Końska rewia mody cz.VI (2012)

Ruda77 nie chcę Cię martwić ale mam podobnie umaszczonego konia i te dwa czapraki i jest w obu przypadkach tak  😍 😍 😍

Bierz oba!  😁 Będzie bosko  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 grudnia 2012 09:17
Minosia, mnie się podoba w Cornflowerze i w nowym Niciaku 🙂 Btw. jaki masz rozmiar siodła? 🙂

Fantazja, sama elegancja!

azazu, szkoda że do słońca nie poszłaś zrobić zdjęcia 😉

Zairka, na Zajku będzie super 🙂 Z ogłoszeń Hortensię wyhaczyłaś? 🙂

wątek zamknięty
Ruda77 -  Zdecydowanie Umbra!  🙂

Zairka - W Hortensji będzie szał na siwym, ten kolor chyba wszystkim pasuje  😉

Udało się mi upolować kilka perełek i szykuję się do zrobienia zdjęć i sprzedania części kolekcji, która przestała mnie urzekać  😉 Teraz pozostaje czekać na fotografa  🙂
wątek zamknięty
Ja mam trochę zdjęć swoich czapraków.

Już wiem, że satynowe są trochę nie pasujące kształtem pod moje siodło i pojadą do Ivett na przeróbkę. (przerabiała mi już euro stara i jest w tym dobra) Obetnę je wzdłuż grzbietu. Powinno to nie tylko je skrócić, ale buła z przodu tybinki przesunie się wyżej i czaprak będzie leżał dużo lepiej.







I na stajennym karusku. Brzydko ułożyłam czaprak. Dopiero na zdjęciu to widzę.




Satynowy złoty jest NIE DO UCHWYCENIA. żadne ze zdjęć nie oddaje jego barwy.

Tu na fryzicy. Ale, że fryzica po bardzo ciężkiej chorobie, to chuda i niewyjściowa jednak.



Na 100% czapraki pojadą do Ivett na skrócenie.






I to czego się obawiałam.  😉 Najmniej podobający mi się czaprak, wygląda na moim koniu najlepiej.  😀
Konia mam jednak rekreacyjnego i o nienajwyjściowszej budowie. I czapraki mega eleganckie nie wyglądają na nim zbyt dobrze. Lepiej mu w takich zwykłych czaprakach.
Aczkolwiek satynowe i tak zostają. Przerobię je i zostawiam. Bo ja jednak sroka jestem.
Poza tym, te z next generation są jednak mniejsze i na moim koniu zgrabniej leżą.

Dziewczyny ze stajni robiły zdjęcia czapraków na siwku. I do tego lustrzanką, więc myślę, że fotki będą duuuużo ładniejsze.
Mam nadzieję, że je wstawią.




wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 grudnia 2012 10:57
Tunrida faktycznie w ostatnim najlepiej, czekam na fotki siwego w zlocie 💘
Livia z forum tak ale w ogloszeniach jej nie bylo 🙂 szkoda tylko ze owijki nie oryginalne
Amarotsa cos Ty fajnego upolowala? Przyznaj sie!
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
31 grudnia 2012 11:49
tunrida przepraszam (pewnie już to pisałam), ale dla mnie te czapraki to koszmarek jakich mało 😉 Nie dość, że wizualnie do mnie w ogóle nie mówią, to nie chce mi się wierzyć, że ten satynowo(?)-lateksowy(?) materiał jakościowo na dłuższą metę da radę. No, może przy chuchaniu, dmuchaniu i używaniu raz w miesiącu, ale raczej nie na co dzień. Ale to moje zdanie.
Nawet moja babcia powiedziała "miejsce folii jest na kanapkach, a nie pod siodłem na koniu"  😁
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
31 grudnia 2012 11:50
Tundrida elegancko!  😀
wilczyk w bananie mi się podoba! 🙂
Minosia w cobalcie i azur-blue super, a Aneczki niestety srednio się układają rzeczywiście ;/
Fantazja aaa, szał, no bosko!  😜
Juliadna For Surprice bajecznie!  😍

a ja zaopatrzyłam się w Ankę Petrol, oczekuje jej po Nowym Roku 😀
jak myślicie, będzie dobrze na gniadej?  👀

gniada wygląda tak, tutaj w Melange Burgundy:
wątek zamknięty
kittajka, zalcia97, Minosia, gabb., no to ładne wsparcie 🤬 jedna Anderia ostoją zdrowego rozsądku 😁

quantanamera, bajer! Bardzo pasuje (wiem, to kiepski news). Przypomniała mi ta derka taki czaprak z BR?, który tak bardzo mi się podobał - ciemnoszary z takim "barokowym" nadrukiem.


