Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Lov   all my life is changin' every day.
19 lutego 2012 20:23
Burza, to najważniejsze 😉

Klami, właśnie, jak tam Twój ogr? Jak zawody Wam idą? My się na te pierwsze wybieramy od miesiąca..

Fantazja wow 😀 a nie potrzebujecie kogoś na wakacje do pracy? 😎
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
19 lutego 2012 20:23
Klami, te moje ogry to samo... kary na padok chodzi na ogłowiu bo wyprowadzał obsługę..., Krzysio poszedł z ogrodzeniem i przejść z nim przez korytarz z końmi zaczyna być ciężkim zadaniem, no chyba że kłusem...  😵
wątek zamknięty
Lov, na wakacje to raczej nie, na stałe jeśli już będziemy szukać, nikt nie chce zatrudniać "tymczasowo"
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
19 lutego 2012 20:25
ad rzucania sierscia - Gilowe serducho jest barometrem i TAK, mowi ze IDZIE WIOSNA!!
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 lutego 2012 20:33
To się cieszę, że nie tylko mój gubi sierść  😉 I macie racje, idzie wiosna (nareszcie  😀iabeł: ) Dzisiaj w TV mówili, że pod koniec tygodnia ma byc do +12 stopni
wątek zamknięty
ashtray, bo to tylko dla gwiazd 😀

wątek zamknięty
Gillian   four letter word
19 lutego 2012 20:39
wyglądam sobie dzisiaj przez okno a tam...
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 lutego 2012 20:42
hehe, Gillian koń chyba pozazdrościł kotu ciepła w domu  😉
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
19 lutego 2012 20:48
Gillian, ja obstawiam, że chciał zjeść te czerwone lampki 😁
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
19 lutego 2012 20:51
a i owszem, pozbawił nas resztek dekoracji świątecznych... Zrobił z nimi w pysku dwa kółka po podwórku i był cały dumny z siebie 🙂
uprzedzając - tak, był pod kontrolą bo mama była obok niego 🙂
wątek zamknięty
Gillian śwetne  😂
wątek zamknięty
Również życzę wszystkim solenizantom sto lat!  :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 lutego 2012 21:12
a tym razem pójdę od dołu  🙂
Gillian hahaha! Rozbrajające  😍
Lov, no no! Gadzina wyładniała!  😜
espanai kujka zdrówka dla solenizantów 🙂
Burza Piórek - I'm super star!  😁
tinkerbell fajnie cobie tupiecie 🙂
quanta Ty dobrze wiesz jak znęcać się nad ludźmi,aby nie spali po nocach  😵 Pokazuj karego Księcia! Jak ma na imię? I ja tam mam ochotę na jakieś filmiki! Bo ostatnio jak widziałam Skwara to w korytach w wakacje  😍 ale po zdjęciach jakie ostatnio wstawiasz to widać że chłopak podskoczył o parę poziomów w z wyż  😀
ash  karusek  😎 😎

A ja dziś z Lolkiem stepuje i Marta nagle  -Patrzcie! Lolek kuleje!. mi się słabo zrobiło  😫 4 miesiąc stępa ten z kulawizną nam wychodzi... I tak się straci wiarę że będzie dobrze... Ale później chyba się troszkę rozchodził i było znacznie lepiej. Jutro podobno ma być DR.Golonka. Zobaczymy... Już słyszę jak Marta mi mówi "-kolejny miesiąc stępa..." ryczeć się chce  😕
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
19 lutego 2012 21:13
juliadna, głowa do góry, będzie dobrze!!! trzymam kciuki.
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 lutego 2012 21:15
Ufff... Jeszcze zdążyłam: ZDRÓWKA DLA SOLENIZANTÓW! :winko:
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
19 lutego 2012 21:36
Raven, kujka, fryzurka rzeczywiście zacna miło schodków 😀
pewnie tylko na zdjęciu je widać, bo w ruchu raczej nie. liczyłam na iroka, ale też jest super 🙂
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 lutego 2012 21:44
Cieciorka, nie tylko ty kibicowałaś irokezowi 😁
Kujka, ładnemu we wszystkim ładnie, dla mnie Gil może mieć nawet nierówno ciachnięte, byle by coś było 😁  w ruchu i tak pewno nie widać że nie jest od linijki więc nie ma się co przejmować tylko udawać, że to tak specjalnie 😀
wątek zamknięty
Najlepsze życzenia urodzinowe dla wszystkich KRowych koni 🙂 kujka, a pamiętam jaki taki mały, malusi Gilek dokazywał z Rotem na jednym padoku u Złotej... Rany, jak ten czas leci!

