Produkty Villahorse

Nie tylko polarówki Villa Horse maja pasy odpinane obustronnie.


A jakie jeszcze, bo niebardzo mogę znaleźć?
[quote author=BaŚ link=topic=813.msg806190#msg806190 date=1292180777]
Nie tylko polarówki Villa Horse maja pasy odpinane obustronnie.


A jakie jeszcze, bo niebardzo mogę znaleźć?
[/quote]

Można zamówić taką u ivett
Polarówki Can Equi też mają pasy odpinane.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 grudnia 2010 08:49
Euro Star, przynajmniej mój, też ma odpinane pasy obustronnie.
A jak wygląda rozmiarówka w ich ogłowiach? Mają dużą regulację?
a ma ktoś może kurtke Villa Horse szaro-czerwoną? jak się sprawuje , opinie zdjecia  😀
regulacja duza, ale jakos srednia...
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lutego 2011 18:33
oglądałam ostatnio ogłowia i popręg Villahorse, ogłowia jeszcze nie najgorzej ale popręgi skórzane masakra, trawde jak skała
ja mam ta derke z wypelnieniem 150g, zielona z pistacjowym pasem i powiem ze jestem nia zachwycona  😍 jest naprawde rewelacyjna, dobrze sie czysci, jest wytrzymala 🙂 w Equi Themie po tygodniu byla juz dziurka, a VillaHorse sie trzyma jak zloto ! wlasnie czekam na nieprzemakalna podszyta polarem, mam nadzieje ze bedzie rownie dobra 🙂
a ja się poskarżę na moją polarówkę odnośnie kroju , nie kupujcie jej na wąskie konie bo z przodu wisi i zsuwa się . Nie mówiąc juz że wygląda jak sukienka , ale najgorszy ten brak właściwie regulacji na takie konie . Także obecnie mamy ją do ciurania 🙂
Mam też ta zielona z wyp 150 g. i też sukienka , ale jakościowo git majonez, bo mocna 🙂
Mam z tej firmy czaprak jego minus to podszycie białym polarem :/ Co mnie niezmiernie irytuje  🤬 Poza tym wq mnie SUPER  :kwiatek:
Kantar skórzany dla mnie EKSTRA  😍 Dostałam pod choinkę  :kwiatek: (o ile nie używa się cały czas, dzień w dzień itd.)
Ochraniacze transportowe całkiem całkiem jakby nie ta cena  🤬 Ale głupi ma zawsze szczęście  😍
Ochraniacze treningowe - nie narzekam  😉 wq mnie dość dobre  😅 Jestem baardzo zadowolona  😁
Więc te rzeczy mogę polecić  : 🏇
Tylko ten czaprak z białym podszyciem  😵
A co do ogłowi. Pewien Pan u nas w stajni kupił dwie nówki na konie i oba koniki obtarły się w nich  🤬
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 lutego 2011 19:18
Alveaner ogłowia tak jak wszystkie mają standardową regulację, ja mam poniaka i pasuje idelanie na łepek arabka - chociaż miałam problem z paskiem podgardlanym, ponieważ okazał się za krótki. Za to nachrapnik ma dość sporo dziurek  🙂
yowishowa u mnie nie widać żadnego obtarcia , a wiem że chłopak potrafi poobcierać się nawet od kantara.
elegance1 mam kurtkę ale w kolorze granatowym i jestem z niej bardzo zadowolona

A one były strasznie obtarte.  🤬
Więc ja nie polecam  🤬
Mnie spotkała dzisiaj niemiła niespodzianka ze strony Villa Horse... nowiusieńki popręg, nasamrowany przed pierwszym użyciem jeszcze przy zapinaniu w stajni (popręg z gumami, a jak wiadomo w stajni się nie dopina go bóg-wie-jak mocno) strzelił! skóra pękła! Koń przestraszony, ja też, ale cieszę się, że stało się to w stajni, a nie podczas jazdy... o zgrozo! nie polecam popręgów tej firmy niestety...
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
12 lutego 2011 19:17
A jak jakościowo wypadają ochraniacze skórzane z futrem? Jak wyglądają po kilku miesiącach użytkowania?

