Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

majek   zwykle sobie żartuję
11 lutego 2009 15:08
No tak, koniec niemowlęctwa to musi być jakiś przełom!!!  🙂

Wszystkiego najlepszego w takim razie !!! 😅
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 lutego 2009 15:10
Biała, najserdeczniejsze gratulacje, piękna Juleczka, obu się zdrowo i spokojnie chowała :kwiatek:.

Gratulacje też dla rozsypanych nie-voltówek  🤣.

No i najlepsze zyczenia dla nieniemowlaka , deb  😅.



majek   zwykle sobie żartuję
11 lutego 2009 15:11
he he właśnie... teraz będzie `mowlę` czy jak?  😀
ushia   It's a kind o'magic
11 lutego 2009 15:24
nie niemowlak to chyba mowlak?  😉

ruda - będzie dobrze
wiem co przechodzisz, wiem jak to jest przed kazdym kolejnym badaniem, jak niesprawiedliwe jest to, ze inni po prostu ciesza sie dzieckiem, a Ty musisz walczyc
ale pomysl o tym rowniez w ten sposob, od drugiej strony: Twoje dziecko zyje

zobaczysz, przebrniecie przez badania, szmery w serduszku tez jeszcze o niczym nie swiadcza (duzo jest takich, ktore przechodza po ok 3 miesiacach, albo w okresie dojrzewania i nie sa szkodliwe)
dzielna jestes, tylko sie nie zamartwiaj, maly potrzebuje Twojego spokoju  :przytul:
roczniak 😁 albo odsadek

deborah, wstaw fotencje!
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
11 lutego 2009 17:27
Ja juz jestem po badaniach uff na cale szczescie wszystko dobrze,nic mlodej nie jest, wszystko idealnie  😅 ale za nic w swiecie nie chce pozowac do zdjec haha 😀.Ruda na spokojnie,wszystko bedzie dobrze zobacz jaka jest sila w NAS 🙂 .Dzieki dziewczyny i wawrek za wsparcie i wiem ze sporo sie przyczyniliscie do dzisiejszego wyniku bo taka jest sila WIARY!!!! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
ushia   It's a kind o'magic
11 lutego 2009 17:29
jupi!
na "zamawianie" revoltowych ciotek (i wujka 😉) nie ma mocnych  😁
a wujek jak zawsze w nawiasie - szowinistki  🤬

Karola - świetna wiadomość :kwiatek:
ushia   It's a kind o'magic
11 lutego 2009 18:07
wawrek - solidarnosc jajnikow  😁
ale to tak z milosci, wiec sie nie przejmuj  :kwiatek:
Biała, niech się młoda dobrze chowa  😅

Ruda, na pewno będzie dobrze. Wiem, że trudno jest walczyć, kiedy wydaje się że końca walki nie widać ale jesteś młodą, silną kobietą i wspaniałą mamą. Dasz radę 🙂
Deb - Wszystkiego Najlepszego :kwiatek: 😅 Foty koniecznie!

Ruda - trzymaj się dzielnie! Najgorsza ta niepewność, ale wierzę, że będzie dobrze, że u małego nic poważnego się nie dzieje, że za chwilę napiszesz nam jak Karola, że jest OK :kwiatek:

a moze masz jakis nowy pomysl na zabawke? kurcze, ja chyba kupie tycjanowi mini kosz do wrzucania pilek.

hihi, no jasne - teraz hitem są Auta - ogląda ten film minimum raz dziennie (aż się dziwię, że tyle czasu w bezruchu siedzi), więc już mu obiecałam, że jak ładnie wypije syropki, których ma aż 3+bioparox-bleee, to kupimy zegzaka i złomka 😁
A na święta będzie koniecznie kuchnia i produkty do gotowania, bo mi żyć w kuchni nie daje 🤣 Ma póki co ze dwa małe garnuszki, marchewkę z zestawu stajnia-duplo i puste pudełko po kinder niespodziance, które udaje jajko i to mi codziennie gotuje - zupę jajeczno-marchwiową 😁
kermit   Horses horses everywhere ..
11 lutego 2009 19:43
Karola  😅

deborah - czekam z ustęsknieniem na foty michasia- z pewnością jest juz bardzo dystyngowanym mężczyzną  😎 😍

ruda - jesteśmy z toba  :kwiatek:

jeśli chodzi o prace domowe to nadia bardzo lubi odkurzać  😅
http://s3.photobucket.com/albums/y67/kermit_de_frog/Filmy/?action=view&current=MOV01776.flv
Ruda na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki!

