Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 grudnia 2010 15:16
na nodze Edytki wyglądają jakoś lepiej, przynajmniej wg mnie  😉 co nie zmienia faktu, że nie kupiłabym ani takich, ani emu, a przynajmniej nie za taką cenę.
cieciorka   kocioł bałkański
31 grudnia 2010 17:26
szepcik szpile fajne, ale ja zawsze miałam bardzo złe zdanie co do butów z martensa...

tulipan, jakie piękne sorele 😁
Edytki buty też bardzo mi się podobają i leża mi dużo bardziej niż emu, jak to mowią- jedni mają guścik, inni gust 😉
tak, tak, wiem, że dla ciebie to nawet w emu byłabym za mało glamour, więc do emu uchowaj mnie boże 🤣

swoją drogą, zastanawiam się, dlaczego nie ma przecen na sorele suki z poprzedniej kolekcji 🙁

wczoraj wyhaczyłam ładne butki przejściowe, firmy krzak, ale za 60zł można by się na nie szarpnąć, niestety już tylko rozmiar 37 został...

haha, a dziś w sklepie widziałam dziewczynę w Relaksach!! sądzicie, że relaksy powrócą? skoro rubber ducki mogą i mogą i relaksy...

mam super sniegowce z decathlonu, srednio wyjsciowe, ale ciepłe więc pomykam w nich wszędzie, sorele (obtarły mnie ostatnio) też są super, ale w porównaniu z tanimi butami z decathlonu, ze względu na cenę wypadają cienko- ratują się dizajnem. no i chciałabym jakieś ocieplane kozaki/oficerki. żeby było też coś elegantszego. w venezji kazarze widziałam jedne które mi podeszły, niestety cena wysoka. na ich niekorzyść działał też krótki suwak- nie na całej długości buta 🙁
o, to te: http://www.kazar.pl/pl-produkt-1489-11417-3-5569.html
długie, pod samo kolano, ocieplane, zamszowe, a co ważne dopasowane w łydce- ostatnia para- mój rozmiar
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 grudnia 2010 18:05
Ja wyrosłam z noszenia 'glamour' butów w zimę.
Ma być ciepło, sucho i z dobrą przyczepnością, co by na nieodśnieżonym chodniku czy warstwie lodu orła nie wywinąć.
To, że Kamiki nie wyglądają jak z Vogue'a zupełnie mnie nie obchodzi.

A Moon Booty (czyli coś podobnego do śniegowców wstawionych przez Smarcik) też bym z wielką przyjemnością nosiła, szczególnie w kolorze Bouganvilla  😎
Ja wczoraj zamówiłam  🏇

zimowe:



i wiosenne-letnie:


remendada, te drugie chcę sobie kupić na sezon wiosenny, napisz coś o nich jak przyjdą :kwiatek:
Odbieram je osobiście w poniedziałek lub we wtorek, wiec zdam dosyć szybko relację  😉

Dużo się po nich nie spodziewam, za taką cenę, ale zobaczymy  😉
Ale bardzo ładnie wyglądają 🙂 Ja jako naczelny psuj wszystkich butów, po żadnych nie spodziewam się, że długo pożyją 😉
no gdzie mi tu z tymi zdjeciami, mialam oszczedzac!
Remendada-przepiekne obie pary, skad? 😡
kujka   new better life mode: on
01 stycznia 2011 15:08
remendada, oba butki bardzo si! daj znac jak sie sprawuja obie pary koniecznie 🙂
remendada te pierwsze baaardzo ładne  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 stycznia 2011 15:58
remendada obie pary genialne  😜 gdzie kupiłaś?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
01 stycznia 2011 16:01
Widziałam takie buty na deezee.pl 🙂
martva, ma racje na deezee.pl  😉

I to dzięki komuś kto wstawił linka do tej strony wczoraj  😀iabeł:
Bo wcześniej jej nie znałam, a buty strasznie tanie, dlatego pisałam wcześniej o moich wątpliwościach ile wytrzymają 😉

Chociaż teraz, nawet najlepsze buty, jak sie chodzi po tej soli nie wytrzymują  🤔
Ja już 2 pary straciłam, bo sól dosłownie wżarła mi sie w buty pozostawiając po sobie rowki.

Cieszę się, że się podobają.
Jeśli chcecie mogę wstawić zdjęcia, jak już je odbiorę  😉
kujka   new better life mode: on
01 stycznia 2011 16:19
remendada, ja poprosze 🙂
cieciorka - i o to się ciągle rozchodzi, że każdemu pasuje co innego. Dlatego nie chce mi się już czytać kolejny raz jakie to Emu się be  😉 Jedno ale: ja i glamour się nie zdarza.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 stycznia 2011 17:57
Przedstawiam buty które będą (muszą być!)moje w niedalekiej przyszłości  😎 😍
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 stycznia 2011 18:05
remendada, o tak, tak, zdjęcia  :kwiatek:
Tych pierwszych szczególnie  😉
yga, cudowne ! skad one sa ?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 stycznia 2011 19:43
deezee.pl
kurcze że ta platforma taka wielka...  🙄 psuje całą pieknośc buta ;p
cieciorka   kocioł bałkański
02 stycznia 2011 11:32
mnie się nie podobają
To nawet, nie jest kwestia tego czy się podobają, czy nie, ale zastanawiam się do czego takie buty nosić 🤔
cieciorka   kocioł bałkański
02 stycznia 2011 12:02
do jeansów pewnie. ale wg mnie są strasznie brzydkie 🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
02 stycznia 2011 14:02
Całkiem niegłupie te ygowe szpile. 😀 Akurat zestawienie zebry z czerwonym mi nie leży, ale samą zebrę lubię i mam takie balerinki. 🙂 A fason trafiony w 10-tkę, mnie z kolei nie przekonuje mała platforma, ta jest idealna. 😍
Kupiłam wreszcie buty, w których mam nadzieję będzie mi ciepło i sucho 🙂 I nadal jestem w szoku, bo nie sądziłam, że kiedykolwiek skuszę się na coś firmy Adidas :P

http://centersport.totu.pl/p3870002711-buty-sportowe-adidas-libria-winter-boot
Przedstawiam buty które będą (muszą być!)moje w niedalekiej przyszłości  😎 😍


yga wejdz na ich aukcje na allegro, w licytacjach sa te buty, od 139 zl.
A jak sie uda wylicytowac, to zawsze 20 zl do przodu 😉
A.   master of sarcasm :]
02 stycznia 2011 17:35
Kupiłam wreszcie buty, w których mam nadzieję będzie mi ciepło i sucho 🙂 I nadal jestem w szoku, bo nie sądziłam, że kiedykolwiek skuszę się na coś firmy Adidas :P

http://centersport.totu.pl/p3870002711-buty-sportowe-adidas-libria-winter-boot


fajne, kiedys takie podobne 🙁 mialam na mysli tylko czerwone - á la bokserskie buciki, niestety juz nie bylo w moim rozmiarze
ja parę dni temu kupiałm emu i śmieło mogę powiedzieć, ze to najcieplejsze buty jakie kiedykolwiek miałam 😉
Ja dzisiaj z okazji wyprzedazy kupiłam takie buty 🙂


Uploaded with ImageShack.us
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się