Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

ash   Sukces jest koloru blond....
16 stycznia 2014 07:43
Dodofon, chyba sztyblety 😀
ashtray wygodne? I jak z rozmiarówka?
Jeszcze nie doszly 😉 Poza tym w najblizszym czasie raczej nie uda mi sie sprawdzic czy sa wygodne, biorac pod uwage zimowa aure 😉
szukam jakiejś dobrej duszy z Rzeszowa, która moglaby cos dla mnie kupić w
CCC  RZESZÓW MILLENIUM HALL
UL. KOPISTO 1
i wysłać do Krakowa

jest ktoś z okolicy i byłby tak miły żeby mi pomóc ?  :kwiatek:

rzeszowianka zgłasza chęć pomocy 😉
Dziewczynki, powiedzcie mi jak wypada rozmiarówka Huntera? Czytałam gdzieś,żeby kupować rozmiar większe.
I zastanawiam się czy kupić sobie matowe czy glossy. Obawiam się, że na glossy może być widać różne otarcia itp., że będą się niszczyć bardziej niż matowe. Może ktoś ma takie i mógłby się wypowiedzieć? :kwiatek:
ashtray ja zwykle noszę 38 a długość wkładki to 24,5 i Hunter'y również mam 38 i są ok. Ja mam matowe i jestem z nich bardzo zadowolona 🙂
ashtray Ja mam czarne matowe i choć je uwielbiam to muszę przyznać, że strasznie widać na nich zabrudzenia. Koleżanka ma czarne glossy i dużo łatwiej jej ukryć zacieki po kałużach. Za to jej huntery już po roku uległy bloomingowi czyli temu blaknięciu. Ja nie zauważyłam jeszcze na swoich niczego choć nie ukrywam, dbam o nie bardzo, używam płynu do czyszczenia opon. Rozmiarówka wypada normalnie, ja nosząc 39 kupiłam także 39 i mam lekki luz, akurat na ocieplacz w takie dni jak teraz.
Pursat   Абсолют чистой крови
16 stycznia 2014 22:22
Noszę 37 i Huntery też mam 37. Glossy. Matowe wyglądają słabo. Moje oczywiście porysowały się trochę, ale widać to tylko w ostrym świetle.
Dzieki za pomoc :kwiatek: W takim razie wezme moj normalny rozmiar i chyba zdecyduje sie na glossy 🙂
ashtray, ja nosze 37,5 wiec huntery mam 38. Czarne matowe 😉 bo bardziej sie sobie w nich podobalam. Najlepiej przymierz jedne i drugie - Ja z planowanych szarych glossy wyszlam ze sklepu z czarnymi w macie.
ja zawsze chciałam mieć czarne matowe Huner'y więc jak zrobili promocję na schaffashoes.pl kupiłam takie bez zastanowienia, aż teraz zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam??? Ale jakoś jak widzę dziewczyny w tych błyszczących to nie sądzę, żeby moje wypadały gorzej. No nic, musisz zmierzyć jedne i drugie i zdecydować 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 stycznia 2014 20:27
Napatrzyłam się na buty ashtray i sama kupiłam Iron Fisty  🤔wirek: O takie. Piekielnie niewygodne.
Ale za to śliczne! 😁

Jeszcze w temacie butów w podobnym klimacie, kilka par mnie zauroczyło tu 😡
Dzisiaj niespodziewanie stałam się właścicielką nowiutkich dwóch par butów - szpilki, jedne Aldo - brązowe, drugie Ralph Lauren - czarne paseczki. Cena za obie pary - całe 50zł 🙂  💃
Pursat   Абсолют чистой крови
18 stycznia 2014 08:22
Szczęściara. Ale bez zdjęć się nie liczy. 😀
No to pokazuję, obydwie pary skórzane. Czarne na zdjęciach wyszły beznadziejnie, nie potrafię robić fot 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 stycznia 2014 10:53
nada a gdzie takie okazje się zdarzają?  😉
Przyszła niedoszła teściowa przyniosła do domu z 5 par butów, bo jej koleżanka dostaje paczki ze stanów od siostry no i żadne z nich na nią nie pasowały. Chciała 25zł od pary... może nie są idealnie w moim guście, ale za 25 zł to nawet kapci nie kupuję 😉
Właśnie kliknęłam 😀 Nie mogę się doczekać aż dojdą  😜
http://www.amazonikka.pl/modele-wysokie/mojito-high,10.html


