Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 stycznia 2011 21:44
Elbus wata z denaturatem do skórzanych jak najbardziej, ale do zamszowych? ja bym się bała ryzykować..
Buty na zdjęciach Dramki to zapewne Nike, mam kurtkę z tej serii.  😉
Dziewczyny, pomocy.
Czy któraś z Was widziała w Zarze te buty?:
[[a]]http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11710/en/zara-W2010-s/50903/14636/COURT%2BSHOE%2BWITH%2BHEEL[[a]]
Rozmiar [b]37[/b]
co wy na to?  🤣
Baby, ma ktoś przypadkiem te buty
http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/03/05/37/1403053764
albo ogarnia rozmiarówkę Adidasa? Bo chcę zamówić przez internet, a nie wiem, jakie.  😵 Nike noszę 38,5, czyli wkładka 24,5 cm. Według tego, co znalazłam w necie u Adka tej długości odpowiada rozmiar 39 1/3, ale macałam dzisiaj takie buty i wyglądały jak kajaki.  🤔wirek: Niby po rozmiarze wkładki powinnam dobrać, ale sęk w tym, że mam np. najacze wysokie i niskie, jedne niby wkładka 24,5, a drugie 25,5, a po przyłożeniu do siebie podeszwą okazują się identyczne.  🤔wirek:
Ada   harder. better. faster. stronger.
11 stycznia 2011 22:37
Altiria, mam ten model tyle że inny wzór.
Buty noszę 38-39 bo lubię luźniejsze. (chyba że baleriny albo z obcasem to 37)
Moje są 38,5 i są idealne.
Z tego co piszesz to brałabym na twoim miejscu przynajmniej 39.
NIKE model lunarstorm
Kaarina - pozyczysz swoja ciocię ?😀



Nie ma problemu. Jeden telefon i załatwione 😀

edit: (żeby dwóch postów nie było)

Chyba ktoś tutaj wstawiał te buty:
http://allegro.pl/buty-platforma-m3224a-m3162-czolenka-granat-39-i1382095610.html
czy mi się wydaje?
Jak jest z ich trwałością i komfortem chodzenia? One mają ukrytą platformę?
gdzie w sklepie stacjonarnym znajdę ocieplacze do wysokich kaloszy takim stylu:  ?
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
13 stycznia 2011 07:43
Kaarina - ja wstawiałam. Tak, mają ukryta platformę - 1,8cm.
Wstawiam link do opisu moich - http://allegro.pl/www-topobuwie-pl-wyrafinowane-na4643-38-i1380846020.html

Jeszcze nie wiem jak z ich trwałością, bo kupiłam je przed sylwestrem i miałam raptem kilka godzin na nodze na imprezie. Jeśli chodzi o wygodę, to dla mnie jak na razie ok, chociaż są dziwnie wyprofilowane i bardzo głębokie - mi odstają dość sporo przy palcach - http://re-volta.pl/galeria/foto/25539

ovca   Per aspera donikąd
13 stycznia 2011 10:02
wer, widziałam takie getry w h&m, w najróżniejszych kolorach.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
13 stycznia 2011 10:18
Właśnie weszłam na ten wątek i zdałam sobie sprawę, że ostatnia parę butów kupiłam ponad 2 miesiące temu! To mój absolutny rekord abstynencji  😁 I chyba już czas to zmienić  😉
Horciakowa :kwiatek:, myślę nad nimi intensywnie.
wer takie ocieplacze możesz znaleść w sklepach typu Gatta, Intimissimi itp. Albo w tych zwyczajnych z odzieżą - new yorker, h&m..
Altiria też mam ten model, tylko że całe białe. Nike za kostke i niskie mam 39, adidasy za kostkę (ale inny model) 40 i są przy duże. Te również mam 40 i po rozbiciu są trochę luźne  😉
Hm, w takim razie 38 2/3 albo 39 powinno być dla mnie dobre... Przejdę się do sklepów, może mają jakiś podobny model i przymierzę, bo nie chcę w ciemno zamawiać.
ovca, Kaarina

Gatta, Intimissimi, h&m?? ale to nie są getry/podkolanówki tylko ocieplacze do kaloszy - czyli  akcesoria obuwnicze...  🤔
ovca   Per aspera donikąd
13 stycznia 2011 18:32
Ja zakładam tak getry jak wychodzę w kaloszach i jest zimno, wygląda dokładnie tak, jak na Twoim zdjęciu 😉
przede wszystkim ma to spełniać swoją rolę czyli utrzymywać ciepło a polar raczej lepiej się sprawdza niż zwykłe podkolanówki...
(tylko ta część która jest wywijana na zewnątrz buta jest wełniana, a reszta jest z polaru)

nie uśmiecha mi się wydawać 20zł za przesyłkę (bo na allegro tego pełno) i nawet mogły by być ze sklepu wędkarskiego ale nie ma takich długich 🤔
aaaaa.... myślałam, ze chodzi o takie zwykłe getry.
Takich specjalnych nigdzie nie widziałam.
Altiria też mam takie, tylko inny kolor - wszystkie inne buty noszę 39 (tylko emu 38) a te mam 39 i 1/3 (jak wszystkie z adidasa) i są dobre 😉
Wer sprawdz w venezi, ja mam z tamtad kalosze wlasnie z tymi ocieplaczami. moze mozna kupic  same ocieplacze.
a ja dzisiaj oszalałam  🤔wirek: kupiłam sobie kozaki muszkieterki na wysokiej szpilce  😁 to już czwarte buty na zime... wszystkie na obcasie  🤦
Zakochałam się jeszcze w takich jak na fotce, ale nie wiem czy kupić, bo są z paluchami na wierzchu  😁 a może widziałyście takie podobne ale pełne? i w przyzwoitej cenie, bo te za grosze są  😎
Pursat   Абсолют чистой крови
14 stycznia 2011 12:09
baffinka, bez tych świecidełek byłyby sto razy ładniejsze. 😉

Moje ostatnie zdobycze, upolowane na Allegro zarowe kozaki:






i wspomniany wcześniej łup wyprzedażowy:


Pursat oczywiście, zgadzam się w pełni. Problem jest właśnie taki że tu mi podpasowała i wysokość i cena, a nie moge znaleźć nigdzie takich bez świecidełek. Przez neta wole nie kupować, bo ja to z tych co muszą przymierzyć  😡
A takie sobie sprawiłam wczoraj za jedyne 69 zł. Na platformie to przynajmniej nie utone w kałużach  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
14 stycznia 2011 12:40
Kozaki bomba 😀
łoł baffinka ja za muszkieterkami nie specjalnie przepadam ale te na prawdę są szałowe! 🙂
gdzie upolowane? 🙂
Wer u nas w mieścinie w chińskim sklepie  😎 buty niektóre mają naprawde cudowne, dlatego chodze tam tylko pare razy w roku bo bym miała za dużo tych butów  🤔wirek:
łaaaa szałowe 😍
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
14 stycznia 2011 13:16
baffinka  - to nie wiesz, że butów nigdy za dużo?
Kozaki superanckie, jak tylko mąż zniesie embargo na kolejną parę butów to się tam wybiorę.

Chociaż już prawie po nocach mi się śnią pewne czarne, skórzane kozaki firmy Tamaris, ale czekam na kolejną obniżkę cen, bo póki co są poza zasięgiem mojego portfela  😕
Pursat   Абсолют чистой крови
14 stycznia 2011 17:46
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się