Końska rewia mody cz.VI (2012)

anai no to super, bo tak liczyłam po cichu że właśnie bedzie taki "srebrnawy", jak ten ich granat 🙂 Pewnie dzis go dostanę 😀
Livia ten cornflower to zdecydowanie wasz zimowy kolor 🙂
tunrida ale poszalałaś. Chociaż szczerze mówiąc to po takim terenowcu jak ty to bym się nie spodziewała takich błyskotek 😁
wątek zamknięty
darolga to na pewno nie cotton corriander. Obstawiam jakiegoś chocochip, ale też pewna nie jestem.


na 100 % 🙂


a ja chyba znowu kupię kolejnego stripe in 🙂
to będzie mój 5 🙂 w 2 miesiące  😵
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 grudnia 2012 08:25
wymodelowana - dzięki! Kremowy i róż prowadzą! ;-)
Isabelle - kurczę, swoją drogą też masz rację. Różu w kolekcji nie mamy, mam niciaka violeta, cottona lavendera - i to tyle z fioleto-różów, reszta brązy,szarości, czernie, beże - generalnie klasyki, no z paroma wyjątkami. Kurczę. Najbardziej to mi się podobał niciak ze starej kolekcji, kremowy właśnie, z kolekcji hellblau-creme. Z resztą oba z tamtej kolekcji są cudowne. Oj, na takiego kremowego to bym się szarpnęła, ale... naprawdę nie mam czasu go szukać, polować na aukcjach... sama juz nie wiem, aaaghhhr.
monia  - 😁 a mnie to jeszcze nie satysfakcjonuje, marzą mi się oba z hellblau-creme do tego :-P No i coś mnie na oliv wzięło ostatnio ;-)
kaszmirowa2302 - merci! :-)
akzzi - w sumie racja, teraz mu się przyglądam, nie może być coriander, bo ma różową lamówkę. Jestem ciekawa jaki ten brąz jest w rzeczywistości, na katalogowych wydaje mi się taki zgaszony, mało intensywny, boję się, że będzie się zlewał z Kucykiem... Co do niciaków - na oliv mnie coś wzięło ostatnio i już molestuję znajomą, żeby mi swojego sprzedała 😁
Demonowa, xxagaxx, Cierp1enie - dziękuję! Sprany trochę, zmylił mnie 😁
huzarova - 😁
Moon - 😁 kurczę, spóźniłaś się, jakoś latem zbrzydł mi totalnie i chciałam się go pozbyć, niemniej jednak teraz jakoś miłość zakwitła na nowo, wyprałam go nawet z tej okazji i znów kocham miłością wielką 😁 Ale mogę wymienić na toffe 😎

wątek zamknięty
darolga corriander jest beżowy, a nie brązowy 😉  Ja niciaka oliv też kiedyś upoluję, na razie mam zwyklego cottona oliw i on mi wystarczy, też się fajnie prezentuje na koniach mimo, ze nie ma naszytego konika  😎
I ten niciak brązowy jaki by nie był, to na bank będzie ładniejszy niż ten schoco (wg mnie ma paskudny odcień brązu).
wątek zamknięty
tunrida, oj, poszalałaś 😀 Ręka do góry, kto pod choinką NIE znajdzie nic końskiego! Uwielbiam święta, można bezkarnie ponaciągać na rzeczy dla konia 😉 
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 grudnia 2012 09:23
Darolga, widzisz, on nie będzie ci wierny! W każdym razie, gdyby jednak miłość okazała się pomyłką, pamiętaj o mnie  😉

tunrida o patrz, nie wiedziałam, że z Platinum kolekcji mają wszechstronne, myślałam, że tylko DLki... Ups...  🤣

anai, amen!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 grudnia 2012 09:42
palemka, dziękuję 🙂
wątek zamknięty
palemka- ta. Będziemy się lansować satyną przed ludźmi zbierającymi grzyby w lesie.  😁
moon- też żyłam w niewiedzy. Zwłaszcza po obejrzeniu katalogu papierowego, gdzie były zdjęcia SAMYCH ujeżdżeniówek. Ale na poprzedniej stronie Zonk wstawiła link do forum szmatoholików i jak wół na zdjęciach było coś, co wyglądało jak czapraki wszechstronne. Więc to przez nią.  😉
wątek zamknięty
Tunrida, szalejesz! Zrob foty na zywo koniecznie.