edit: doszły 🙂 są dużo ciemniejsze niż na stronie ale i tak cudowne  😍
A tak jeszcz do użytkowniczek hunterów. Czy jak sie nosi te wkładki do nich to jest ciepło przy minusowych temperaturach?
aaaa, Frania, szał!  😅
Powiedz koniecznie jak materiał, wykonanie?

Ja się czaję dłuuuuuuuugo na nie, ale jeszcze nie było mi po drodze je zamówić  😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 stycznia 2014 13:40
Jeśli któraś z was nosi rozmiar 35 albo 40<, to w Deichmannie (przynajmniej u mnie) są przeceny na ostatnie pary, czyli głównie w takich rozmiarach - można dostać bardzo ładne buty za 20 zł 😍 Szkoda tylko, że ja 37-38  😵 Chociaż z drugiej strony może to i lepiej, widziałam przynajmniej 5 par, które bym mogła mieć  😁 Kapcioszki też mają przecenione, z rozmiarami podobnie, ale idzie znaleźć również te popularne.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
23 stycznia 2014 15:20
Facella standard. U mnie też wyprzedaż ale co z tego, tak jak mówisz same 35 i 40. Parę 37-38 znalazłam ale co z tego, jak strasznie brzydkie...

Ale nie wiem czy macie kartę CCC, mnie ciągle przysyłają smsy o tym, że -30%, -40%.
No i zdecydowanie uwielbiam ich buty, niby wszędzie takie same ale jest ich taki wybór, że ciężko trafić na osobę, która miałaby podobne  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 stycznia 2014 15:22
niby wszędzie takie same ale jest ich taki wybór, że ciężko trafić na osobę, która miałaby podobne  😉


Nooo, ja ostatnio kupiłam przepiękne kozaki Lasockiego korzystając z karty CCC i okazało się, że identyczne ma moja współlokatorka  😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
23 stycznia 2014 15:23

Nooo, ja ostatnio kupiłam przepiękne kozaki Lasockiego korzystając z karty CCC i okazało się, że identyczne ma moja współlokatorka  😉


widocznie macie bardzo podobne gusty  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 stycznia 2014 15:28
Nie wiem, mieszka tu od kilku dni więc jeszcze jej nie znam na tyle. Ale mówi, że kupiła swoje w zeszłym roku, a patrząc na to w jakim są stanie jestem załamana - mi skórzane kozaki zawsze służyły 4-5 lat, nie chcę żeby były do wyrzucenia po 1 sezonie  🙁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
23 stycznia 2014 15:32
dużo zależy od pielęgnacji 😉 niekoniecznie drogimi środkami, o które panie kasjerki namiętnie pytają czy chce.

Np. mój tata też kupuje obuwie w ccc (i nie tylko tam) i on ma buty na więcej niż 4-5 lat... nie wiem jak on to robi, w każdym bądź razie  👍
Chociaż nie, wiem jak. Przed każdym ważniejszym wyjściem je "odpicowuje", pastuje, wyciera i co tylko...

Ja np. bardzo szybko niszczę buty, bo ani mi się nie chce ich pastować ani inaczej konserwować.
Choć czasem bywają wyjątki 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 stycznia 2014 16:04
Kupiłam zimówki, kupiłam zimówki  💃 teraz ani śnieg, ani las ani las w śniegu nie są mi straszne  😅
Tylko mam nadzieję, że nie zaczną przemakać po jednym sezonie jak poprzednie adasie..  🙄


[[a]]http://www.adidas.pl/buty-adidas-libria-winter-cp-pl%C2%A0/G62623_540.html[[a]]
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 stycznia 2014 17:53
Fajowe, ciepłe?  😉


Macie jakiś sposób na niszczenie się obcasów od jazdy samochodem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się