Na żywo chcielibyśmy poznać...

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2012 19:42
rtk, nie znamy się?  😁 W tym roku na Ampach ze mną gadałaś, myślałam, że wiesz kim jestem  😁
Dworcika, niedawno miałam mocną zajawkę na Toruń i nikt nie chciał ze mną jechać  👿
Ale co się odwlecze...  😀

Edit: i sznurkę jeszcze! Chciałabym kiedyś zobaczyć jej dom, poczuć jego zapach, mam wrażenie, że to magiczne miejsce!
kujka   new better life mode: on
05 października 2012 19:44
rtk, bylysmy w Lewadzie razem. Ty bylas z Ritkiem, ja z Kabrioletem, na ktorym dopiero co zaczynalam jezdzic 😉 lata swietlne!
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
05 października 2012 20:17
No to dziewczyny nie ma wyjścia- spotkanie w Poznaniu nieuniknione 🙂

Julie,kujka- Cenciak od czasu kiedy go znałyście nic, a nic nie zmądrzał i nie wydoroślał 😉.
Sierra - jakieś głupoty wypisujesz o fatalnym pierwszym wrażeniu... Poznałam Cię i uważam, że rys charakterologiczny "wyczytany" na forum nie różni się zbytnio od "spotkanego" na żywo  😉
Poza tym,  mam Furię od Ciebie  :kwiatek:
... i nadal zapraszam do kolejnej wizyty, tym razem z mamą (o ile dobrze zapamiętałam - miłośniczkę kotów)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 października 2012 20:23
O, ja też chętnie poznałabym Cierp1ernie i jej córę- na zdjęciach jest strasznie fajniutka 😀
Fajnie też byłoby poznać kolorwiatru i Notarialną- z nimi pogadałabym o tematach paranormalnych 😜

I w sumie jak tak piszecie o Katiji to nabieram też ochoty na jej poznanie- ale chyba raczej bez wzajemności 😁 Za dużo głupot swego czasu pisałam 😉
kujka, to jak będę jechać do Poznania mam do Ciebie pisać? 🙂
Co za problem? Wieczory długie, trza w końcu spotkanie Poznańskie zrobić  😉

Dajcie znać wcześniej, będę w pobliżu to się wproszę
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 października 2012 22:43
Facella, oj, miło, że jest ktoś kto chce mnie poznać, z wzajemnością oczywiście :kwiatek:

A ja w sumie o tak późnej godzinie to nie wiem kogo bym chciała poznać 😁
rtk, bylysmy w Lewadzie razem. Ty bylas z Ritkiem, ja z Kabrioletem, na ktorym dopiero co zaczynalam jezdzic 😉 lata swietlne!


o rany, to byłaś Ty? Czemu ja tego nie zarejestrowałam  🤔wirek: A nie masz jakiś zdjęć z tamtego okresu? :P Albo jakiegoś Ritka?:P

rtk, nie znamy się?  😁 W tym roku na Ampach ze mną gadałaś, myślałam, że wiesz kim jestem  😁

JAAAAAAAARAAA kiedy? Przed czworobokiem w trakcie rozprężenia? To już teraz wiem :P Ja wtedy byłam zakręcona strasznie 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2012 22:58
Zaraz po przejezdzie Parisy. Jeszcze przedstawialam Ci forumowa Karolinaaa i Feno 😉
coś mi świta, ale to był okres mojego życia, którego dobrze nie pamiętam, ha ha ha
sorki  :kwiatek: Muszę się pojawić na jakimś voltowym spotkaniu i Cię w końcu spokojnie poznać🙂
Bera7 mam nadzieję, że będzie kiedyś okazja  😀
Cenciakos  :kwiatek: nie ma problemu. przecież nie mieszkamy daleko od siebie  😀 Faktycznie trzeba będzie zorganizować jakieś poznańskie spotkanie  😉
Kujka mówisz, masz  😎 jak tylko ktoś mi da kawałek podłogi to nie ma problemu, żebym wpadła do Wawy. Chętnie poznam Ciebie i reszte wspaniałych warszawskich babek- Dzionke, Amnestrie, Sierre i pozostałe  😉

