Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Jak jest z trwałością butów "ecco"? Potrzebne mi wygodne i w miarę eleganckie półbuty do chodzenia na codzień (czyli do pracy). Nie jestem pewna, czy warto wydać tyle kasy na buty  😉
Moi bracia (7 i 5 lat) mają buty ecco i są bez zarzutów, a jak to dzieci nie bardzo je szanują 😉
Averis   Czarny charakter
15 maja 2010 18:40
Żeglarz, są świetne i baardzo wygodne. Gdy siedziałam, to czasami zapominałam, ze mam je na nogach i musiałam sprawdzać 😉
Zeglarz, ja mam kilka par ecco - sandaly, polbuty i wszystkie sa mega wygodne i trwale.
ecco kocham. miesiac temu kupilam takie https://www.ecco.com/pl/pl/kolekcja/damskie/casual/10463/56537/detail.do
i je kocham miloscia wielka. Sa wygodne, lekkie, miekkie, cudo po prostu!
Dzięki  :kwiatek: Teraz jeszcze muszę się na któreś zdecydować, a to nie będzie proste (no i przeboleć cenę...)  😵
po 3 dnaich chodzenia w tych butach bedziesz sie usmiechac myslac o tej cenie i mowic z przekonaniem ze warto i ze to nie ostatnie 😀

Warszawiakom polecam tez outlet ecco, przy al. krakowskiej. Ceny od 100 zl nizsze niz w sklepach.
Gdy już zakupię buty to się pochwalę, o ile nie zapomnę  😉
sienka, co zes najlepszego zrobila?!  🤬
piekne sa te co kupilas, jeszcze takie zielone  😍

nie wiecie czy w trojmiescie moze tez outletu ecco niema?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
15 maja 2010 20:51
A mi się te bardzo podobały https://www.ecco.com/pl/pl/kolekcja/damskie/casual/10463/00165/detail.do
Torebka chyba też do nich była
hehe, Sigma, fajne sa, żabkowe, daj sie skusic 😉
oj chyba dam 🙂 musze zajrzec do ecco w najblizszych dniach.
ale fioletowe tez sie sliczne
Sigma, hehe. Fioletowe tez sa sliczne, mam takie.  😉
Wlasnie zastanawialam sie miedzy fioletowymi a zielonymi.
A outlet Ecco jest w fashion house i tam te butki sa. A prztnajmniej byly przed ta oficjalna mega wyprzedaza wszystkiego w ten weekend. Zapewne niewiele tam zostalo, bo korek robil sie jeszcze na obwodnicy a o zaparkowaniu nie bylo co marzyc. Nalot totalny.
Klami, oooooo nie. i dopiero teraz mi to mowisz? ja je chceeeeeeeeeee
Do posiadaczek kaloszy: nie jest wam w nich gorąco? Nie poci się noga? W końcu to plastik...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 maja 2010 10:37
szepcik, przechodziłam całą sobotę w BB w kaloszach,fakt,że nie było ciepło,ale było ok...nie czułam jakiegoś dyskomfortu szczególnego,mokro nie miałam 😉
Szepcik wydaje mi sie ze to zalezy tez od osoby; jednym sie nogi poca bardziej innym mniej. Mi w kaloszach jest zupelnie dobrze, nic sie nie dzieje. Zdarzyło mi sie tez wlozyc je bez skarpetek na szybkie 15 minut z psem i tez bylo ok.
No mi się generalnie stopy nie pocą, ale to też od buta zależy 😉 bo patrząc na pogodę to chyba kalosze są mi potrzebne  😎
No mi się generalnie stopy nie pocą, ale to też od buta zależy 😉 bo patrząc na pogodę to chyba kalosze są mi potrzebne  😎

jak dla mnie kalosze to zakup roku! kupilam dopiero w pt, ale jakos nie wyobrazam sobie teraz chodzic w czymkolwiek innym....  🙄
jak dla mnie tez sie sprawdzaja, uwielbiam w nich chodzic, zwlaszcza jak inni sie mecza w adidasach w taka pogode  😀

tylko wazne, zeby nie mialy calkiem plaskiej podeszwy, bo wtedy sie stopa meczy.
o, a ja mam takie 😀

to ja mam wlasnie takie z zupelnie plaska podeszwa, dodatkowo cienka, takich szukalam zeby nie zmieniac w samochodzie 😉
a cale sa kolorowe i piekne 😀
patataj   tyle smaku - we fraku
17 maja 2010 12:59
sienka, rzuć zdjęciem
prosze. Za ich lesny nalot przepraszam 😀

edit: nie polecam kupowania kaloszy na allegro. Te moje kupilam w zwyklym realu za cale 49zl, na allegro sa za bodajrze 69 czy 79 + przesylka kilkanascie.
edit2: z ciekawosci zerknelam znowu na all: http://moda.allegro.pl/item1027637861_100_modne_kalosze_4_pory_roku_r36.html boze jakie piekne 😜
ale to chyba byloby glupie miec 2 pary, tego samego kroju tylko z innym wzorem, prawda? 🤬
sienka rzeczywiście fajne te kalosze i chyba idealne na ta pogodę..  :/ można je dostać w jakimś konkretnym sklepie?
o i czaszunie tez mają 😎 http://www.allegro.pl/item1044766947_100_modne_kalosze_4_pory_roku_r38.html
A ja mam wysokie kalosze w szarą, wężową skórkę, ale chyba muszę sobie sprawić jakieś weselsze na wiosnę 🙂
a ma ktos moze błyszczące  kalosze HUNTER ?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 maja 2010 20:40
fasolkabolka, ja mam ale niebłyszczące.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
17 maja 2010 21:04
A mi się tak podobają kalosze Joules, te czerwone ze wstążeczką, tylko, że nie mam ich za bardzo jak kupić, bo w PL nie dostanę, a w UK nikogo nie mam żeby przez niego zamówić.
a ja mam dylemat miedzy zwykłymi a błyszczącymi HUNTERAMI i juz sama nie wiem ktore mi sie bardziej podobaja.   tak sie zastanawiam czy te swiecące nie sa za bardzo oczojebne i czy nie beda sie szybciej ścierac czy coś bo fajne są

Niewidzialna  horseteam powinien Ci takie sprowadzic, napisz do nich  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się