Karola super wieści 😅

Deborah sto lat dla Misia! Dawaj foty, dawno nie było tu tych oczek cudnych! 😍

Poczytalam wasze posty, i odrazu zrobilo mi sie lepiej. potraficie podniesc na duchu dziewczyny i chlopaku 😀 Czasem jak czlowiek zostanie sam ze swoimi myslami, to jest bardzo ciezko...

karola bardzo sie ciesze ze malenstwu nic nie jest.  💃 to
najlepsza wiadomosc dnia!
karola- to cudownie cudownie cudownie! prosze ladnie opic mineralna niegazowana 😍

ruda, napisz cos wiecej o synku- ale same pozytywnosci :kwiatek: trzymam za was kciuki! musi byc dobrze, no!
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
12 lutego 2009 00:16
deb, spóźnione, ale tym nie mniej na czasie: Wszystkeigo najlepszego na nowej drodze mowlęctwa.  :kwiatek: 😅

ana, coś czuję, ze rośnie drugi Jamie Oliver.  😁
Ulubionym zajęciem domowym Anasi jest porzadkowanie szafek, które sa w jej zasiegu, al eto chyba jest standard w tym wieku, i z pewnoscią każda z nas to przechodzi. Otwiera drzwi i wywala wszystko jak leci, jeszcze z takim rozmachem ręki.  🏇
Oprócz tego tapla sie w misce z wodą psa i wylewa jej zawartosć na podłogę, poczym zjada karmę psią i kocią. Rozmazywanei biszkoptów i pierników po podłodze tez jest cooool. A najfajniej jest wyrzucać płyty komapktowe ze stojaka , a raczej wieszka na ścianie i potem odpakowywac je i otwierać i szorować nimi po terakocie. To jest hicior pośród zabaw nieswoimi zabawkami.
A propos, czy ktoś wie, gdzie jest hurtownia albo importer zabawek formy HABA i Dwelling Studio. Fajne rzeczy mają ale w tych sklepach zafajdanej stolicy jest taka drożyzna, ze kupno kilku prostych małych rzeczy urasta do sumy kilkuset złotych.  👿

Zatem z jej ulubionych zajec jset mi trudno wywnioskowac, czy będzie eko malarka "muralną" wykorzystująca produkty naturalne do swoich dzieł, czy bedzie pracować w służbach stojacych na straży piractwa muzycznego i bedzie jździć wielkim walcem po stosach nieleganlnych CD... choć tera zto już bardizej trzebe by było po necie walczyć ze ściaganiem, nie? Przychodzi mi tez do głowy tester psiej karmy pod względem twardosci i smaku granulek...  😉
Pocieszcie mnie, ze to dopiero poczatek i w zanadrzu Anasi ama jeszcze niezliczone pomysły...  😵



Deb, sto lat dla Michałka!!! :kwiatek:

Cisawa, jasne że początek.
Mój braciszek miał różne pomysły: uwielbiał chować wszystko do lodówki, buty na przykład,
opróżniał szafki kuchenne, rozwlekając zawartość na pół mieszkania, w ciągu 5 sekund rozpakowywał miskę z praniem- na podłogę oczywiście, testował wytrzymałość przedmiotów różnorakich na upadek z 2 piętra, chował sztućce pod listwami podłogowymi... (pół kompletu znaleźliśmy przy wymianie podłogi)... itd
No pewnie  😎 dojdą jeszcze roboty wysokościowe jak będzie umiała wleźć na krzesło a z krzesła no to dowolnie bo można je suwać gdzie się chce  🤣 (nie wiem gdzie mam już chować rzeczy przed nim, "nie wolno" działa na krótko, 5 min później podejmowane są kolejne próby zdobycia skarbów 🙂 ), niedługo pewnie jej się włączy faza naśladowania dorosłych i będzie wszystko tak samo chciała robić  :- odkurzać, myć gary, mopować, jeść widelcem - koniecznie widelcem! i koniecznie jak największym takim jak dorośli !! hihi:]

