KLUB "STAREJ GWARDII" forum

Z czego?
Lena, jak egzamin poszedł?


Oj nie wiem... Bardzo mało czasu jak na te elaboraty, które tam trzeba było wypisywać. Ale cieszę się, że już koniec sesji grudniowej i mogę bezkarnie czytać to, co chcę!

edit: Hexa pamiętam Twoje genialne foty i płaszczyk z Zary w czasach, kiedy w 3mieście nie było jeszcze tego sklepu 🙂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 grudnia 2011 08:46
Hej ludzie.
Źle mi jakoś. Nie czuję Świąt, nie ma śniegu. Czuję przemęczenie, łapię jakieś dołki i non stop w nerwie - taki jakby zaraz miało się coś złego wydarzyć. W pracy.... szkoda nawet mówić. Generalnie kicha. Szukam inspiracji świątecznych, Sznurkową www przeglądam kolejny raz i próbuję załapać klimat.
Kiepsko dziś ze mną.
2005 r. to najstarsza rejestracja na voltahorse, pamiętam że pewnego razu skasowało się wszystko i trzeba było od nowa się rejestrować - to był właśnie 2005 rok. ja swoją przygodę zaczęłam około 2002/2003 razem z Olszynką i DJ 🙂 był Grembus, Hexa, nauzyka, Wagram... z tymi ludzmi mam kontakt ale na forum rzadko można ich spotkać ..
O to chyba temat dla mnie!
ja sie pierwszy raz na  tej starej volcie (voltahorse) zalogowalam chyba w 2000? Moze ciut pozniej, bo w sumie dobrze nie pamietam, ale gowniara straszna bylam.
Pamietam ciapke. Ja mialam straszny problem z czytaniem jej postow  😉 Pamietam Grembusa, Hexe, Wagram, Nizmierna chyba tez, albo raczej napewno.
Ciekawe czy ktos z tamtych voltowiczow bedzie tu zagladal czy juz zaglada  👀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 grudnia 2011 08:57
[quote author=Gienia-Pigwa link=topic=77198.msg1223215#msg1223215 date=1323904821]
wenecja byla tez, ale chyba teraz juz jej nie ma, albo?
[/quote]
wenecja jest ma teraz nik W&W
była Kopka🙂

Ze świętami też mam problem... Nie czuję, że są za tydzień. Bonów w pracy jeszcze nei dostaliśmy całe zmagania z szukaniem i kupnem prezentów jeszcze  przede mną. Śniegu nie ma, zatem wizji na kulig też nie. Chyba czas kupić choinkę, puścić zimowo- świąteczne melodie i spróbować złapać klimat...
mówię wszystkim dzień dobry.
dragonnia, ja też nie czuję świąt pogoda jak wiosenna i niby super ale jakoś tak dziwnie.
Właśnie mój chłop do mnie dzwoni i jęczy czy mu na obiad zrazów bym nie zrobiła ehh ale ma zachcianki bo mi się akurat  chce klepać i zwijać  kotlety.
Jedno dobre że na święta jedziemy do teściów na gotowe ufff nie muszę nic robić
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 grudnia 2011 09:32
Ja w końcu odpoczywam, mam nadzieje, że to nie cisza przed burzą.
Za oknem - pogoda marcowa, sucho, nawet nie pada, lekkie zachmurzenie, a wczoraj to nawet słońce było.
Dziś mam misję specjalną - zakupy świąteczne, ale spożywcze. Zarządziłam, że w tym roku zakupy robimy wcześniej, a tyko to, czego nie da się kupić teraz załatwię przed samymi świętami. Tego najbardziej nie znoszę - kolejek w sklepach i ogólnego tłoku. A mieszkam akurat koło największego centrum handlowego więc w weekend ciężko mi się z domu ruszyć, bo korki.
dragonnia, choinke ubierz, serio, ja wczoraj dopiero się wkręciłam!

