Stajnie w Lublinie

krysiex213: o niiee, a wiesz czemu miałyby być przesunięte? Mnie też dobiegły słuchy, że podobno ujeżdżenie które miało się odbyć na Felinie odbyło się w Pólku w tamtą sobotę, czy to prawda?  👀
podobno ujeżdżenie które miało się odbyć na Felinie odbyło się w Pólku w tamtą sobotę

🤔 O co tu chodzi? Co się dzieje? Coraz bardziej mam dość należenia do tego bajzlu.
Ja jestem ciekawa czy te zawody u Nas się odbędą czy nie, bo jakaś jedna wielka cisza nastała, a widzę też, że jakiś niezły bajzel ogólnie powstaje.  🤔

aien teraz to już jestem pełna nowych nadziei na znalezienie czegoś fajnego, skoro tyle miejsc przede mną odkryłyście. 🙂 Nic tylko odwiedzać i rozmawiać z ludźmi w stajniach. 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 maja 2011 20:47
Ujeżdżenie odbyło się w Pólku w tą niedziele, frekwencja 4 osoby szał.
aien   wędrowiec
09 maja 2011 21:03
Czemu nikt nigdzie nie ogłasza tych zawodów, przecież to wszystko trzeba nagłośnić by coś się odbyło... :/
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 maja 2011 21:34
To jest więcej chętnych na ujeżdżenie w Lublinie 😲 ?
pony   inspired by pony
09 maja 2011 21:56
tak, nawet w niewielkiej stajni, w ktorej stoje chetne byly dwie osoby, tylko O RETY RETY, nie wiedzialy. Wielka ŻENA.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 maja 2011 22:16
W Pólku prawie zawsze frekwencja zerowa w zasadzie to dwie osoby stale startujące jedna zapychająca plus ktoś dodatkowy, ja to myślałam że nikt nie jest zainteresowany a tu ewidentnie brak odpowiednich informacji o zawodach. Dziwne właśnie że nikt o tych zawodach nie wie, a jeśli się dowiaduje to przypadkiem jak ma sporo szczęścia 🤔 Ja wiem o zawodach tylko dlatego że koreczki jednej zawodniczce robię ewentualnie wszystkim zawodnikom.
to jest chore...nikt nic nie wie, propozycji brak chociaż do zawodów zostało 4 dni...chociaż niieee może ja się czepiam, przecież program jest na stronie Feliniady i wszyscy zawodnicy o tym napewno wiedzą i tam sprawdzają wszystko, bo przecież to logiczne że tam właśnie można program znaleźć a nie na
lzj-cie

😵
Pewnie, że są chętni! Tylko, że WYPADAŁOBY wstawić propozycję na stronę lzjotu przynajmniej 2 tyg wcześniej. Ogłaszać się na innych stronach internetowych. Nie nawalać w kwestii organizacji (kurde, czemu akurat na Z-A muszą dziać się jakieś jaja, a w skokach wszystko jest fajnie?). Skoro my, z woj. lubelskiego, możemy jeździć na zawody do Wawy, czy Kielc, to dlaczego oni nie mogą, a raczej nie chcą przyjeżdżać do nas? Jak mnie to irytuje, że nikt z tym nic nie robi! A może robi... tylko nie widać żadnych efektów!
Hmmm... chyba zmienię plany na przyszłość. Zostanę Prezesem LZJotu i będę zbawiać świat.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 maja 2011 15:52
Świat poczeka na zbawienie trzeba małymi kroczkami a można zacząć od hmmm Lublina 😉
A ja się nie dziwię że nie chcą przyjeżdżać bo jak były zawody jakoś tak luty czy marzec miały być mistrzostwa i dupa frekwencja jak zwykle 4 osoby w tym dwie dziewczyny właśnie z Kieleckiego jakieś voltowiczki zresztą, ja na ich miejscu widząc takie puchy na drugi raz bym się zastanowiła czy warto się fatygować dla jednego flo.
Biczowa, ja też się im nie dziwię. Niestety. Gdyby się tym zająć i zawody byłyby organizowane jak należy, to przyjeżdżaliby nawet dla głupiej flotki. Ludziom się nie chce organizować ujeżdżeniówek(tylko o nich mówię, bo ostatnio skokowe w Pikerze do wieczora trwały), bo mało osób startuje. Mało zawodników, bo zawody kiepsko przygotowane i mało zareklamowane. Błędne koło.  🤔wirek: Wydaje mi się, że przydałoby się odświeżenie kadry. żeby to wszystko znów stanęło na nogi i coś soba reprezentowało 🙁 Haha, marzenia ściętej głowy...


edit. A jednak na stronie lzj są propozycje. Nie wiem kiedy się ukazały, ale są. Jak zwykle te same programy.
Są już propozycje Mistrzostw 🙂.