Niesamowicie podobają mi się brązowe, ale jeżeli to są ochraniacze jednorazowe, to chyba podziękuję
ja po tym popręgu bym uważała na wszystko ich produkcji co jest skórzane ;/.  Popręg wyglądał na pierwszy rzut oka jak prestige mojej koleżanki ze stajni... a tu zonk, skóra takiej jakości jak karton
Skóra niestety najlepsza nie jest  🤬
Ale ochraniacze sobie akurat chwalą skórzane.
Ale nie bardzo te z tą pianka i przezroczystą skorupką.
Jeśli chodzi o czarne i brązowe to polecam  😍
Są naprawdę spoko.  😅
Hm, a czy te derki-przejściówki z jaśniejszym pasem są wykonane z tego samego (nieprzemakalnego) materiału, co brązowe przeciwdeszczówki z niebieskimi wykończeniami?
Żaden sklep nie podaje, czy te padokowe chronią też od deszczu 🤔
Orzeszkowa - wydaje mi sie ze te przejsciowki sa z mocniejszego materialu niz przeciwdeszczowa. Zielonek uzywam cala zime - rewelacja ! Bez dziur, latwo sie czysci, przy mniejszym deszczu czy sniegu nie przemaka. Wiem ze raz byla mokra, ale nie wiem w jakim stopniu (znajoma ze stajni konia przebierala bo mowila ze derka byla mokra. Ale nie wiem czy PRZEmokla).

Brazowa przeciwdeszczowa dotarla do mnie w poniedzialek. Zobaczymy jak sie bedzie sprawowala w stajni 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
15 marca 2011 22:54
czy już miałyście może przyjemność oglądać i dotykać nowe ogłowie Vilki ?  👀
bo ja tak !  🏇 jest super !

a tutaj fotka
Także jestem szczęsliwym posiadaczem tego ogłowia i jest the best 🙂 naprawde fajan amerykańska skóra, nachrapnik bardzo fajnie regulowany i super się świeci, naczółek opadający jest fajowy 😉
Polecam naprawde
Hej,
czy ten wątek już przestał istnieć?
Ja właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką ogłowia Villa Horse Luxus oraz rękawicy pielęgnacyjnej  😅
Póki co jestem mega zadowolona z jakości skóry ogłowia, a rękawica jest genialna    🤣

Jakie są wasze opinie dotyczące tej marki?
Co sądzicie o nowych derkach? Zamierzam kupić sobie przeciwdeszczową szarą .
Dajcie znać 🙂  🏇
oglowia luksus wypadaja jakosciowo najlepiej ze wszystkich VH. co prawda revel tez jest fajny, ale ma kilka rozwiazan, ktore mi nia pasuja.
Edytka, o ile jeszcze cie to interesuje- ochraniacze sa bardzo fajne, jedyna wada to zapinanie na klamerki. ogromna zaleta jest to, ze futerko to nie jest relugan, tylko dzianina 😉 dzieki czemu sie nie ubija i mozna ja normalnie prac. a jest puchata i nie odparza.
orientuje sie ktos z was czy ta firma robila kiedykolwiek lub bedzie kiedykolwiek robic dery tez w rozm.165? (swoja droga kilka firm chyba zapomnialo, ze istnieja tez konie, ktore potrzebuja dluzsza dere niz 155  🙄 )
Katja, pewnie nie zapomniało. Tylko ilość derek w takim rozmiarze sprzedająca się jest dużo mniejsza niż np 135 czy 145. Jak się szyje masowo (tanio) to nie bardzo jest sens szyć rozmiar, którego zejdzie 10szt rocznie.
wiesz co katja, z tego co wiem to Villa Horse nie ma derek 165cm. czytałam na stronie tej firmy i tylko są do 155 cm. może musisz popytać o taka derkę na zamówienie specjalnie dla Ciebie. bera7 ma rację, że nie opłaca się produkować masowo takich dużych rozmiarów.  😉

katija też uważam, że te oglowia są super. A masz może doświadczenie w innych produktach tej marki?
ja już od dwóch lat jezdżę w kasku Villa Horse szaro-granatowym- nie do zdarcia  🏇
może musisz popytać o taka derkę na zamówienie specjalnie dla Ciebie.
VH nie uszyje nic na zamowienie, nie ma szans.
katija też uważam, że te oglowia są super. A masz może doświadczenie w innych produktach tej marki?

co chcesz wiedziec?
Przeciwdeszczówki VH 115 cm też nie znajdę i nie uszyją?
z tego co pamietam najmniejsza jest 125. jeszcze sprawdze, ale tak mi sie wydaje.
nie uszyja, nic na zamowienie nie uszyja. to przyjezdza do polski kontenerami.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się