Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

a ja szukałam na towarzyskich  😂 dzięki
Ja wpisałam 'transport do' i na 3 pozycji wyskoczyło to 🤣
Szukam tematu gdzie są osoby, które prowadzą jazdy/ rekreację w swojej prywatnej stajni. 🙂
Pilnie szukam wątku o wpływie jazdy na zdrowie jeźdźca, szczególnie kręgosłup.


Ponawiam  🙇
Rysia znalazłam tylko o tej chorobie: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,87626.0.html
Szukam wątku, w którym byli sławni ludzie o koniach/z końmi. Wiem, że na pewno takowy był, a za nic nie mogę go znaleźć 🙁
Dziękuję 🙂
istnieje jeszcze wątek o netto,lidlu ? 
dziękuję 🙂
ucząc się często trafiam na wiedzę BARDZO nieprzydatną, tak nieprzydatna i od czapy, że aż chciałabym się nią podzielić. jest taki wątek?
nie wiem po co to "🙄"
oj tak sobie😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 maja 2012 20:47
mamy watek o pielegnacji ciala? Taki ogolny, bo jest o twarzy, depilacji, wlosach, cellulicie, perfumach, etc.
rozumiem, że ten wątek zastępuje wyszukiwarkę?
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,342.0.html
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 maja 2012 12:22
Kiedyś był na towarzyskich wątek bodajże "kącik pomocy medycznej" czy coś takiego. Jak wpisuję w wyszukiwarkę to informuje mnie, że zapytanie za mało szczegółowe...  😵 Ktoś kojarzy? Wpisać jakoś inaczej?  🤔
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 maja 2012 15:50
Dziękuję  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 czerwca 2012 16:28
szukam watku o zlamaniach konczyn (u ludzi) i wszystkim, co jest ze zlamaniami zwiazane. mam tyle pytan ze mi wstyd isc do watku medycznego...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 czerwca 2012 16:37
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 czerwca 2012 18:00
to chyba nie jest do konca to, ale lepszy rydz niz nic. dziekuje.
gdzie mogę się spytać o ubezpieczenie, ale nie konia tylko takie dla siebie podczas jazdy konnej, prac w stajni?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 czerwca 2012 21:00
dziękuję. Szukałam, ale wyskakiwało tylko to od koni.
a jest moze jakis watek o scyntografii? (moze zle wpisuje w wyszukiwarke  :icon_redface🙂
dzieki  :kwiatek:
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
26 czerwca 2012 17:53
Gdzie mogę zapytać o identyfikację siodła? tzn. kupiłam siodło wojskowe, jest na nim znaczek firmowy, jakieś napisy i chciałabym to rozszyfrować a wujo Google nie chce pomóc, może ktoś z forumowiczów się zna na siodłach wojskowych.

edit: Odpowiem sobie sama -Spytaj kawalerzystów  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się