Także drodzy voltowicze ogłaszam wszem i wobec, że dla mnie żaden problem przyjechać do kogoś czy podejść na zawodach. Co niektórzy już się o tym przekonali  😂
Co prawda na początku trzymam troche na dystans i jestem raczej małomówna, ale jak już załapie temat to ostre dyskusje czasami bywają. ( Pomijając Katije- bo jej się tak fajnie słucha, że samemu się nie chce mówić  😁 )
Dworcika, niedawno miałam mocną zajawkę na Toruń i nikt nie chciał ze mną jechać  👿
Ale co się odwlecze...  😀


To sama! 😉
grzesiek.1993, nine, Dworcika, ciekawe, ze wy tez mi na mysl przyszliscie 🙂


Powaznie? Bardzo mi milo, mam nadzieje, ze bedzie kiedys okazja sie spotkac, a jak nie to sie zrobi okazje  😉 Zwlaszcza po promocji jaka zrobila ci JARA hehe

edit - o, i jeszcze chcialbym poznac croopie, bo jestesmy spod tego samego miasta i nawet raz ja widzialem, ale bylo mi glupio podejsc  😉 i Met
Chciałabym jeszcze poznać smarcik, pogadać z nią, przejść kilka bieszczadzkich deszczowych szlaków i pośpiewać turystyczne piosenki przy ognisku.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 października 2012 20:08
Marzę wręcz o poznaniu na żywo Strzygi.


Masz przecież u mnie otwarte zaproszenie. Przyjeżdżaj kiedy chcesz =)
Btw. Właśnie Ci wysmażyłam epopeję na fejsiku 😀
Ja zapomniałam o Bogdanowej rodzinie, strasznie ciepłymi ludźmi sie wydają, oraz o Grzesiu . Chciałabym poznać też bliżej Kujkę i Dzionkę, mijałam dziewczyny w stajni ale jakoś bałam sie zagadać nawet. Oraz sporo jeszcze osób ale tak te mi pierwsze do głowy przychodzą
Alabamka, ła matko, w której stajni się mijałyśmy? Nie miałam pojęcia, że gdzieś razem stałyśmy 🙂
Jeździłam na Hrabiance w Liderze, jakiś czas temu w sumie bo przestałam 2 lata temu 🙂
pony   inspired by pony
06 października 2012 20:31
Chciałabym jeszcze poznać smarcik, pogadać z nią, przejść kilka bieszczadzkich deszczowych szlaków i pośpiewać turystyczne piosenki przy ognisku.


Wy się nie znacie z Bonanzy?!

Ja bym chciała poznac Dzionkę. Bo sprawia wrażenie tak życiowo mądrej osoby, że czasem mam ochotę w trudnej decyzji powiedzieć 'what would Dzionka do?'  😁
Alabamka, aaa, to kojarzę! Taka siwa arabka (?) 🙂 No to trzeba było zagadywać, my z kujką nie gryziemy 🙂

pony, haha, rozwaliłaś mnie 😀 Bardzo mi miło i też chętnie poznam 🙂
Dzionka, to SP, taka grubiutka, arabek też jeden siwy był ale nie pamiętam w sumie jak sie nazywał. Czaiłam sie nieraz, chyba w socjalnym wymieniłam z kujką pare zdań ale jakoś nie pomyślałam by powiedzieć, że Alabamką z re volty jestem.
Jak spotkam to następnym razem już się odezwe na pewno 😀
pony, nie wiem. W Bonanzie dzierżawiłam konia tylko przez jakieś dwa miesiące i raczej żadnych bliższych znajomości nie zawierałam 😉
Z największą przyjemnością poznałabym [...]galopadę_


miło mi! :kwiatek: jakbyś przejeżdżała kiedys przez podkarpacie to zapraszam  😉
Kocham podróżować, więc jakby coś- odezwę się 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 października 2012 08:24
fin bardzo mi miło!  :kwiatek: ja uciekłam z Bonanzy na początku 2004r więc raczej się tam nie spotkałyśmy  😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
07 października 2012 10:26
Alabamka, ja Cię z Lidera kojarzę, z widzenia. Stałam tam mniej-więcej w tym czasie co kujka i dzionka 😉
Ja bym chciala poznac Alabamke, Gillian i Juliadne
Strzyga, zbiera się zbiera 🙂 Przyjadę kiedyś na pewno!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się