Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pauli! przypomniałam sobie że w Ray'u u was mierzyłam fajne buty i powinni mieć Twój rozmiar, granatowe zamszowe obcas z 9cm ale bardzo wygodne, podobne do botek ale takie odkryte jak są teraz modne nie wiem jak to wytłumaczyć  😁 i kosztowaly jakieś 79zł sama się na nie czaje  😉 aaaa i rozmiarówka zawyżona
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 czerwca 2010 20:33
O! w Ray'u mnie jeszcze nie było, jak będę miała chwilkę trzeba będzie się tam wybrać.
Dzięki za informację 😀
W sumie to chodziłam po CCC prawie cały dzień, i albo nic mi sie nie podobało,albo nie było mojego rozmiaru  😵
Ale znalazłam te, rozmiar mniejsze niż nosze normalnie, ale to zamsz,więc mam nadzieję,że się rozciągnie.  😁
http://img717.imageshack.us/i/p6061216.jpg/  Koturn to ok. 5 cm  😉
Pauli- a jeszcze w Carrefourze tam jest taki z tyłu sklep z butami. Przynajmniej kiedyś był. Może tam warto jeszcze zawitać?
Ja w ogóle mam wrażenie, że teraz jakaś pustynia butowa jest u nas. Niby półki pełne ale... To samo w Deichmannie. Szukam sandałów na lato już dość długo i nic nie ma.
Zresztą u mnie na Jarotach jest parę fajnych sklepów, może tam też warto zajrzeć?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 czerwca 2010 21:13
Gdzie na Jarotach można się za butami rozejrzeć? tak się składa, że jeszcze jestem na Jarotach 🙂
Muszę się zebrać któregoś dnia i pochodzić tylko po sklepach z butami 😉
Na Wilczyńskiego masz dużo sklepów. Zaczynając od tego stawku są ze 2-3 sklepy do Śliwy ze Śliwą (w tej dobudówce nowej jest sklep z butami). I za Śliwą jest ciąg sklepów, piekarnia, warzywniak i buty właśnie. I na przeciwko jest jeszcze jeden.
Zakochałam się w tych balerinach TOMMY dla córki

http://www.allegro.pl/item1049031873_tommy_hilfiger_niki_biale_balerinki_nowosc_33.html

U  nas w sklepie 179zł
Mam od niedawna nowe Nike'i dunki 😍

(większego nie znalazłam 🙁 )

oraz wierne conversy, zawsze i wszędzie

Bay, sama kiedyś się nad tym dunkamii zastanawiałam, jednak wygrały całe czarne . masz może zdjęcie realne?
asds   Life goes on...
09 czerwca 2010 14:15
Ja chyba cierpie na coś takiego co do butów tylko w odchyleniu do końskich rzeczy...Nic mi tyle radochy nie robi co nowe ogłowie, szczoteczka do sierści  🤔
a widziałyscie jakieś fajne czarne baletki, najlepiej ze skóry? szukam, szukam i nic 🙁


ja mam takie - tommy
http://eu.tommy.com/Tommy-Hilfiger/Niki-/8718072243202,en_IE,pd.html?cgid=

wyglądają jak ze skóry
ja je kocham ,jak wszystkie moje buty tommiego
szlag mnie trafia jak mam kupować buty.. znowu znalazłam fajne, już miałam dzisiaj zamawiać, patrze- nie ma ich.. wczoraj były, dzisiaj juz nie ma a na dodatek sklep nie może ich ściągnąć...
nigdzie w necie nie moge ich znaleźć
są na niemieckim ebayu, ale nie mój rozm..

jak wkońcu się wybiorę, to zapytam w hd czy mogą ściągnąc, ale raczej wątpie..
jakby ktoś widział:

szare zamszowe vansy lo pro
to bardzo prosze napiszcie  🙇
Bay, sama kiedyś się nad tym dunkamii zastanawiałam, jednak wygrały całe czarne . masz może zdjęcie realne?
Specjalnie zrobiłam przed chwilą  :kwiatek: trochę zjechane, jak to moje buty.