A miałam zostać zniechęcona no! 😀iabeł: Niestety, ten szary czaprak BR już zdążyłam popełnić, teraz tylko czekam na lepsze światło i pogodę na jakieś foty, będzie świetnie wyglądał na każdej maści 🙂 Co gorsza herbaciany też 😡





juliadna, rewelacyjnie wygląda sand do takiego ciemniejszego gniadego, to chyba najlepsze połączenie do takiej maści. Do schrupania! 🍴

wilczyk, super w winterred, kolorki średnio, ale ja nie lubię niestypowych wdzianek do jeżdżenia, to może jestem nieobiektywna 😉 Do jazdy to koń powinien wyglądać tak jak u Fantazji - super elegancja, ślinka cieknie 😜

Za to jeśli chodzi o derki, to może być dziki szał i wersja My Little Pony, no i właśnie w oko wpadła mi taka wariacka dera. Nie ma ktoś rodziny w USA, która by mogła odebrać paczkę i ją potem przekierować do Polski z dopiskiem "gift"? Bo sklep tego nie może zrobić, a jak się doliczy vat i cło, to wyjdzie zaporowa cena za derę 🙁
Jak sobie tylko wyobrażę całą moją ekipę w takich wdziankach, to od razu robi się pozytywnie 🤣

wątek zamknięty
sacramentia, niebieski (tu:petrol) to kolor w sumie uniwersalny, więc z pewnością będzie pasował. Ten twój ma ładny, głęboki odcień i sądzę, że będzie ładnie 🙂 Choć ja w sumie nie przepadam za niebieskim kolorem, ale to kwestia gustu 🙂 Myślę, że najładniejszy możliwy odcień tego koloru. Granat w sumie też byłby ok 🙂
quantanamera, herbaciany jest MEGA boski. Faktycznie, na każdym koniu będzie wyglądał obłędnie *___*
wątek zamknięty
quantanamera, dobra kobieto napisz proszę, że tych czapraków nie ma w wersji vs 🙇 Chyba właśnie przepadłam, ten herbaciany jest zabójczy. Albo może niech mi ktoś przetłumaczy, że będzie bardzo źle wyglądał na Siwej, a już z brązowym sprzętem to w ogóle fuu 😜
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
31 grudnia 2012 13:25
kittajka, niestety są.  😀iabeł:
Quanta, jesteś zua, zdążyłam zapomnieć o tych BR i co? Znów je widzę  😍 Ajajaj, oba są przeobłędne! Wypłato przybądź!
wątek zamknięty
quanta czy te owijki ze zdjęcia z herbacianym to takie czekoladowe są?
Jest szansa żeby pasowały do lamówki ESa?
wątek zamknięty
quanta, o ile nie przepadam za tego typu sznurkową lamówką, te BRy wyglądają bardzo fajnie.
Ja to nie powinnam oglądać takich szmatek heh
Co do derek wariacje "crazy" jakoś specjalnie mi nie pasują być może dlatego, że wolę jednolite zestawienia kolorystyczne 😉
wątek zamknięty
kittajka,
sa! juz sprawdzilam. do mojego brazowego siodla tez az mnie tknelo w koncu, znowu szmatocholizm 🙂
i na siwych bedzie ladnie bo to taki nejtralny kolor.
wątek zamknięty
Moon, zła wiadomość, bardzo zła.
I pewnie jeszcze do lamówki będą pasować te okropnie brzydkie ochraniacze br 🤬 A tak długo, poza winterredem nic nie kupowałam 😀iabeł:
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
31 grudnia 2012 13:32
Ja to mam dopiero rozterkę - Do Tea mam ochry BR, ale z kolei strasznie mam wizję na szarość, no ale tu muszę też nabyć owijki, bo nie posiadam takowych i teraz co tu wybrać? Normalnie niczym rozterki Wertera, dychotomia dusz i te sprawy  🤔wirek:  🤣
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
31 grudnia 2012 14:20
Aubergine 🙂



