Konie czystej krwi arabskiej

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
12 października 2012 19:40
Epikea może Ty ???  🤣

wojenka gratuluję !!! i dawaj więcej zdjęć  😀

a ja przypomnę się z Rudym, który w tym tygodniu miał sporo wolnego  😉 cieszył się chłopak z laby, ale już wracamy na nowo do pracy  😀iabeł:
Zdjęcie autorstwa niezastąpionej Dominiki Frej  😍




i rodzinne z kucynkiem
zduska- Callisto  wyglada super!! juz wiecej tyc nie moze bo zamieni sie w ...kulę 😀

Zachar ma 100 kg nadwagi- zupełnie jak ja 🤣

zduśka nie za dobrze Wam tam z Dominiką?  🤬 Zazdroszczę tylu ładnych fotek. U mnie pod tym względem kompletna posucha.
Złota ale bysior!  😲
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
12 października 2012 20:47
Złota hehe dzięki ! My teraz wyrabiamy mięśnie !!! więc troszkę tłuszczyku by nie zaszkodziło  😁
a Zachary wygląda zacnie !!!! Taka sprężysta kula  😁

ashtray no nie narzekam  😉 Plus mieszkania z Dominiką w jednej wiosce  😁
Potrzebuję fot konika w hreczce  a nie mogę znaleźć na tym forum dziękuje wam  : 💘:
Złota

Ale Pudzian  😲
mój brudasek podczas testowania butów 😉
Bader- a mogłabys zrobic zdjecie z bliska jak wyglada taki but ( na kopycie)?

chcialabym takie cos kiedys dla konia co chroni piętki


ps. wcale nie taki brudasek 😉
Złota proszę bardzo 🙂
Bader- dziękuję :kwiatek:

poszukuje  siodła ujeżdżeni-owego na araba jakie ja mam kupić proszę o linki 🙂  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 października 2012 18:34
Bader, i jak te buty?
Wojenka jak narazie przechodziły testy na padoku w różnych chodach, żeby wreszcie zdecydować się na odpowiedni rozmiar - muszę przyznać, że to bardzo trudna i upierdliwa sprawa :/ ale chyba już mamy odpowiednie, więc zdam bardziej szczegółową relację jak wypróbujemy je w terenie, zapewne już niedługo 🙂
Bader jakies 9 lat temu tez były buty...ale zupełnie inne niz te co ty tu prezentujesz 😀  technologia idzie do przodu ,wiem ze  😀 tamte raczej sie nie sprawdziły i trening niestety zimą nie był mozliwy,z tego co pamietam chodziło nam o fakt nabiajnia sie śniegu no i o grudę 😤 która uniemozliwiała przygotowywania do sezonu....z rozmiarem równiez były jazdy i problemy 😵
Bader, ja również się noszę z zamiarem kupna butów,brakowało mi konkretnych opinii.Czekamy na relację.
Czy ktos wie co to za kon?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 października 2012 07:09
Bader daj koniecznie znać jak buty ! bo i ja zaczęłam się rozglądać .. ciekawa jestem jak z ich trwałością i czy nie będą obcierały.  🤔 I na jaki rozmiar się zdecydowałaś ?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
16 października 2012 07:31
Alicja, Baanderos?
[quote author=zduśka link=topic=752.msg1554882#msg1554882 date=1350367794]
Bader daj koniecznie znać jak buty ! bo i ja zaczęłam się rozglądać .. ciekawa jestem jak z ich trwałością i czy nie będą obcierały.  🤔 I na jaki rozmiar się zdecydowałaś ?
[/quote]
Przody rozmiar 0, tyły rozmiar 00 🙂 poradziłam się jeszcze w wątku "buty dla koni" i wybór chyba jak najbardziej słuszny 😉 buty mają nam służyć praktycznie tylko do zawodów, treningi mam zamiar pokonywać na boso, tylko te na bardziej wymagającym podłożu będa w butach 🙂 jak przetestujemy w terenie na pewno sie pochwalę 😉
A co to za stadnina Cracovian Arabians? Z Ojcowa chyba.
Znana jakaś?
Arabka była agresywna , jakiejś dziewczynie rozcharatała całe plecy , jak rzuciła się na nia z zębami, rzucała się pod siodłem na plecy i dostawała regularny wpierdol .... od włascicielki. Nie było żadnej zmiany jeźdca, tylko ta Ania jeździla na niej. I ponoc ani spokojem, ani biciem konia nie dało sie uspokoić. A*** chciała oba arabki (miala dwa ) komus wcisnąć za darmo . Konie wcześniej były w jakiejś fundacji.
Kolejna "dobra" wiadomość.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
16 października 2012 09:28
Bader no wkońcu buciki 🙂 ciekawe jak Ci się sprawdzą w terenie. A tak wogóle jak koń na nie zareagował??
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 października 2012 10:46
Być, no pięknie, to konisko ma naprawdę "ciekawe" przejścia :/ Trzymam za was kciuki i gorąco kibicuję w doprowadzaniu kobyłki do normalności i przede wszystkim do równowagi i spokoju psychicznego bo po takich przejściach to az strach co jej w tej główce zostało 🙁

