M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

Dzionka pola poka!!! Chętnie na pw jak nie chcesz pokazywać tu 🙂
jestesmy w takcie odzyskiwania starej pologi. Zobaczymy jaki bedzie efekt.
Ascaia pokażesz fotki? Masz mega talent, uwielbiam oglądać Twoje rzeczy DIY 😍

Dzięki za miłe słowo. Jakieś fragmenty balkonu widać na fotach w temacie ogródkowym. Kiedyś pokażę całość, jak będzie posprzątane i dobre słoneczko do zdjęć. 🙂
Dzionka też jestem ciekawa projektów 🙂
Arimona jeśli możesz przesłać wycenę na priv, będę wdzięczna  :kwiatek: da mi to jakiś pogląd na sprawę i możliwość porównania z moją ofertą 😉
rosek0 a nie lepiej/szybciej by bylo wycyklinowac? Rzucaj zdjecia z postepow! 🙂
nerechtajakbysmy mieli cyklinarke to owszem😉 no ale robimy narazie czym mamy. Wczoraj chlopak opalil olejnice dzisiaj szlifuje . Jutro cykne fote😉
Dzionka też jestem ciekawa projektów 🙂
Arimona jeśli możesz przesłać wycenę na priv, będę wdzięczna  :kwiatek: da mi to jakiś pogląd na sprawę i możliwość porównania z moją ofertą 😉


Podaj mi e-mail, bo mam ją w pdfie, nie mam jak załączyć do priv.
Ja już podałam 🙂

Projekty mam w pdf'ie, musiałabym wycinać i w ogóle... Ale serio, nic ciekawego 😉

Byliśmy na budowie, w tempie ekspresowym niestety. Czekamy teraz na wycenę robocizny i zamawiamy dechy na podłogę. Faajnie tam... Ale chyba święta na nowym niemożliwe.
ash   Sukces jest koloru blond....
20 września 2016 17:29
Dzionka, wszystko jest możliwe. My odebraliśmy klucze 12 listopada, wprowadziliśmy się dzien przed Wigilią. Nie mieliśmy jedynie blatu w kuchni bo czekaliśmy 5tygidni.
Fakt ostatniego dnia montowali nam drzwi, oświetlenie, kablówkę i alarm. Wesoło było ale Swięta na swoim 🙂
ash,
O alarm! Odpowiedz cos wiecej, ile kosztuje , warto bylo ?

Dzionka
Łap na majlu 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
20 września 2016 17:48
Arimona, obowiązkowo okablowanie pod tynkiem rozprowadzone, wiec na początku remontu. Reszta juz na sam koniec.
Uważam ze warto. Koszt zależny od liczby czujek, firmy itp.
U nas wszystko wyszło cos ok 3000 ale czujek mamy duzo.
Abonament za ochronę płacimy 45zl
To abonament niedużo, ale nie mam jak 3 tys zupełnie teraz ydac. najgorsze że mam parter, i niby wysoki ogrodzenie ogrodka, ale wciąż. Zastanawiam się czy da się jakoś zrobić żeby było jak go zamontować później ale przewody że sciany nie sterczały 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
20 września 2016 19:31
Arimona, zrób okablowanie teraz, to jakies 400-500zl. Resztę zrobisz jak będziesz miała kasę. Serio, warto zwłaszcza ze parter.
Kabelki pozwijasz w pętelki i nie bedą tak straszyć.
U mnie wyszło sporo PLN bo duze mieszkanie mam i duzo czujek potrzebnych było.
Arimona nie lepiej porządne zamki i rolety antywłamaniowe? My tak planujemy,  też mamy parter, obecność płotu mnie nie uspokaja 😉
nie lepiej. Ba im lepsze drzwi, tak na oko, to bardziej kusi. Abonament jest śmiesznie niski, my płacimy poniżej 40. Czujek można mieć bardzo mało- to zależy od układu mieszkania, dobrze są też kontaktrony (choć ja je sobie regularnie otwieram i osiedle wie, kto wstał  :wysmiewa🙂 Rolety przez towarzystwa ubezpieczeniowe w ogóle nie są brane pod uwagę jako zabezpieczenie, raczej montuje się je dla walorów termicznych...
Bożee wybijcie mi z głowy piękną lodówkę dwudrzwiową z kostkarką za ponad 4 tysie 😵 U nas mnóstwo lodu idzie, bo robimy kawy mrożone, lemoniady i drinki i chcieliśmy mieć kostkarkę w lodówce zawsze, no ale te ceny... Z drugiej strony jakie piękne są te lodówki 😀 Oszaleję i zbankrutuję!
Dzionka, nie wybiję ci, moja upatrzona i wymarzona to 8700 😉
Tez Ci nie wybije 🙂 bardzo brakuje mi dużej lodówki z dużą zamrażarka i kostkarka 🏇
epk, wczoraj też takie oglądałam, no ale nie ma szans 😉 Chyba stanie na tej:
http://www.oleole.pl/lodowki/samsung-rs7547bhcsp.bhtml#opis



sienka, akysz 😀!!

A wiecie co, już pisałam że mój mąż wymyślił najfajniejszy projekt łazienki, nie? To wczoraj wymyślił jak zrobić za jakieś 10 lat 4 pokoje w tym naszym mieszkaniu z 3 i każda sypialnia ma ponad 10 metrów, ma okno i jest ustawna :O Chyba powinien był zostać architektem, zresztą nawet planował, ech 😉
Dzionka mam prawie identyczną lodówkę tylko moja ma jeszcze "barek". Mamy ją 4lata i na razie nic sie jej nie dzieje;-)
Z wody i barku nie korzystamy ale bez kostkarki już sobie kuchni nie wyobrażam;-)
Julita, a jaką macie głębokość szafek kuchennych? Bo my będziemy mieć 60, a ta lodówka ma 67,5 (a większość 2-drzwiowych ponad 70). Nie wygląda to bardzo źle?
ash   Sukces jest koloru blond....
21 września 2016 13:14
Dzionka, taką lodówkę ma moja koleżanka, bardzo są zadowoleni. Lodu idzie u nich bardzo duzo.
4k za lodówkę side by side to mało 🙂
Dzionka, ja też nie wybiję i polecę poszukać takiej z barkiem. Świetna sprawa gdy napoje są na wyciągnięcie ręki.
Z tą głębokością jest trochę problematycznie. U mnie wystaje (do tego kompletnie nie pasuje do wystroju 😉 ) i trochę kłuje to w oczy. Ale że weszła na wcisk to wystawanie sprawia, że w ogóle mogę porządnie wyciągnąć szuflady na dole - przy drzwiach otwartych pod kątem 90 stopni jest to nie możliwe.
Dziękuję dziewczyny pomysłe, nigdy nie miałam alarmów, i nie ubiezpeiczalam mieszkanie więc tak trochę teraz chce do tego poważniej podejść.

Ja sie cieszę że nie mam kasy ani miejsca na takie bajery jak ta wielka lodówka 🙂 ale już w mojej kiedyś willi na filtrach (ach marzenia😀) na pewno będzie.


Drewno na podłogę, deski lite czy warstwowe, polecace jakaś firmę może?

My tez mamy 60tki. U nas ta lodówka stoi na końcu zabudowy i nieszczególnie to przeszkadza.
Arimona, a ogrzewanie podłogowe pod deskami będzie?
abre,
Nie, nie będzie.
Arimona, my kupujemy warstwową. Dowiedzieliśmy się o jednych i drugich i lite przegrały jednak.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się