Tak w ogóle koń mi schudł 😀 Tutaj ten sam komplet w listopadzie:

wątek zamknięty
tunrida ja totalnie nie w temacie szmatowym, co to za zloty czaprak? Strasznie mi sie podoba.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 grudnia 2012 15:00
tunrida, faktycznie najładniej w tym ostatnim, ale czarna satyna też mi się podoba 🙂

FirstLight, to kolekcja Platinum Eskadrona, tu link do czapraka 😉

quanta, boska ta dera 😜
wątek zamknięty
Bo do tych platinów to powinien być o taki koń  😀 a nie zwykły gniady rekreant  😉



wątek zamknięty
Livia chetnie bym poszla do slonca ale mloda stac w miejscu nie chciala a nikogo do pomocy nie mialam 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
31 grudnia 2012 15:12
tunrida, czy mi sie wydaje, czy na katalogowym zdjeciu wstawionym przez Ciebie kon ma... rzepy pod wiatr?? <straszna muzyka, grzmoty>

😂
wątek zamknięty
Zairka - troszkę upolowałam: Anki: Alt Rose, Sky, Kreta Blue, ES'a Jade-Olive i w prezencie pod choinką znalazłam Brillanta Sahara z owijami plus do tego futrzasty kantar z uwiązem  🤣  Szał pał, cieszę się jak mała dziewczynka do cukierka  🙂

Tunrida - Next G prezentuje się super, do Platinium faktycznie pasują wymuskane maszyny  😉 Całość bardzo na plus, nie spodziewałam się, że będzie się to wszystko co znalazłaś pod choinką aż tak fajnie prezentować.

Quanta - BR'y się cudne, niech tylko mi kasa jakaś wpadnie na polskie konto i zamawiam  🙂
wątek zamknięty
tunrida, czy mi sie wydaje, czy na katalogowym zdjeciu wstawionym przez Ciebie kon ma... rzepy pod wiatr?? <straszna muzyka, grzmoty>


Powinnaś napisać: DUM DUM DUM DUUUUUUM.

Dla mnie ten koń wygląda, jakby go dopadł Jan Niezbędny.  😁  Ale czarny i złoty na Passacie wcale nie wyglądają źle, chociaż są zupełnie nie w moim typie.  😉


quanta, myślałam, że już mam wszystko, co mi się podobało, a teraz coraz bardziej za mną chodzą te BR... Owijki są super jakościowo, więc czapraki pewnie też niczego sobie, a ja przysięgłam na sadło mojego konia, że na razie koniec ze szmatkami.  🙄

ekuss, ogoliłaś ją mocniej, dlatego się wydaje, że schudła.  😁  Fajnie, że tak ładnie gubi tłuszczyk, moja to chyba ma ten tłuszcz na stałe zrośnięty z ciałem.
wątek zamknięty
Dzieki dziewczyny. Juz wiem co to. Kolezanka ze stajni ma caly komplet srebrny (lacznie z derka, nausznikami, kantarem i uwiazem) do skarogniadego konia. Wszystko pieknie odszyte, idealne na zawody.
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
31 grudnia 2012 16:23
quanta, o rany świetne te BRy  😜
Dziewczyny, na ciemnogniadą brać szary czy herbaciany?
wątek zamknięty
jett herbaciany  😍
wątek zamknięty
Ja jeszcze nie przymierzałam na konia mojego BR tea, ale szary też mi się podoba. Bardzo podoba mi się też wybór kolorów czapraków BR Event, tylko nie wiem czemu w animialii są tylko DL, a potrzebuję VS 🙁
wątek zamknięty
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
31 grudnia 2012 16:48
wątek zamknięty
Incantowa, chodzi mi o czapraki event, są tylko dl: [url=http://animalia.pl/szukaj.php?szukaj=czaprak+event&firma=&tylko=&sw=&o=0&c_o=&c_d=]BR event[/url], melange już mam 😉 (policzyłam, że co najmniej 5 kolorów mi się BARDZO podoba 🙂😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.