Końska rewia mody cz.VI (2012)

No i jaka cena 74e 🤔 za czaprak
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 sierpnia 2012 16:59
O rany! 😂
wątek zamknięty
fin Schockemohle tez przepiękny, ale mi przypoadły do gustu 3 czapraki ES ale pewnie ze Schockemohle też cos kupie 😀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
18 sierpnia 2012 17:40
O kurczę, ale masakra  😲 Jak teraz takie Eskadrony mają co kolekcja wychodzić to ja dziękuję...
Choć... z drugiej strony, więcej kasy będzie można wydać na rarytasy sprzed lat.  😎 Wszak nie ma tego złego...   😉
wątek zamknięty
a mi sie podoba, w koncu cos nowego, a nie te samy czapraki tylko w innym kolorze, czesto gesto z brzydkimmi lamowkami.
nine
jest to logo na normalnym czpraku,
wątek zamknięty
Ten czaprak powyżej jest nawet nawet 🙂
wątek zamknięty
Zwiastuje Eskadronowi że nie sprzeda ani jednej sztuki. 😂
Mimo że portfel odetchnie, to jednak jako szmatoholik jestem zawiedziona że zamiast dwóch pięknych wyczekiwanych kolekcji mamy to. 🙄
Ale wogóle kto wpadł na pomysł robienia kolekcji z satyny. 😵
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 sierpnia 2012 18:58
Ciekawe ile przeżyją "satynowe" owijki 😁.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 sierpnia 2012 19:02
Ale ta satyna na owijkach jest chyba tylko na rzepie i wokół logo - reszta polar. Przynajmiej z opisu wynika, że są polarowe nie satynowe. Także ten czaprak + owijki z takim zapięciem na zawody np. spoko, ale ta reszta - no śmiech na sali.
wątek zamknięty
To jest wersja platinum, także mam nadzieję, że to nie koniec 😉
wątek zamknięty
I jak w praktyce sprawdzą się takie ''satynowe'' derki. 😁


Swoja drogą ciekawe do czego one wogóle są. 😎 Na padoku byłyby zapewne niesamowicie trwałe, jakby się koń walnął w takiej w błotko,
na stępa także prawdziwy ultra lans, a nie mówiąc już o tym jak imponująco wyglądałyby na koniu w boksie po jednej nocy. 😜
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 sierpnia 2012 19:12
SYgnowane, jako derki pokazowe.
wątek zamknięty
z tego, co przeczytałam, to jest to kolekcja dedykowana zawodom, więc zimowa jeszcze przed nami 😉
wątek zamknięty
Uff! To dobrze bo już się bałam że znowu będzie tak jak z Next Generation, że zastąpią tym czymś jedną kolekcje. 🙂
Już widzę, jak ten plastik za jakiś czas będzie nowym trendem na wszystkich zawodach. 😁
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
18 sierpnia 2012 20:32
Ciekawe jakie są od spodu,bo jeśli to satyna to się będą zsuwać. Nie wspomnę już o czaprakach-siodło będzie migrować jak pradawne ludy  🤔wirek:
Te derki mi się kojarzą z takimi nie wiem-,,płachtami" co się daje przed przednią szybę,żeby samochód się nie nagrzewał. Ewentualnie jak folia na kurczakach z grilla 😀
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
18 sierpnia 2012 20:33


Jarpol KORAL VS
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 sierpnia 2012 20:53
przynajmniej nowa kolekcja schockemole jest absolutnie piękna  😍
wątek zamknięty
Teraz na Szokmola będzie moda i dobrze bo wszystkie kolekcje mają napewno dużo bardziej gustowne niż Eskadron. 🙂
wątek zamknięty
tototo coś Eskadrona to dla mnie jedna wielka mega porażka O.O już wolę co roku to samo,ten sam krój i model,tylko w innych kolorach.Przynajmniej są jakieś zasady i wszystko jest poukładane 🙂.  Mam nadzieję,że zimowa w przeprosinach za te świecące kolekcje będzie przepiękna 😀

deb   ale super!  😜
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 sierpnia 2012 22:05
A ja się wyłamie ipowiem, że moglabym mieć taki satynowy biały czapraczek z owijkami na zawody, ale niekoniecznie za ponad 100e za komplet!  😵
wątek zamknięty
a ja ostatnio poszalałam 🙂 mój koń wrócił, equishop się wyprzedaje i to był wystarczający impuls do szaleństw  🤣 ale leci do mnie piękny zestaw mint 🙂 pochwalę się gdy dotrze
btw nie udało mi się kupić kantara MINT czy widział ktoś ten kantar w rozmiarze full w milszej cenie niż podstawowa?  :kwiatek:
(chętnie z futrem, full)

btw a ta satynowa kolekcja....  😵 koszmarek
wątek zamknięty
Precelek, rozglądałam się też za tym kantarem, ale na razie nie znalazłam w lepszej cenie. btw super, że Bohunek wrócił!
deborah, ładnemu we wszystkim ładnie 😉 A tak na serio, miło zaskoczyło mnie Twoje zdjęcie, bo wydawało mi się, że na gniadych będzie mały kontrast i pad się zleje, a tymczasem koral na CB bardzo sympatycznie się prezentuje 😀
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
19 sierpnia 2012 07:18
anai, ja nie lubię czerwieni na koniu. ale zestaw  leży sobie w garażu i pomyślałam trzeba spróbować. naprawdę nieźle jest.
wątek zamknięty
deborah, ha ha, ja też za czerwienią na koniach nie przepadam (co innego w innych aspektach życia), ale ten kolor nie jest taką oczywistą czerwienią i dlatego się na niego skusiłam 😉
wątek zamknięty
deborah pięknie 😍 też się na niego czaję🙂

wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
19 sierpnia 2012 09:40
Magdzior, reszka z racji maści będzie w nim super wyglądała. zakładałam na naszego karego nieco ciemniej karego niż reszka 😉 i wyglądał zjawiskowo
wątek zamknięty
o ile z next generation bym się pokusiła na kilka rzeczy, tak platinum to porażka. Ale co z tego skoro muszę mieć 2 ESy i 2 Anky, jak nie 3. Czas zacząć odkładać kase i to szybko
wątek zamknięty
deborah ja za czerwienią też nie przepadam, ale jarpolowy koral strasznie mi się podoba. super wyglądacie  😀
wątek zamknięty
Deb bomba!!! Kocham ten kolor!
wątek zamknięty
Tak jak nie lubię czerwieni, To na CB nawet ładnie wygląda

Moje cudo od Deborah


😍 😍 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.