Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

a to już dyskryminacja  🤣 Viritim ma taryfe ulgową ze względu na niepełnosprawność.
M.in. dlatego w ogóle nie zaglądam do tamtego wątku. 😎
No ja kiedy chcę coś wyszukać w całym forum nie korzystam wcale z forumowej szukajki, bo nie idzie nic znaleźć. Korzystam z Google - wystarczy po poszukiwanej frazie dodać "site:re-volta.pl", tak jak pokazała abre. Polecam bardzo ten sposób!

Za to do przeszukiwania pojedynczych wątków ta forumowa zazwyczaj się sprawdza, chociaż raz na czas zalewa mnie krew kiedy czytam "Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne" 😁
Btw. już kilkukrotnie zgłaszałam, bo mnie to wkurza... ale nic się nie zmieniło.
Wyszukiwarka od lat mówi "Czy nie zapomniałeś podać CO szukać? ?" zamiast CZEGO szukać. 😵
wkurza mnie, że użytkownik może mieć dwa konta... i nie jest z tym nic robione
korysindex4, a zgłaszałeś to?
nie, nawet nie widziałem skrobnę PW 🙂

edit. zgłosiłem już. Poprzednie konto to Beraiter, a teraz konienasprzedaż22
Och, jaka szkoda! Beraiter BYŁ taki... barwny 😁
Oj halo, gdybyś wiedziała co ona wyprawiała... z chęcią Ci o tym opowiem.
m.in to, że założyła sobie fałszywego e-maila, z którego to pisała do mnie, że moja ruda to pokraka itp Wiem, że nie jest super poprawnym koniem, strasznie trudna w żywieniu ale ma serce i się stara no i pokraką nie jest  😉  😉 Nie ma co wspominać, było minęło.
deborah   koń by się uśmiał...
15 kwietnia 2014 21:08
Wkurza mnie moderacja i to że Ikarina dała mi ostrzeżenie za pisanie w kąciku skoków o skokach. Nie ważne czyje to skoki. Nie złamałam regulaminu więc nie rozumiem za co ostrzeżenie.
A mnie wkurza chora nagonka na eterową.
ikarina, no tym razem chyba popłynęłaś, sama sobie powinnaś ostrzeżenie wlepić, bo kontynuujesz dwuznaczną wymianę zdań ze Smokiem, która NIE MA nic wspólnego ze skokami. Słabo wyszło..

no i weź pogadaj z facetem o proporcjach... i długościach 🤣


Bardzo w temacie skoków 😉 a dosłownie post poniżej Twojego już potraktowany jako OT i ostrzeżenie. Rozumiem, że główną ideą było powstrzymanie OT z eterową, ale..no ale sama widzisz, że jakaś karykatura wyszła 😉
deborah   koń by się uśmiał...
15 kwietnia 2014 21:24
bo jak ktoś jej 5 zł dołożył do leczenia konia to się teraz współwłaścicielem czuje 😉

edit: zen ale jaki to OT? Eterowa wstawiła zdjęcia z zawodów. wypowiedziałam się na temat tych zdjęć i tych zawodów. Skokowych żeby nie było...
i za to ostrzeżenie? żart jakiś
deborah, śledzę tę dyskusję od początku i też nie rozumiem Twojego ostrzeżenia ...
deborah, dlatego mówię, że to jakieś nieporozumienie, zwłaszcza, że sama upominająca ciągnęła post wyżej OT 😉
No tak, 3 razy było powtarzane, żeby nie ciągnąc OT w temacie wyborów eterowej, bo skończy się na ostrzeżeniach, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto się do tego nie dostosuje i później się dziwi, że jakaś kara z tego powodu jest  😁
Kastorkowa   Szałas na hałas
16 kwietnia 2014 06:05
Tylko, że to nie był OT. Kącik skoków, ktoś wrzuca zdjęcia/filmiki by się podzielić spytać no to i tworzy się rozmowa na dany temat. Nikt nikogo nie obrażał. To co w kąciku skoków można tylko rozmawiać na temat kto będzie tu, kto będzie tam, czy ma ktoś zdjęcia, a jak już ktoś coś wstawi to tylko piać z zachwytu jakie piękne i cudowne?
deborah   koń by się uśmiał...
16 kwietnia 2014 06:18
Milla, Twój post jest absolutnym dowodem na to, że nie czytasz ze zrozumieniem, albo nie rozumiesz co znaczy OT...
deborah, przynajmniej weszłaś z tym problemem do "co mnie wkurza", za co jestem ci wdzięczna. Tak szczerze mówiąc - gdybyś napisała tylko pierwszą częśc postu, to nawet bym się nie przyczepiła, problemem była druga częśc, która zachęcała do kolejnej potyczki słownej. Myślę, że sama eterowa jest mi wdzięczna za zakończenie tematu. Pisałam wcześniej - to nie chodzi o rozmowy o skokach, tylko poruszanie kolejny raz "problemów" eterowej - tyle było dyskusji na ten temat, że już wystarczy. Na forum długo nie było "siedzącego" moda, w wątkach ot ciągnęły się długimi stronami, więc teraz jak ktoś przyjdzie i robi z tym porządek, to ludzie dziwnie się czują, co jestem w stanie zrozumiec.

