Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Martita   Martita & Orestes Company
12 lutego 2015 19:32
A z tymi lalkami to nie jest tak, że one mają plastikowe głowy a resztę szmacianą?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
12 lutego 2015 19:44
Dzięki za odzew co do lalek. Teraz mam już mętlik  😎 Bo za dużo tego.
Później usiądę do kompa to dokładnie poprzeglądam strony bo teraz muszę mojego marudę ogarnąć
Mazia   wolność przede wszystkim
12 lutego 2015 20:07
TUŚKA 6 dni spóźnienia to już sporo. Zrób test. Trzymam kciukasy.
Jak mi się uda rano wstać to pojadę do apteki.czemu jestem taka śpiąca  👀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 lutego 2015 20:49
TUŚKA, kciukam!
Rany, ja to zaczęłam sie zastanawiać, ze coś na rzeczy, jak mi się spóźniał 4... tygodnie 🙂 Mój lekarz zrobił kwadratowe oczy. Wiwat regularne cykle! Ale może i chwała im, bo tak, to nadal bym się nie zdecydowała na bejbi, a się "samo" zrobiło.

Wasze też dziś miały taki okropny dzień? Moja marudna, synek szefowej wył tak, ze nie szło porozmawiać przez telefon...
Tuśka po 6 dniach od terminu, to możesz robić test o każdej porze dnia i nocy, powinien wyjść jeśli jesteś. Może przesilenie zimowe, a może ciąża, ja senna jestem na maksa, a w ciąży nie jestem. 🙂
Choć ja mam nocnego wrzaskuna 🙂
Ale mi zawsze nawet w najbardziej ponury listopadowy dzien, gdy pogoda jest taka jakby "ktos sie powiesil" jedna kawa wystarczala,a dzisiaj wypilam dwie i gnije w łóżku...
TUŚKA, podziwiam za zimną krew, ja bym już do całodobowej apteki leciała 😁
Nie chce mi sie 😵
Mam ONCC czekam na mój przenośny kaloryfer aż wróci z pracy i spać
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lutego 2015 21:49
TUŚKA, ja bym facetowi kazała kupić po drodze test. Chyba, że chcesz to zrobić w tajemnicy, żeby była niespodzianka 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2015 23:29
Lalaloopsy to są chyba całe plastikowe, nie? 👀
Wlasnie jemu nic mówić nie chce.Jutro walentynki fajny prezent BYM/BEDE miała.Znowu wstalam o 7(po co mi budzik) i lecę do apteki zaraz..
TUŚKA nie nastawiaj się,nie nastawiaj się....moja mantra dzisiejsza
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 lutego 2015 07:39
Ale my nie mąż, czekamy  😎
To zanim TUŚKA wróci z dobra wiadomością, to się też ujawnię - zaczynam 13 tc.

I od razu zapytam czy któraś z Was przechodziła cukrzycę ciążową? Kiedy diagnozowana?
5.50 rano, ubieramy się do żłobka, Olek nie chce wstać więc mu zmyślam historyjkę, opowiadam z przejęciem by był zainteresowany i zapomniał o ubieraniu się i o tym, że chciał jeszcze spać.

JA - Bo dziadek ma taki stary motor.
OLO - A czemu stary?
J - Bo zawsze chciał taki mieć jak był małym chłopcem, a teraz już takich nie produkują.
O - A czemu takich nie produkują?
J - Bo fabryka była stara.
O - A czemu fabryka była stara?
J - Bo cegły już się rozsypały ( co tu mówić???  👀 )
O - A czemu cegły się rozsypały?
J - Bo były wyprodukowane w starej technologii
O - A co to jest technologia?
J - Technologia to jest jak coś zrobić na przykład ile dać piasku a ile wody żeby powstała cegła.
O - Czemu była zła ta technologia?
J - Bo cegły się rozsypały
O - A czemu się rozsypały?
J - Bo pan nie znał technologii. Nie umiał
O - No. Nie umiał.

UFF ! Odpuścił  🤣
Tuśka ja po 4 dniach zrobiłam test a ty 6 dni  😁
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
13 lutego 2015 07:53
TUŚKA czekam na info  🤣 My nikomu nie powiemy  😎
Czarownica ta lalka ma nawet włosy plastikowe - chyba.

A ja mam kryzys. Siedzę cały dzień sama z dzieckiem w domu, mąż wraca o 19-20 z pracy i opowiada jaki to on zmęczony...no a ja jestem rześka i wypoczęta  🙄 Bolek wczoraj przeszedł samego siebie...wieczorem wyłam razem z nim. Psycha mi siada, nie nadaję się na matkę i siedzenie w domu  😵
Dzisiaj rano chciałam się w końcu wykąpać...ale mąż mi łazienkę zajął na całą godzinę i oczywiście Bolek się obudził...a jak on nie śpi to nie ma kąpania...jeszcze poinformował mnie mój ukochany, że on dzisiaj idzie na browara wieczorem i że sobotę i niedzielę spędza na stolarni bo obiecał koledze, że mu szafki zrobi....
Na mój wkurw i informację że niedzielę chcę mieć wolną abym mogła w końcu po 4 tygodniach jechać do stajni usłyszałam, że myślę tylko o sobie...On pracuje i nic na to nie poradzi. ...  😕 Wyć mi się chce...
Znowu nic
To zanim TUŚKA wróci z dobra wiadomością, to się też ujawnię - zaczynam 13 tc.