Wiecie co Kazio zrobił ostatnio? usiadłam sobie na kibelku, a ten mi przyniósł gazetę i podał papier  🤔 😵

Deb opowiadaj o urodzinkach i dawaj zdjęcia 🙂 wszystkiego naj dla Misia  :kwiatek:

Karola widzisz ? nie trzeba się tak przejmować tym wszystkim, zobaczysz dopiero jak się dziecko urodzi to będzie zmartwień o jego zdrowie (te wszystkie badania które teraz przechodzą niemowlaki dają za dużo powodów do "rozmyślania", zwłaszcza ze niektórzy lekarze się nie pier... tylko mówią co tam im do głowy przyjdzie nie zważając na to że młodzi rodzice są przewrażliwieni 😉) Oby samych niepotrzebnych zmartwień!  :kwiatek:
Ruda to też do Ciebie  :kwiatek: nie zamartwiaj się na zapas, może tak walnął z gupia frant z tą mukowiscydozą..? Poczekaj na badania, trzymam strasznie kciuki  :przytul:
A badań na mukowiscydozę nie robi się zaraz po urodzeniu?

pozdrawiam
karola- super, wierzyłam w to ze bedzie dobrze...
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
12 lutego 2009 10:56
Wiara w dobro czyni cuda i tej wersji sie trzymajmy 🙂    uwaga zrobilam prezent swojemu Kochanemu i sie z Wami nim podziele 
  milego ogladania 🙂😉
no no 👍

się chłopak ucieszy 😉 brawo!!!!
kermit   Horses horses everywhere ..
12 lutego 2009 11:28
niezłe, naprawde miłe  😍
nie ma wątpliwości co do koloru oczu waszej dzidzi  💃 😁
Karolina popłakałam się ...
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
12 lutego 2009 11:49
karola, śliczne. Wyglądacie sielankowo na kazdym zdjeciu. Widać, ze jesteście super dobraną para i świetnie się rozumiecie. Pasujecie do siebie jak ulał.  :kwiatek:
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
12 lutego 2009 11:59
Dzieki ciesze sie ze jest pozytywnie odbierany bo sie staralam :kwiatek: 🙂 mysle ze takie prezenty sa cenniejsze niz nie jedna materialna rzecz.Polecam takie filmiki wspominkowe,bo jak kiedys cos bedzie nie halo to zawsze mozemy obejzec i przypomniec sobie ze jest o co walczyc i to nie tyczy sie tylko milosc do partnera 🙂 .Dzieciakom tez trzeba takie robic i dac na 18 zamiast wypasionego prezentu za majatek,co Wy na to??
urocze, Karola, ślicznie razem wyglądacie  :kwiatek:
przystojniacha z tego Twojego mężczyzny, i jakie oboje macie piękne oczy  😜
deborah   koń by się uśmiał...
12 lutego 2009 12:55
oj kobitki i facecik 😉 Wy to jednak przekochani jesteście 🙂

mój mowlak wczoraj z mama i tatą uczcił swoje urodzinki.
W sobotę imprezka i wtedy wstawimy fotki

póki co  tany tany:
deb - młody wymiata
Biała,śliczna dziewczynka 😅 Gratuluję!

Deb,fajny chłopak,wymiata 😉
Dzieci to mają elastyczne stawy,jak patrze na Twojego syna Deb to moje stare kolana od patrzenia bolą...cóż starość nie radość...
Aaaaa Karola, bombowo wyglądacie, na jednym zdjęciu jak para modeli.
Więcej zdjęć z brzuszkiem!!!! Do twarzy ci z ciążą!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się