M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

maleństwo, super! Będziesz miała więcej pokoi niż ja😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 października 2015 13:40
Hehe. Dzięki. Z górki jak z górki, pora pogonić Energę, zacząć szukać wtkonawcę fundamentów... Ale krok naprzóf.
maleństwo, łoo, super! 80 metrów to już fajna powierzchnia. I ten taras 😍 Masz jakieś plany/wizualizacje na kompie? Super że w wakacje, to tak jak nasze mieszkanko.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 października 2015 14:32
Na kompoe mam tylko rzut, jutro postaram się wrzucić. Będzie to domek typu skandynawskiego, elewacja czerwona z białymi drzwiami i oknami, wnętrze bielone drewno i panele w kolorze takich szarych desek. Umeblowanie na początek co się da z naszego plus jakieś najtańsze do kuchni i wc, z czasem się zmieni. Powinno nas tonwyjść taniej niż 3-pokojowe mieszkanie 😉
maleństwo, brzmi super. To czekam na rzut. Kiedy zaczynają budowę?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 października 2015 14:43
Lipiec lub sierpień, wstępnie ten pierwszy. Miesiąc-półtora wcześniej musi być fundament. Sam dom ma stanąć w tydzień. Potem płytki, piec, grzejniki, biały montaż... Następna Gwiazdka już w domu, to mnie podnieca 😉
maleństwo, o wow, jakie tempo :O Myślałam, że jakoś zaraz zaczynają żeby na wakacje było. No to tym bardziej ciekawa jestem procesu budowy 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 października 2015 16:19
maleństwo super, gratulacje :kwiatek:
O jeżu im wiecej zastanawiam sie nad urzadzeniem mieszkania,  tym wiecej mam coraz bardziej durnych pomyslow.

W koncu zanioslam wypowiedzenie najmu mieszkania wlascicielowi.
Do 25 listopada mamy zdac lokal.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 października 2015 18:42
aszhar, to zaraz! Fajnie!

Pomyliłam się. 92 metry mamy!
maleństwo, o rzesz no to ladny metraz wyszedl. No no rozkrecasz sie.
:-)
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
25 października 2015 19:42
Maleństwo, super!! Czekam na projekt 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
25 października 2015 19:43
maleństwo, to rowno 20 metrow wiecej niz my bedziemy miec 😉 Takze tego...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 października 2015 20:06
My też panowaliśmy 70 😉 A okazało się że w tej furmie stać nas na ten.
A ja od kwietnia bujam się z odbiorem. Zrobiłam wnękę w ogrodzeniu... Chodzi o murek wys 80 cm i szer koło metra  🙇 no wyć się chce. Po kolejnym odwołaniu muszę zrobić nowy projekt zagospodarowania. Podobno szybciej pójdzie niż rozebranie tego pie... murka.
Oo Maleństwo ale fajnie! Gratuluje! Super, ze uda sie zrobic więcej przestrzeni niż planowaliście:-)
Maleństwo gratulacje!! Czekam na rzut 😉

Aszhar najlepsze wychodzi w praniu🙂

My mieliśmy sprzeczne koncepcje łazienki,  on chciał czarną a ja białą... Wiec mamy pół na pół grafit i biel przelamane czerwienią 🙂 i jest to super, zostało nam lustro, bajer na ścianę i drzwi przesuwne do zabudowy. Dziś zamontowalismy lampy,  skończyliśmy płot, zrobiliśmy drobne rzeczy w aneksie, posadzilismy kwiaty do doniczek... A jeszcze w huk roboty przed nami, ale z każdym weekendem coraz bliżej etapu przytulnego  😍
Mam pytanie. Jak sprzedaje mieszkanie to moge zastrzec sobie , ze po sfinalizowaniu tranzakcji mieszkam jeszcze np 2-3 miesiace?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 października 2015 11:24
Możesz. Tylko trzeba się liczyć z tym, że to trochę odstrasza kupujących.
No wlasnie o to mi chodzi... Uwazasz , ze jaki jest optymalny czas na wyprowadzke?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 października 2015 11:47
Nie wiem. Sami rozważamy opcję opóźnienia, agentka nieruchomości mówiła coś, że miesiąc to max. Ale wiadomo, jak ktoś kupił, to chce od razu wchodzić np. z remontem.
rosek0, ostatnio teściowie sprzedawali. 3 miesiące opóźnienia były - bo musieli dom wykończyć i przeprowadzić się. Problemów nie było - kupujący też mieli czas na zorganizowanie sobie przeprowadzki.
O wlasnie o to mi chodzilo  :kwiatek:
Czy ktoś ma z was farbę tablicową na ścianie. Chodzi mi o tą czarną po której można pisać kredą. Jak się sprawdza? Macie jakieś foty to wklejajcie. Będę robić rewolucje w kuchni  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
26 października 2015 12:56
Chyba Demon ma taką farbę na ścianie i wrzucała już zdjęcia w tym wątku- musisz użyć wyszukiwarki
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 października 2015 16:46
O, to mój dom będzie taki, tylko trochę inny układ okien i bez kominka w salonie

http://www.budujdom.pl/pl/p/TK109L/130
maleństwo, czad! Fajnie się zapowiada 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 października 2015 17:13
Namieszałam tylko z tymi wymiarami, to 90+ to pow. zabudowy, użytkowej jest 80. Niemniej jednak - jest to największy dom, jaki nam proponownao w naszej cenie. Najmniejszy pokój idzie na gabinet męża z wersalką dla gości, 11m nasza sypialnia i 13 pokój córki. Łazienka jest mikro, ale powiedzmy, że jesteśmy w stanie z tym żyć 😉

Dzięki, Dworcika
Łazienka do przeżycia. Zwłaszcza, że kształt ma normalny, da się ogarnąć.
A w razie czego pewnie dodatkowe kilka centymetrów dałoby się wygospodarować z pomieszczenia gosp.?
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
26 października 2015 18:23
Super bedzie! Nawet fajnie rozpracowane te metry. Ja mam trzy pokoje na 81 metrach, ale są dość duże i spora kuchnia. Mysle ze te cztery są fajnie narysowane. Nie ma to jak swój dom!! Mieszkanie nigdy mu nie dorówna 🙂 gratulacje !
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się