Zduśka, jaki ty masz piękny av 😍
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 października 2012 13:06
Być. no to faktycznie w samych superlatywach opisują klaczkę  🙄
Misskiedis  :kwiatek: dzięki ! zdjęcie zrobiła oczywiście Dominika Frej !
Bader hehe, to rozmiar na kuca  😁  w takim razie czekam na Twoje opinie w trakcie ich użytkowania ! i napisz mi ( może być nawet na pw ) gdzie i za ile je kupiłaś  :kwiatek:

a to ja na Rudym z niedzielnego hubertusa .. lis złapany ! ( lisem była zimowa czapka )

a tutaj "sikam" na Rudego  😁
Alicja_8 no wreszcie są ;D Benio generalnie spoko, troche na początku z tyłami chodził wysoko, ale dosłownie chwile a w kłusie i galopie wszystko dobrze, po staremu 😉 czyli wrażenia ogólnie....hmmm brak 😉
Zduśka eh niestety trochę trzeba było wydać... poprzez sklep horses: http://sklep.horses.pl/search.php?text=buty
fotki z Rudzielcem jak zawsze boskie  😍
Bronze   "Born to chase and flee.."
17 października 2012 13:38
Zduśka - jaki zaciesz - tez już tak chcę  🏇
Wrzucam fotki rehabilitanta, z którym uskuteczniam piesze wypady w teren - i przyznam szczerze,że arab krzepę ma i niestraszne mu marszowe tempo - gorzej ze mną, bo czuje skąd mi nogi wyrastają..ale daję radę.
Musze niestety znów pomęczyć dzieciaka antybiotykami bo się znów jakieś cholerstwo przyplątało - ale mam nadzieję,że tym razem będzie z górki i szybciutko dojdzie do siebie.
Bronze ale macie widoki! Zazdraszczam i byc moze juz niedlugo bede w terenie i to nie płaskim!
Bronze   "Born to chase and flee.."
17 października 2012 19:28
Złota - ja tam marzę za otwartymi przestrzeniami i łąkami po horyzont. Ale przyznaję - okolica czarowna i konie mają fajne widoczki z pastwiska :-)
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 października 2012 21:14
Rude pozdrawia kącik  xxxx
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
18 października 2012 09:28
Bronze no faktycznie widoczki padokowe super !!! Cieszę się, że jeździcie już w tereny !! trzymam kciuki za szybko powrót do pracy !!!
Bader kurde, drogie troszkę takie cuda , no ale cóż ... jak trzeba to trzeba ! czekam w takim razie na Twoją opinie !  :kwiatek:
Derby kocham Rude  😍 i ta mina z pierwszego zdjęcia !!! super

a my wczoraj pojeździliśmy na ujeżdżalni, warunki były kiepski.. bo po ostatnim deszczu zrobiło nam się na ujeżdżalni mega błoto, dodatkowo grząsko i bałam się cokolwiek robić aby nie wywinąć orła  🙄
mam nadzieje, że dzisiejsze słoneczko wysuszy ujeżdżalnie .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się