Re-Voltowicze ZA granicą: pensjonaty, zwyczaje, niecodzienności...

Ik,
Słabe. Nie płaci z tego co mówili znajomi. Zresztą jak ktoś kto szuka pracowników co 2 tyg może mieć dobre 😜

Dodaj się na grupę GROOMS - the inside story. Tam jest rozległa czarna lista pracodawców zagranicznych 😅
Ja tez nie polecam. Nie tylko ze wzgledu na prace ale też trening koni.
Ik, jest szansa pojeździć i się rozwinąć. Wielu moich znajomych stoi i trenuje za granicą...
rox   ogony trzy
07 maja 2023 20:16
Mamy na forum kogoś(aktywnego😅😉 kto siedzi w USA z końmi ? 🙂
Hmmm… jeszcze swego czasu była plamkakochanie
rox, mieliśmy dwie osoby, ale kurde za cholere teraz nie mogę sobie przypomnieć.
Jedna siedziala w Teksasie, nawet u niej bylam w odwiedziny 😅 a druga gdzieś północ ale nie pamiętam gdzie.
rox   ogony trzy
08 maja 2023 08:49
xxagaxx,w Teksasie była Planta😅 też pamiętam. Ale sprawdzałam i nieaktywna kupę czasu 🤠
Moon   #kulistyzajebisty
08 maja 2023 09:28
Z tego co pamiętam, że ElaPe też do USA wyemigrowała. Ale też wieki się nie odzywała.
ElaPe jest aktywna na insta na pewno. Uzytkownik elapedersen
Usagi   Unikalne ciasteczko
17 czerwca 2023 13:28
Czy mamy kogoś w zachodniej części Niemiec lub w Holandii w Limburgii/ Brabancji Północnej lub okolicach? 🌷
rox,
Jestem ja! 😎 w USA
Usagi,
Ja jestem.
rox, ja wróciłam 4msc temu, ale byłam w WA i MO
Holandia. Czy jest gdzieś jakiś rejestr stajni, klubów, ośrodków, gdzie można by pojeździć konno? W mojej okolicy i po drodze do pracy na odcinku ok 37 km jest kilka większych stajni, ale jeżdżę służbowym autem z innymi ludźmi i nie za bardzo mam możliwość zatrzymywania się by popytać, w najbliższym czasie chce kupić rower, wtedy będzie mi łatwiej. A może jest takie jak nasze forum?
Cześć, 2 pytania
Czy ktoś z was trzyma konia w pensjonacie we Francji, okolice Paryża?
Czy ktoś z was pracuje w jakiejś francuskiej stajni, luzak/jeździec, również okolice Paryża
Proszę o kontakt na pv, dziękuje 😊
Cześć, 2 pytania
Czy ktoś z was trzyma konia w pensjonacie we Francji, okolice Paryża?
Czy ktoś z was pracuje w jakiejś francuskiej stajni, luzak/jeździec, również okolice Paryża
Proszę o kontakt na pv, dziękuje 😊
Jak w tej chwili wyglądają koszty kucia na przody w Niemczech? I drugie pytanie, czy dając konia w trening i do sprzedaży trzeba się nastawić na kupno ubezpieczenia od kosztów leczenia (to poważny ośrodek nie krzak, zakładam że OC mają)? W UK każdy ma ubezpieczenie i koszty nawet jednorazowego dojazdu weta potrafią być bardzo wysokie jak na pokrycie z własnej kieszeni. Jak to wygląda w DE? No i czy są jeszcze jakieś ukryte koszty o których powinnam wiedzieć?
karolina_, kucie na 4 ostatnio 140e.
160e w Dolnej Saksonii. Ubezpieczenie ludzie maja swoje.
KaNie, mindgame, dzięki. Co do ubezpieczenia, to czy standardem jest ubezpieczanie każdego konia?
karolina_, mój ogierek w de ma ubezpieczenie, to nie jest jakiś duży koszt. Mogę ci wieczorem wysłać ubezpieczalnię i porównasz sobie pakiety.
Klacz która pojedzie za chwile też musi mieć ubezpieczenie.
karolina_,
Tak bo te ubezpieczenia są stosunkowo tanie, a uwierz mi ze nie chcesz dostać rachunku od niemieckiego weta.
I wielu ludzi ma ubezpieczenie z Allianz.
Ja mam w R+V
https://www.ruv.de/tierversicherung/pferdeversicherung/pferde-op-versicherung
Nie pamiętam którą opcję wzięłam 😅 na bank z OP (operacja) kolki.
Też mam w Allianz, ale chyba będę zmieniać bo moja opcja to zwrot do 10tys euro za operację w roku, a ostatnio jak pytałam w klinice w Berlinie to operacja kolki podrożała do min 12tys e..

Iskra w twoim ubezpieczeniu można robić zabiegi w klinice poza de?
KaNie, ok, dzięki - to jest ten sam system co UK najwyraźniej, rozumiem jak to działa. Jestem jeszcze na etapie dogadywania szczegółow prowizji itd, jeśli się dogadamy to pewnie będę pytać tu o konkretne oferty ubezpieczenia.
Czy może ktoś kojarzy jakieś godne polecenia stajnie w Graz (Austria) ?
Wymagania: hala, padoki, lonzownik, karmienie 3x, myjka wewnetrzna
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się