macie stojak? Sami kupiliście czy deweloper tak wymyślił?
kujka   new better life mode: on
10 listopada 2014 14:46
Dzionka, a nie bedzie u Was np wozkowni?

Dworcika, super miejsce 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
10 listopada 2014 15:38
ash, jaki macie stojak? Sami kupiliście czy deweloper tak wymyślił?


Deweloper wymyślił, wygospodarowal miejsce i postawił stojaki.
Ja podpisywałam umowę rezerwacyjną - jakby co dawaj na priv. Z tym, że moje mieszkanie już istniało, jak je kupowałam.
Averis   Czarny charakter
10 listopada 2014 17:51
Mam już prawie wszystko <3 Na dniach zrobię zdjęcia 😀 Jest pięknie!
Dzionka, u nas ogólnie są pomieszczenia wspólne, gdzie jedno z nich zostało zagospodarowane jako rowerownia.
Nasz stoi w garażu. Nijak nie jest przypięty i złotej kuli też mu nie przymocowałam 😉 Ale to grat okropny i kółko ma krzywe. Nikt by nie ukradł 😉 A jeśli, to tylko sentyment troszkę by wzbudził żal po stracie.
A mój problem z drzwiami do szafy PAX się rozwiązał, bo była dostawa i są dostępne. Więc może jednak mi się uda mieć generalne przemeblowanie pokoju w tym tygodniu... Nie wiem co prawda, kiedy znajdę czas na pojechanie do ikeły, ale kto by się tam przejmował. 😉
No wiec, ten tego, powoli mam dosyc... 🙂 nie starczy mi sil na przeprowadzke 🙂
Melduję: wczoraj w święto, pan równe 10 godzin układał na nowo instalacje.  😵
Trafił mi się pan bardzo dokładny i wytrwały. Zasypuje mnie milionem pytań. A ja.....  👀
Na przykład: grubość fugi na ścianie pomiędzy te "kafelki" 10x20. Czy chcę 3 czy 2 mm? Nie mam pojęcia. No nie mam.
Połóż kafelki na podłodze i wsuń plastikowe krzyżyki. Pan napewno ma takie na 2 i 3 mm i zobacz co Ci się bardziej podoba.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się