a ja przez Marcepana zakochałam się w slazarach!
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 grudnia 2011 10:06
I chyba tak zrobię, dziś po pracy. Bo dołek mnie wciąga strasznie. Weny od x czasu brak. Nie tworzę kompletnie nic.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 grudnia 2011 10:55
Ja muszę na jutro zrobić prezentację, ale mamusi mi kupiła książeczkę, II część i jak tu jej nie przeczytać?
Świąt nie lubię, więc nie mam problemu z tym, że ich nie czuć.
spadajcie do zdolowanych a nie taki fajny watek psuc  😀 😀

O rany jak wymieniliscie te wszystkie nicki... aaaaaaahaha 🙂 Jak ktos ma jakiekolwiek wiesci o tych ludziach to piszcie co u nich!!
Kaczy mi sie przypomnial - zaba masz jakis kontakt z nim?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 grudnia 2011 11:00
A nigdzie nie pójdę oooo 😀 Se tu będę gorzkie żale wylewać, a Ty mnie pocieszaj 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
15 grudnia 2011 11:01
A Kostki vel Jasyrkowej vel Lady_Hippica nikt nie pamięta? Ciekawa jestem, co u niej 🙂
pozdrowienia z technologii informacyjnych.
usiluje sie uczyc angola i mysle czy isc probowac zaliczac czy sie douczyc i w ostatnim terminie isc majac odpowiednia wiedze dopiero
haha - co najwyzej moge Ci kopa w tylek dac i powiedziec "idz sprzatac chalupe to Ci przejdzie"  🤣

Lady Hippica z tego co kojarze kiedys chyba pracowala w Lostakowej stajni, ale nie wiem czy dalej tam jest?

Maaagda i tak zdasz, idz 😀
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 grudnia 2011 11:07
Ot i pocieszyła, kopa...i sprzątać.... eeeee, nie przejdzie 😉 Ale jakby ktoś mi urlop dał to bym była very happy 😀
hahah 🙂 To zadzwon i powiedz ze masz grype zoladkowa 🙂
taa jak zrozumiem co babka do mnie mowi w ogole :P
jedna z wczorajszych perelek to sensitive czytane jako sensetewe
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 grudnia 2011 11:10
Wiem czym się odprężę i wprawię w "nastroja" świątecznego. Będę dziś kandyzować skórkę pomarańczową do klusek z makiem.

Nie pogardzę przepisami typowo świątecznymi 😉

PS. Choinkę też ubiorę 🙂 😅
Była też MartazeSzczecina
był TadeuszZ

Ech... chyba naprawdę czas na choinkę.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 grudnia 2011 11:15
oo, Tadeusza to ja pamiętam.
dragonnia, ja dziś chyba piernik upiekę!
Ale najpierw muszę się na zakupy po składniki wybrac
nooo, Tadeusz!!!

Magda hahah, najwyzej bedziesz babe poprawiac 😀

a jak robisz piernik? rzucisz przepis? ja chce sernik zrobic ale piernikiem tez nie pogardze!
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 grudnia 2011 12:11
sznurka, ja jeszcze za pieczenie nie biorę się, bo mięsiwo czeka też do obrobienia. Dziś też peklowanie mnie czeka. No i mam zamiar nauczyć się lukrowania 😉 A Ty najlepiej wiesz, po zeszłym roku, co to za sztuka 😉
nerechta, zaraz zrobię zdjęcie z książki

dragonnia haha pamiętam zeszłoroczne bohomazy;]
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 grudnia 2011 12:20
A lukrujesz w tym roku?
wiesz dopiero dziś usiadłam i pisałam co szykuję na święta, chyba raczej tak lukrowane pyszne były!

na pewno w tym roku robię buzę! dla mnie lepsza niż podpiwek!
no co wy choinke? 15 grudnia? ja ubieram w wigilie...
dragonnia, jak sie robi kluski z makiem? w moim regionie, kompletnie niepopularne, nigdy u nikogo nie widzialam.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 grudnia 2011 12:23


Sznurka

No mi w głowie trochę pomysłów siedzi tylko ten czas, czas, czas.... Mam nadzieję, że uda mi się przygotować wszystko i zrobię niespodziankę mojej lepszej połowie 🙂

Katija

Do mnie przemawia ten przepis
http://www.kulinarne-przepisy.com/kluski-z-makiem/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się