70 z oceną stylu jeźdźca haha.

Jeśli ktoś będzie, to proszę o fotki (konik ciemno myszaty z grubą szyją).
Ujeżdżenie odbyło się w Pólku w tą niedziele, frekwencja 4 osoby szał.
  no to nieźle!!! a miałam się wybrać  pooglądać - pewnie jakbym pojechała to już byłoby po zawodach.
Cóż - ja wiedziałam o zawodach a jakoś specjalnie nie jestem na bieżąco - o ile pamiętam to mistrzostwa w ujeżdżeniu w tamtym roku też jakoś podobnie czasowo były ale startowało nawet sporo koni jak na Lubelskie .
Biczowa może jakaś mała relacja z tych 4 przejazdów? (kto?co? jak? zdjęcia jakieś?)

Na Felinie obowiązkowo się pojawię pooglądać.  Mam nadzieję że pogoda dopisze bo chcę moją niekońska rodzinę zabrać.

stałam Wieży 3 lata, jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć z mojego 'niepewnego źródła' to na privie chętnie podzielę się opiniami.
wszelkie inne zażalenia również, nie zaśmiecajcie proszę forum prywatnymi wycieczkami, ok? chyba, że jest to wam niezbędnie do życia potrzebne.. cóż.. 🙄
  Mafera - to już nie jesteście z koniem w Wieży?? Wysyłam Ci PW
pony   inspired by pony
11 maja 2011 10:02
Lubelacy, kogo polecicie do przewozenia konia na dluzsze trasy (Lublin-Szczecin)?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 maja 2011 11:37
No niestety zdjęć i naocznych relacji zdać nie mogę gdyż sobie odpuściłam oglądanie zawodów zaplatając jedynie dwa startujące konie dzień wcześniej, a i moja ciekawość co do zawodów ograniczała się tylko do tego czy moja przyjaciółka przejechała na tyle żeby wreszcie móc mieć tę swoją 3 licencje ujeżdżeniową. Były klasy P1, P2, N i C.
Stajni z pastwiskami, halą i trenerem, blisko lublina!!!  🙁
lenkalbn, przecież tyle osób Ci już odpowiedziało na pytanie dot. stajni, przecież nikt Ci nie wybuduje nowej  🙄 Spis wszystkich stajni jest na 1 stronie wątku, oprócz tego tak jak mówiłam dużo osób Ci odpowiedziało. Więc wsiadaj w samochód/autobus i jedź oglądać.

Swoją drogą jak po wczorajszych zawodach?
właśnie:-) zawody udaaane:-) ma ktoś może moje zdjęcia na Axelu-takim marchewkowym Rudzielcu:-) maścią rzucającą się w oczy:-)? byłabym wdzięczna:-)
ja mam trochę zdjęć także proszę na priv'a ,aby nie zaśmiecać wątku 😉
Ja też proszę zdjęcia jeśli ktoś nam robił 🙂.
moon, startowałałaś? jak poszło?
Chader5 jak zawody?
Malaaa - wyslałam pw 🙂
Jeśli ktoś ma moje zdjęcia (w co wątpię) to także byłabym wdzięczna 🙂
Malaaa..zawody mega udane..super skakał Rudy-az dostał pochwałę od prof. Pietrzaka.. 90 na czysto, w 100-jedna zrzutka na drugim czlonie szeregu z dwóch okserów na jedna foule. Jutro postaram sie film z przejazdu wrzucic na fejsa:-) jedziesz w ten weekend do Warki:-) ?
Chader, no to czekam na filmiki🙂 Wybieram się, a Ty?
jade jade z karoliną:-) to do zobaczonka:-) właśnie czekam na filmik od Niej:-)
do zobaczenia 🙂
Wybiera się ktoś na zawody do Tomaszowa Lubelskiego 21 maja?  😉
ludziska z lubelskiego gdzie teraz najlepiej robić kurs instruktorski? co polecacie? bardziej interesują mnie te stacjonarne, może być nawet kawał drogi stąd.
Ja mam pytanie... Czym dojadę z Lublina do Pikera? Przeglądnęłam wątek,dziewczyny piszą że jest jakiś bus z Ruskiej jaki dokładnie i gdzie mogę zobaczyć rozkład?
Byłabym wdzięczna za pomoc,muszę się tam jutro dostać a nie bardzo wiem czym :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się