Jak juz jestesmy przy Platinium, to pytanie.
Strasznie mi sie podobaja nauszniki z tej kolekcji z krzysztalkami, ale na ciemno siwego z jasniejaca juz na bialo glowa, ktore by pasowaly? I take zeby mozna bylo dobrac nie swiecacy czaprak pod te nauszniki i brazowe siodlo? Jakies pomysly?

wątek zamknięty
Zgrzeszyłam złotym Platinium  😵 Tylko po co mi to, jak ja tylko do lasu jeżdże  🤦
wątek zamknięty
Azbuka, w lesie też musi być elegancko! 🤣
Anai, moja lista w 3/4 tak wygląda, ale wspomniałam też o czymś dla siebie. 🙂
wątek zamknięty
tunrida, oj, poszalałaś 😀 Ręka do góry, kto pod choinką NIE znajdzie nic końskiego! Uwielbiam święta, można bezkarnie ponaciągać na rzeczy dla konia 😉 


mój mąż nie wytrzymał i dał mi w niedziele prezent przeznaczony pierwotnie pod choinkę - piękną kameę. Mnie sie wyrwało - ojej, myślałam, że cie naciągnę na czapraczek ... mąż na to, że za to można by 10 czapraczków kupić. Ja - o matko! dziesięć czapraczków!!?? stwierdził, że już mu ręce opadają..
wątek zamknięty
Azbuka-Dla wewnętrznej przyjemności. I dla tego przyjemnego uczucia, że posiadasz coś ślicznego, pięknego, cennego. I po to, żeby móc to wziąć w rękę i założyć na grzbiet, a potem na to coś pięknego założyć siodło.
Nie wiem jak ty, ale ja wtedy czuję się jakoś tak....zarąbiście.
Po prostu lubię mieć piękne rzeczy. Nawet jeśli są mi one do niczego niepotrzebne. I jeśli mam możliwość zdobyć taką piękną rzecz, to uważam, że raz na jakiś czas warto. Raz tylko żyjemy. I jeśli życie nas zbyt mało dopieszcza, to SAMI musimy siebie dopieścić.  😀
wątek zamknięty
Azbuka-Dla wewnętrznej przyjemności.
podpisuję się pod tym 😅
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
03 grudnia 2012 10:15
tunrida o te to szały jak nie wiem co  😍 Pasek będzie wniebowzięty!
wątek zamknięty
Tunrida, palemka, to chyba jest to  😉
Ale ja rozumiem kilka pięknych rzeczy ... ale ja mam całą stertę  😵  - dla mnie pięknych rzeczy  😉
Czy wiecie jakie to okropne uczucie, chcę jeździć, koń czeka, czas leci, a ja wchodzę do siodlarni i ... nie wiem co założyć  🤔wirek:
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
03 grudnia 2012 10:41
Azbuka niestety wiem 😀 chociaż może nie mam tyle co Ty ale za każdym razem się zastanawiam  😤
wątek zamknięty
Azbuka bo to trzeba w domu trzymać rzeczy i tylko pojedyncze sztuki przywozisz. I wtedy wieczorkiem w domu się pozastanawiasz 😀
wątek zamknięty
[...]  o matko! dziesięć czapraczków!!?? [...]

hahaha już widzę ten błysk w oku 😉


cierp1enie jakiego strip-ina? Przyznaj się 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx , zależy z kim się mieszka  😉 Ja kiedyś tak robiłam, że do stajni zawoziłam 2-3 sztuki, a reszta u mnie w garazu na szafie. Do czasu jak mąż coś chciał z tej szafy ściągnąć i ta cała sterta runęła na jego głowę. Nie chciałabyć słyszeć potem tego co ja  😁

Szmatoholizm już mi przeszedł, chyba z wiekiem. Ale jest kilka takich rzeczy których nie sprzedam. Reszta jest bo jest, czeka na kupca  😉
wątek zamknięty
Ja nie mam wielu rzeczy na konia. Ale to po prostu dlatego, że naprawdę mało co mi się podoba.
1) Eskadrony- szmaty nie warte swojej ceny.
2) Anki- tylko skokówki, więc dopiero od niedawna mogę je zbierać. A ostatnio wychodzą kolory "nie moje".
3) Euro-stary- super, ale strasznie grube. Za grube dla mnie. Nie znoszę kiedy na małym koniu jest gruby pad, potem futro, potem ja. Jak mały koń- to chcę być jak najbliżej niego. Tak więc- podobają mi się, ale na innych koniach.
4) inne firmy- jakieś takie.....nietrwałe, brzydkie. Sama nie wiem....nie podoba mi się chyba nic
5) pady Ivet- ok, podobają mi się. Ale mam już 3. I poza tym jej kolory nie mienią się tak jak się mienią materiały Anek.