Sankaritarina, gryglodor, Klami, - ej nie, poważnie, od karych wolę dużo bardziej gniade (oczywiście topowe są ciemne kasztany hehehe). Kary koń to taka niepraktyczna maść... W lecie płowieje i nie jest czarny, tylko żółty. W zimie się konia goli i nie jest czarny, tylko szary. Cały rok widać na nim kurz. Kiepsko wychodzi na zdjęciach 😀iabeł: No i jeszcze wszystkim się podoba 😉

A co do karego młodziaka to nie chciałabyś mnie adoptować

Jak busch zmieni hobby z jeździectwa na spacery po galeriach handlowych, to chętnie przygarnę jeźdźco-luzaka 🙂

Dziś był fajny dzień, bo wpadła do mnie dawno nie widziana "końska" znajoma. Oczywiście została totalnie podbita przez urodę, ruch i charakter Gryzolka, ten to naprawdę potrafi w sobie ludzi rozkochiwać, trudno pozostać obojętnym na jego szczerą huculsko-holsztyńską buzię (naprawdę coś w tym jest... rano zajmuje się nim luzaczka i też za tym koniem po prostu przepada, zawsze usłyszę super sympatyczny raport, o tym co Ogryz wymyślił, narozrabiał, albo jak go nie można było dobudzić). 😉
Ale chciałam o tym, że ową znajomą posadziłam na Skwarka... i super to wyglądało! A dziewczyna nie siedziała na koniu całe dwa lata. Wszystko elegancko funkcjonowało i wyglądało bez zarzutu - wszystkie chody, zgięcie, narożniki, przejścia, zmiany (nawet w seriach), koń na bardzo dobrym kontakcie, zapieniony, podbalansowany w kłusie... No proszę proszę, Skwary zostanie profesorem 🙂

A wracając do obiecanych zdjęć. Mój kary projekt ma 3 lata, jest ogierem (ale co ja mam za ogiery... parkuję je na kantarach przy boksie kobyły i mogą sobie kopytka smarem malować i ogonki czesać 😉 Imię ma wprawdzie doskonale do niego pasujące, ale trącące niestety z lekka mailingiem o powiększaniu 🤣 więc roboczo wołam na niego Eno (albo Emo), Twilight Sparkle (so sweet!), vel Latający Holender, vel Charlie (Czarli, bo przecież jest czarny, a poza tym to na cześć Charlie the Unicorn). Jest wpisany do księgi KWPN.

W stajni, w boksie i w obsłudze mam konia, który jest dokładnie taki - mógłby się wyłącznie przytulać (na zdjęciach jego popisowa mina z wyciąganiem szyi, przekrzywianiem głowy i przymykaniem oczu, nikt tego nie da rady wytrzymać bez pogłaskania):





Za to luzem, na lonży i pod siodłem jest właśnie taki:











🏇

wątek zamknięty
quantanamera, nie no.. wiesz co.. serio? 😵 o mamo...
wątek zamknięty
Twilight Sparkle to jedna z kucyków My Little Pony!  😂 😍
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 lutego 2012 22:07
quanta,  🤔zczeka: 🤔zczeka: 🤔zczeka:

(wiem, że powinien być tekst, ale siłą rzeczy...)
wątek zamknięty
😵 umarłam....
Quanta kary jest PRZEPRZEpiękny i do tego lata!
wątek zamknięty
Teraz już wiecie, dlaczego 3 tygodnie nie dałam rady nawet jednego zdania napisać? 😁
wątek zamknięty
Ja pierdziele, co za koń...
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 lutego 2012 22:09
Quanta zatkało mnie! IDEAŁ! 😜 A nie masz filmików  😍
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
19 lutego 2012 22:10
Ale gniady, albo skary byłby lepszy 😁 😂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 lutego 2012 22:11
nie będę spać, nie będę jeść i nie będę się uczyć. będę się gapić 24h na dobę w zdjęcia karego  😜
teraz dopiero wiem co to znaczy 'ruszający się' koń  😵
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 lutego 2012 22:11
Q. A po jakich rodzicach  😁
wątek zamknięty
FILMIK!!!!!!
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
19 lutego 2012 22:14
Super! On się nie rusza, tylko fruwa  🙂.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.