A co do zwykłych czarnych nike, tzw blazerów, to je także mam, ale kupiłam je sezon temu i już ich nie noszę. Na ten sezon wybrałam dunki, jakoś chciałam teraz takie buciory- bo te blazery takie chudsze. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 czerwca 2010 20:20
bay one są nowe? moje buty po 3 latach używania tak nie wyglądają  😁
No może nie tak nowe  🤬  😁 Ale na pewno nie stare. Z lutego? 😉
Ja chyba cierpie na coś takiego co do butów tylko w odchyleniu do końskich rzeczy...Nic mi tyle radochy nie robi co nowe ogłowie, szczoteczka do sierści  🤔


Też tak miałam..ale ostatni mam potrzebe wyglądać jak człowiek  😵

Papi Moja córka takie chce!! Ale Ja myśle o takich dla niej:

http://www.allegro.pl/item1071927798.html
Bay, ale zjechane .  ale w sumie się cieszę, że wzięłam moje prestige II, bo mam uniwersalne . ; d
Zjechane strasznie, bo te buty przez te 4mce przeżyły wszystko  😁
Śnieg i mrozy, roztopy, sól i piasek na drogach, zanurzenie w bagnie, w jeziorze, w błocie (po kolana  😁 ), chodzenie w boksie, nadepnięcie przez konia, upadek z 5 piętra 😁 (suszyły się na oknie... i... i spadły... tzn. jeden  😁 )
Także uwierzcie, że na to co one przeszły, to i tak wyglądają dobrze 😀 Na dodatek są mega wygodne. Ale i tak tyram trampki, tyle że w stanie są lepszym. 😀
popełnione...  😵  🙇





edit! wybaczcie za marną obróbke paintową, ale to bylo na szybko  :kwiatek:
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
09 czerwca 2010 22:15
Emade, świetne  😜

A ja chyba muszę sobie kupić jakieś buty. Mam wszechogarniającego doła  😵
Jak to sie dzieje, ze mozecie chodzic w szpilkach na gola noge? ja tylko w sandalach moge  🤣
Nav, to chyba zalezy od przyzwyczajenia bo ja to zawsze mam coś na nodze jak mam szpilki no chyba że są z odkrytym palcem to wtedy albo te podkolanowki bez szwów albo na gołą, natomiast moja mama tylko na golą noge zakłada buty na obcasie  👀
sandałów nie znosze a tak mi się podobają jeszcze w tym sezonie sa takie śliczne  😜 ale po prostu krępuje mnie odkrywanie stóp mimo że z nimi wszystko wporządku  😁  japonki na plaże-to wiadomo
emade ależ ty masz nogi  😜 😜 😜
emade śliczne, uwielbiam takie klasyczne czarne szpilki 🙂
ja tylko na gołą stopę bo inaczej mi zjeżdżają 😵 kocham swoje małostopie.. i też mam problem z odkrywaniem stóp ale to bardziej kwestia małego wypadeczku sprzed paru lat kiedy to mądre dziecko nieupilnowane przez dorosłych polazło do konia w klapkach 🙄
emade - bardzo eleganckie
emade,widzialam gdzies podobne buciki, w Deichmanie w CCC?

I wlasnie sie zastanawialam, po co jest "to cos" na podeszwie  😉
mnie urzekły te:
http://www.sklepatmosphere.pl/product_info.php?cPath=22_30&products_id=66

i tak się zastanawiam, czy ta rozmiarówka tutaj jest stanardowa czy nie?
Któraś z was ma moze balerinki atmosphere? Jak się nosi 39 (wkładka 25cm), to czy zmieszcze się w to 39 podawane na stronce czy musze wziąć wkładkę 25,5cm? Albo odwrotnie? Jeśli numeracja jest zaniżona.
Pomocy! Potrzebuje szybko balerinek.
Pursat   Абсолют чистой крови
10 czerwca 2010 14:08
emade, super platforma. 😀

Kaarina, ja Atmosphere noszę 38 na stopę 23 cm.

Wczoraj przyszły te szpile japan style, które zamawiałam dawno dawno. 😁 Z dużym poślizgiem czasowym, ale chyba było warto. Mi się podobają. 😎





kolejne trampeksy trafily w moje lapki 😀
http://www.vagabond.com/vagabond_product.aspx?ItemNr=2940-680&color=&isoCode=PL
i od razu sa moimi ulubionymi bo sa mega wygodne mimo dosc cienkiej podeszwy 🙂
remendada, kupiłam w Venezii a tej platformy nie widać jak się założy buta.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się