Stajnie w Lublinie

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 grudnia 2012 14:12
Kenter  😉
nie my Drwal - w tym roku nie organizujemy kuligow
Kenter na 100% widziałam, że już sanie wyciągnięte i aż mnie cholercia brała z zazdrości :P
mogę też na pw podesłać nr do "znajomego znajomego", który organizuje kuligi 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 grudnia 2012 19:13
Tu nie ma czego zazdrościć, codzienne wożenie od rana do wieczora ludzi przy takiej temperaturze nie jest niczym przyjemnym.. a już szczególnie jak towarzystwo lubi popić co się nierzadko zdarza  😉
Kawałek dalej ale Tranczo k.Chełma
smarcik nie zazdroszczę wożenia, że tak powiem zarobkowego 😉 miałam na myśli, że chętnie bym sobie Mańkiem pojechała (nawet przy - 20) gdyby był "na chodzie"  🙂
dzięki za info 🙂
czy ten kalendarz na LZJ ktoś dobrze przepisał?
chodzi o daty, mnóstwo w nich poniedziałków, a wątpie, że w dni pracujące koniarze uderzają na zawody  😁
, taki dostałam z LZJ, pewnie będą go jeszcze poprawiac  😉
Przeszukiwałam forum, ale nie znalazłam.
Potrzebuję info o zawodach towarzyskich w stajni Drwal skokowych :-)
Kiedy się odbyły i zwyciężców, mogą być sponsorzy.
Byłam, ale nie wiele pamiętam  🙄

Jeśli jest to tutaj to dajcie chociaż nr. strony lubelskiego forum  :kwiatek:
JUŻ Ci podaję info na priv. A tak w ogóle to po co Ci te info?
wiecie coś na temat stajni: SJ Gros, SJ Kas-Car, SJ Karino ? jakieś strony internetowe/inny kontakt ? był ktoś? zobaczyłam na stronie LZJotu a nic o nich nie słyszałam a ciekawość jest... może Wy coś wiecie ?🙂
Ze strony lzjotu wychodzi na to, że Gros, to stajnia p. Lemana, czyli ten full wypas 😉 Karino, to w Janowie p. Bosia, widać ich często na zawodach.
O, a na Bursaki, to nie wiem co za stajenka.
SJ Karino - jest w Janowie Lubelskim. I stronka http://www.ojkarino.pl/strona-glowna
Stronka Sj Gros stajnia-gros.pl
O mamuniu, ale luksusy  😲
To jest ten Leman od nieruchomości?
Ahh chciałoby się choć przez chwilę skosztować takiego końskiego luksusu 🙂
a ja nawet nie miałam pojęcia, że taka stajnia istnieje  😲
w takiej stajni to może nawet by mi się jeździć chciało  😜  😉
Koola, nie raz dyskutowaliśmy o niej w wątku 🙂
Jakby była "trochę" tańsza i miała więcej padoków, to nie zastanawiałabym się 🙂 Mrrrr i ta hala 🙂 Przyjemnie się na takiej jeździ 🙂
Fajnie jakby p. Leman w przyszłości organizował u siebie chociażby konsultacje z trenerami 🙂
Konsultacji jako takich nie ma jednakże można zarezerwować halę na indywidualny trening i przyjechać z własnym trenerem i z własnym koniem. Ciekawa jestem jaki jest koszt ...  😉
Tak Poncioch to ten sam :-)
Także nie wiedziałam, że na Lubelszczyźnie taką stajnie mamy :-)
A ile kosztuje pensjonat, jeśli to nie tajemnica ?  🤣
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
27 grudnia 2012 08:04
i ja do tej stajni ostatnio trafiłam. Powiem Wam, że byłam pod wielkim wrażeniem.
czysto, ładnie. Każdy boks wyposażony w dozownik paszy  😉 , niektóre konie są karmione nawet 10 razy dziennie małymi porcjami.
Ale z tego co się dowiedziałam to problem jest z padokowaniem z racji usytuowania stajni, bo stajnia znajduję się w samym mieście ( dookoła są domki jednorodzinne ). Ale miejsce rewelacyjne  🙂
Na stronce pisze, że już na wiosne 2013 r. ma być pastwisko dla koni o powierzchni 8000 m.kw.:-)
Czyli 0,8 ha - mało, przy ok. 10 koniach to i tak będzie funkcjonować jako trawiasty wybieg.
zduśka, Ty w Lublinie?
Gillian   four letter word
27 grudnia 2012 13:19
o w mordeczkę... wyprowadzam się do Lublina!  😲 piękna stajnia!
Potwierdzam to co napisała zduśka, . Stajnia nas zachwyciła. Czysto, schludnie, kameralnie.
A jaka cena?
Jeśli chodzi o Oj Karino to mogę odpowiedzieć na wszystkie pytania , bo znam tą stajnie b.db 😀 Ogólnie jest strasznie fajna , na każdy poziom , po osatnim remoncie jest b.ładna, nad stajnią jest hotel , są latem konsultacje z dr.Bocianem .
Cena zapewne ponizej tysiaca nie schodzaca 😉
0,8h, to nadal malo. 3tyg i nie ma trawy przy tylu koniach.
Odnośnie wybiegów - mało nie mało, ale jeśli konie będą wychodzić to (na równi z MagRadem) jest to dla mnie stajnia bezkonkurencyjna w tym momencie jeśli chodzi o warunki w lubelskich stajniach 😉 i życzę sobie żebym miała kiedyś możliwość trzymać w takiej konia 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się