I od razu zapytam czy któraś z Was przechodziła cukrzycę ciążową? Kiedy diagnozowana?

ja , w 24tc(albo 26?!)
DoSia  😅 Gratulacje.... ale Wam wszystkim zazdroszczę tych ciąż....  :kwiatek:
[quote author=zduśka link=topic=74.msg2291797#msg2291797 date=1423814011]
TUŚKA czekam na info  🤣 My nikomu nie powiemy  😎
Czarownica ta lalka ma nawet włosy plastikowe - chyba.

A ja mam kryzys. Siedzę cały dzień sama z dzieckiem w domu, mąż wraca o 19-20 z pracy i opowiada jaki to on zmęczony...no a ja jestem rześka i wypoczęta  🙄 Bolek wczoraj przeszedł samego siebie...wieczorem wyłam razem z nim. Psycha mi siada, nie nadaję się na matkę i siedzenie w domu  😵
Dzisiaj rano chciałam się w końcu wykąpać...ale mąż mi łazienkę zajął na całą godzinę i oczywiście Bolek się obudził...a jak on nie śpi to nie ma kąpania...jeszcze poinformował mnie mój ukochany, że on dzisiaj idzie na browara wieczorem i że sobotę i niedzielę spędza na stolarni bo obiecał koledze, że mu szafki zrobi....
Na mój wkurw i informację że niedzielę chcę mieć wolną abym mogła w końcu po 4 tygodniach jechać do stajni usłyszałam, że myślę tylko o sobie...On pracuje i nic na to nie poradzi. ...  😕 Wyć mi się chce...
[/quote]
przykre. Zduśka, wyjdź, zwyczajnie zostaw dziecko mężowi i wyjdź. Oni bywają niereformowalni... my siedzimy z dziećmi w domu i odpoczywamy, a oni biedni harują....Chrzań to, wiadomo że boli, ale wyjdź. Tak zupełnie normalnie, wstań, ubierz się, przygotuj co trzeba i idź gdzie chcesz. On tak robi.
DoSia  😅 Gratulacje.... ale Wam wszystkim zazdroszczę tych ciąż....  :kwiatek:



kkk ja o cukrzycy 🙂 🙂 nie jestem w ciąży
już właśnie poprawiłam 🙂 od rana mi nie idzie z myśleniem  😜
a może to prorocze?! 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
13 lutego 2015 08:25
Tuśka czyli co negatywny ???
DoSia gratki !!

nika77 gdyby to było takie łatwe - potem będę miała mega kaca moralnego i wyrzuty sumienia - bo po 1. wyszłam od tak a po 2. będzie potem na mnie, że Maciek będzie miał mega zaległości w robocie. A u nich teraz gorąco - kilkanaście stoisk na raz a mało osób do pracy i niestety to wszystko odbija się później na mnie  🙄
tak się cieszę, że idę do pracy . W dupie mam teściów i to co mi gadają, że Bolek jest za mały aby go zostawiać na kilka godzin dziennie.
W niedzielę zawiozę synka do mojej mamy i tyle, skoro ani mąż ani teście nie chcą mi pomóc.

Wrzucam kilka fotek mojego kasownika  😉
moje "niemyslenie" jest prorocze czy to że Ciebie o ciążę posądziłam ? 😉
Tak negatywny.Ile u was trwalo staranie sie?
U nas 10 miesięcy
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 lutego 2015 08:36
zduśka, no to nie fair... Mój też wraca "taaaaaki zmęczooooony", i wcale nie zajmuje się małą w 100% jeśli jest w domu, i tak robię to ja. Ale jednak pomaga, siedzi z nią jak ja pracuję i rzadko wychodzi (ale też i nie lubi, to typ domatora). Więc bardzo współczuję, bo ja się czasem czuję wypalona, a jednak mam wsparcie, no i pracuję.
Bolo boski!

TUŚKA, próbuj! To wcale nie tak łatwo zajść... Nie pomogę, my sie nie staraliśmy. Ale wpadliśmy po ok. 1,5 roku "nie uważania".

Moja łobuziara sprzed chwili, pełno jej jest!


leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
13 lutego 2015 08:46
zduśka przytulam bo czuję się tak samo. Psycha mi już totalnie siada. Zwłaszcza że ciągle coś jest nie tak.

Milena od jakiegoś czasu strasznie dziwnie fuczy nosem.Nie cały dzień.  Tylko ma takie fazy. W tych fazach co kilkanaście sekund fuczy nosem, marszczy go tak śmiesznie i zamyka przy tym oczy w takim napięciu. Nie wiem czy to układ nerwowy czy ewentualnie ten potencjalny refluks podrażnił jej nosogardziel i tak robi. Jak śpi to oddycha normalnie. Spokojnie. Nie fuczy i nie świszczy. Czekam z niecierpliwością na wizytę tego gastroenterologa, a to dopiero za tydzień 🙁 Swoją drogą prywatnie a 3 tyg czekania 🙁 

Ciągle coś... Mam totalnego doła 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się