Konie czystej krwi arabskiej

szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
02 lutego 2015 12:20
Nam zawsze ludzie machaja w terenie 😉 Przejezdzam czasem kolo miejsca gdzie jest tartak i tam zawsze jest pospolite ruszenie jak zobacza mnie na koniu  😂 Dziewczyna na koniu to przeciez niecodzienny widok. A Armani ma wtedy moment do zaprezentowania sie - wiecie szyja zganaszowana, ogon na zadku i klus iscie hiszpanski  😁
Takze ja ludzi sie najmniej boje.
marlin a propo jeleni. Wracalam z pracy - szlam na gorke, w miejsce gdzie zawsze po mnie ktos przyjezdzal. To byl pazdziernik czy koniec wrzesnia. Stoje, ciemno, cos sobie tam nuce  😜 a tu jak nie ryknie mi cos za plecami to o malo zawalu nie dostalam. Podskoczylam jak parzona ogniem, a tuz za mna stal wielki jak kon jelen z ogromnym porozem. Oczywiscie zaraz odpowiedzialo mu kilkanascie innych osobnikow. Od tamtego zdarzenia rowniez boje sie jeleni.
szamanka utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że jelenie są groźne 😉

Murat ja tak samo robię, jeszcze koniowi szybko przypominam, że jakby coś to palimy wrotki 😁 a jak zbliżam się do osobnika to udaję, że wszystko ok ale tak na prawdę jestem w pełnej gotowości "bojowej" 😜
Kastorkowa   Szałas na hałas
02 lutego 2015 19:11
Melduje, że Meduza robi postępy. Sytuacja przy siodłaniu nie powtórzyła się, ale siodłamy się tylko na ogrodzonym kawałku łąki dla bezpieczeństwa. Meduza wczoraj dostała swojego tymczasowego "jeźdźca" oto Zdzicha czyli wypchane jeansy, które nie ucierpią w razie "W". Pod koniec lonży dała mi stanąć w strzemieniu, skakać obok siebie czy naciskać ręką na strzemię imitując wsiadanie. Wędzidło przyjmuje już jak i oddaje bez problemu (magia jabłek). Jednym słowem idziemy ku lepszemu. Motywuje mnie wciąż fakt, że już kiedyś na niej raz jeździłam i wiem, że wrócimy do tego, zwłaszcza, że mam ją na wyłączność i nikt inny jej nie rusza a pewne osoby zniknęły ze stajni.
a nasz trójkąt cieszył się dzisiaj śniegiem w plenerze ;-)
kastorkowa pozdrów Zdzicha 😁 nie wiem co mój koń powiedziałby,gdyby "dosiadły" go wypchane jeansy 😜 muszę spróbować na młodziakach- one prędzej zaakceptują takiego gościa na grzbiecie  🤣.

ganasz ale masz piękne krajobrazy śniegowe 😉

A ja dzisiaj byłam u konia, wyczyściłam, pomiziałam, poćwiczyłam na korytarzu i wróciłam do domu, bo się zmęczyłam 😂. Zabierzcie ode mnie te antybiotyki, bo umrę na ... sama nie wiem na co 🤔
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 lutego 2015 04:31
Marlin u nas chodzi głównie o bezpieczeństwo ludzi, ja nie będę na razie ryzykować swojego zdrowia i na nią nie wsiądę, bo to nie jest jeszcze pewny koń, a Zdzicha się nie połamie a trochę ją poklepie i pouczy stania w miejscu, ale mam nadzieje, że za jakiś czas będę mogła wstawić tu swoje zdjęcia na Meduzie. Zwłaszcza, że idziemy ku dobremu.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
03 lutego 2015 15:33
mała zapowiedź z dziś🙂
derby co ja będę dużo mówić 😍 i czekam na "dokładkę" :kwiatek:
Piekne! 😍
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
03 lutego 2015 17:44
marlin jest i dokładka- ale szału brak🙂
To drugie bardzo mi się podoba 😉, tylko czemu właścicielka taka niezadowolona  😉?

ogurek w 100% zgadzam się z faith 😍
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
03 lutego 2015 18:55
ja bardzo zadowolona;p taka natura, hihihi
Ja wręcz na odwrót, jak to mówią "suszę zęby", jak tylko widzę konie, co ma też swoje minusy, bo jedynki często brudne 😎
Bronze   "Born to chase and flee.."
03 lutego 2015 19:20
Ogurek - to zdjęcie ma w sobie jakąś..tajemnicę, cos nieuchwytnego. Subtelne piękno. Brawo dla P.fotograf,
Chcecie Niuna jeszcze  😉 ?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
03 lutego 2015 19:22
Bardzo subtelne, jak wszystkie zdjęcia Poli  😍
Ktoś wie jak przekabacić moderację, żeby chwilowo zrobiła sobie wolne ? Mam miliony zdjęć z nowej stajni i kumpla po Bengalim 😀iabeł:
Wrzucaj po tyle, ile można, my będziemy się zachwycać, a ty będziesz dawać więcej  😅
Hahaha ok, w takim razie biorę się dzielnie za przegląd i zmianę rozmiaru 😀

edit: część 1 🙂
Marengo to lonżownik? Bajka  🙂
Ostatni portrecik  😍
W ogóle nie mogę się napatrzeć, jak ten koń się zmienił. Jest nie do poznania po prostu.
Murat i to kryty 😍 Co do konia - bardzo się cieszę, że widzisz zmianę :kwiatek: Dobrze mieć opinie osób, które nie widzą konia regularnie (bo tak na co dzień, to człowiek tylko narzeka i szuka miliona niedociągnięć 😉 )
Marengo cudny ten Twój koń, można się zakochać  💘
larabarson  :kwiatek: !
Ktoś tu kiedyś wspominał, że jak miłość - to siwe 😉 Czyżbyś przeszła na ciemną stronę mocy ? 😀iabeł:
Bronze   "Born to chase and flee.."
05 lutego 2015 16:34
Marengo - no no, kawał fajnej pracy. To juz nie brzydkie kaczątko ale kary łabądek :-)
To ja też zasypuje i czuję sie rozgrzeszona ;-) puchnę, oj puchnę  😀
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
05 lutego 2015 16:54
Marengo widze ze musze zobaczyc na zywo Twoje kare cudo 🙂 W sumie przeciez niedaleko :P

Bronze ja wrzucilam Nunka na tapete - zdjecia czaderskie ( czemu moj kon tak nie pozuje?? )
Bischa   TAFC Polska :)
05 lutego 2015 16:57
Marengo, zawsze możesz na hosting jakiś wrzucić i tutaj wrzucić nawet 10 zdjęć na raz. Koń piękny 💘
Marengo o wow! cudny!!!🙂😉) naprawde lapie za oko 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
05 lutego 2015 17:30
Marengo cudo 😍
Marengo nieee, siwe juz na zawsze zajely najwieksza czesc mojego serca ale nie powiem, znalazloby sie miejsce na takiego przystojnego szatana  jak Twoj 😀iabeł:
Bronze piekny kon i piekne zdjecie  🙂
Czego bardzo zazdroszcze posiadaczom karych i gniadych koni to tej niesamowicie blyszczacej siersci, mieniacej sie w sloncu  💘
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
05 lutego 2015 18:11
larabarson Ty?? Ty masz siwka siwego lsni biela a nie jak moje szaro - bure kociatko. Czekam juz aby zrzucil ten puch zimowy i znow byl gladziutki z dlugim pyszczkiem  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się