zen, no widzisz, tutaj jest taki problem, że żeby było sprawiedliwie, muszę miec nieco takie swoiste "rozdwojenie jaźni" - bo jako forumowicz mam swoje przemyślenia, obserwacje, emocje, sympatie i antypatie, natomiast jako mod muszę wyrzucic wszystko w kąt i w tej konkretnej sytuacji podjąc decyzję, żeby było fair wobec wszystkich, nawet, jeśli się to nieco kłóci z jakąś moją własną ideą. Mam ochotę nadal udzielac się jako ja, jeżeli miałoby byc tak totalnie neutralnie, to musiałabym kompletnie zamilknąc.

I nie wiedziałam, że mój żarcik ze Smokiem mógł tak bardzo kogoś urazic - na forum dużo jest o kupach, bąkach i waginażach, nikt nie wyrażał zbulwersowania, więc nie uznawałam swojego tekstu za aż tak obraźliwy, jeśli tak faktycznie jest, to przepraszam :kwiatek:
ikarina, mnie to nie razi, mam to głęboko w powazaniu kto z czego żartuje i czy go śmieszą żarty poziomem z gimnazjum. Odnioslam się do tego, że jedną ręką sama ciągniesz OT, a drugą rozdajesz ostrzeżenia za OT, a w przypadku deborah w ogóle nie ma OT, pisze w temacie skoków o skokach.
Daję przyzwolenie na parę postów ot - jak zawsze z resztą, nie bądźmy sztywni przecież 😉 Owszem, sama też się na początku udzieliłam. Ale ot zaczął zajmowac całą stronę i zaczęły wychodzic z tego również potyczki słowne, zaczęło to wychodzic poza kontrolę, dlatego za trzecim razem ostrzegłam wszystkich o ostrzegach.
ikarina - w takim przypadku to Ty również powinnaś dostać ostrzeżenie.. W jednym poście mówisz, że to OT i polecą ostrzeżenia, a za chwilę w drugim sama odpowiadasz na te posty i ciągniesz ten niby-OT.. No trochę żenada, nie uważasz?
I fakt, żarcik o długościach i proporcjach wcale nie był off topem... i wcale nie był mega słaby (odnosząc się oczywiście do tematów skoków).
famka   hrabia Monte Kopytko
16 kwietnia 2014 07:38
w całej tej bzdurnej sytuacji ikarina, najlepiej będzie jak dasz wszystkim modów i każdy każdemu będzie dawał ostrzeżenia i bany, tak tylko dogodzisz wszystkim na forum  🤔wirek:
famka, ty wiesz, co by się tutaj działo 😁
famka   hrabia Monte Kopytko
16 kwietnia 2014 07:43
no w tydzień forum by było pozamiatane 😉
ikarina, wystarczy żebyś reprezentowała swoją osobą to, czego tutaj pilnujesz. Tylko tyle i aż tyle. Sorry, taki mamy klimat 😉 najęłaś się za stróża i sprzątacza, to działaj.
ikarina, tyle, że wyszło, że Ty również rzuciłaś kamieniem, a zaraz po tym uznałaś, że kończycie OT. A dalej historię znamy.
A teraz hasło, że eterowa pewnie jest Ci wdzięczna za zakończenie tamtej dyskusji. Brzydki knebel po prostu.
Jeeej w każdym jednym wątku są jakieś off topy , gdyby mod za każdy dawał ostrzeżenie po tygodniu 3/4 czynnych forumowiczów miałoby bana 😉

Temat w skokach się skończył, po co to dalej ciągnąć?? 🤔
Mnie się zdawało wczoraj, że tamta dyskusja była zwyczajnie na temat. Nie OT.
O tym czy jechać na zawody czy uczyć się u trenera w zamian. I ktoś tam dobrze napisał, że L to też sposób szkolenia.
"Schooling"- start szkoleniowy jest na przykład w reiningu bardzo powszechny u największych nawet Mistrzów.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 kwietnia 2014 07:55
Dworcika, zen, deborah , a wiecie, że przy każdym poście jest opcja "zgłoś do moderatora"? Nawet u Ikariny? Wystarczy kliknąć, jeśli uważacie, że to OT 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się