Ta kolekcja eskadrona świecąca to po prostu strzał w mój sroczy gust. Jak się świeci, to mi się oczy świecą. I tyle. Stąd decyzja o zakupie w sumie 5 czapraków. Kurde...5 czapraków z jednej kolekcji.  🤔 Jak nie ja.  😉
wątek zamknięty
Nocny siwek w kantarze Eskadron Next generation, negro




wątek zamknięty
tunrida, z dwóch kolekcji  😀
A twój opis powodów do Takiego szmatoholizmu  - trafny i bezcenny!
wątek zamknięty
tunrida,  ej, chyba nie z jednej? dwa z satynowej platinium i 3 z nexta. więc nie ma się czym przejmować.

Sivens,  całkiem ładny ten kantarek!

darolga,  mnie kusiła strasznie Anka pink, bo na nią chorowałam, mam innej firmy pad blizniaczo podobny do anky tylko bardzo mieniący się i jakościowo super, i dałam spokój, po co mi kolejny taki sam kolor? aż tak jeszcze mnie nie trzepnęło😉 dlatego ja bym postawiła na coś, czego w kolekcji jeszcze nie masz, jako urozmaicenie

wiecie co, a ja nie wiem na co mi szmaty. nie jezdzę przecież. orchidea była na koniu raz, burnt orange chyba ze 3, ala anka pink raz czy dwa, a pad caballa kupiony w sierpniu jeszcze nawet nie powędrował pod siodło... może to znak, żeby się szmat pozbyć? jedyne co mnie powstrzymuje, to fakt, że ciężko będzie skromniutką mikro kolekcję znów złożyć. ale chociaż się nie rozrasta, chłop mnie pilnuje!
wątek zamknięty
Ja zauważałam wzrost zainteresowania szmatami, kiedy właśnie nie jeździłam, bo koń miał kontuzję. Wtedy chyba z nudów wciągnęło mnie szukanie szmat i polowanie na nie.
Kiedy jeżdżę, mam mniej czasu na tego typu "pierdoły'.

Isabelle- jakiej firmy masz pad, podobny do Anki, który mieni się JESZCZE bardziej?  🤔 ( mi się zdawało, że Jarpol szyje z tego samego lub łudzxąco podobnego materiału co Ivet. I jedynie wypełnieniem pady się różnią między dziewczynami) Oglądałam Yorki, to materiał był podobny do Anki, ale akurat ten model który widziałam był w takim odcieniu, że ciężko powiedzieć, czy się mienił bardziej, tak samo, czy mniej.
O jakiej firmie mówisz?
wątek zamknięty
tunrida, oj, poszalałaś 😀 Ręka do góry, kto pod choinką NIE znajdzie nic końskiego! Uwielbiam święta, można bezkarnie ponaciągać na rzeczy dla konia 😉 


JA, JA, JA !! 😀 W tym roku (chyba wyjatkowo  😁 ) nie planuje dostac nic dla konia :P Tym razem wygral kon... mechaniczny 😁 Dostal nowe radio! :P
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
03 grudnia 2012 11:52
Mój mikołajkowy prezent dla koleżanki został moim mikołajkowym prezentem, z Niemcolandii leci cotton raspberry, ale nie z NG, a exclusive. Mój koń dobił już chyba wszystkie kantary, więc przyjadą też dwa nowe: z Coffee-Berry i z Navy-Green. A od babci koń dostanie witaminy. anai, u  mnie pod choinką nic konikowego nie będzie, potrzebny mi dysk do komputera. 🙁 A szkoda, liczyłam na jakieś treningi, albo komplet hot pink lub cinnamon. Albo coś z nowego Eskadrona... Oj, za dużo mi się podoba znowu. 🙂
wątek zamknięty
Isabelle kolorystycznie ładny, ale ma tandetne podszycie w porównaniu do kolekcji classic i teraz nie wiem czy skusić się na petrola czy dać sobie spokój.

tunrida pokażesz zdjęcie zbiorowe wszystkich?
wątek zamknięty
Jasne, że dam fotkę wszystkich na raz i fotki na koniu. Przecież sobie nie odpuszczę takiej frajdy.  😉 Ale wszystkie będą prezentem choinkowym, więc najwcześniej fotki pojawią się pierwszego dnia świąt.
wątek zamknięty
tunrida,  fotka: jedna w cieniu, druga w miarę w słońcu, musiałabym pogrzebać, ale nie wiem czy znajdę, miałam jeszcze zdjęcie jak słońce centralnie padło, był prawie biały  jak owijka na tylnej nodze, szkoda, że najpewniej usunęłam uznając za nieudane 😉 firmy Horse Guard. wygląda identycznie jak stare anky tylko jest bardziej połyskliwy (nawet teraz w cieniu porównałam z anką orchid, duuużo bardziej nawet w cieniu się mieni) i nie jest podszyty siateczką
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.