Końska rewia mody cz. VII (2013)

ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 lutego 2013 21:00
Dzięki! Mordka mi się śmieje bardziej niż na jakąkolwiek szmatę bo to moja, unikatowa! 😀
Zdjęcia postaram się zrobić w weekend 🙂.
wątek zamknięty
Szarlotka., no pierwszy koń na którym tak mi się podoba ten ES 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
25 lutego 2013 21:07
Magdzior, nic nie mów, mnie przecież z domu wywalą jak zobaczą paczkę z kolejną szmatą!  😵
A jak zua Ivett co chwila wstawia fotki cudeniek (widziałaś nowe pikowanie?  😜 ) to aż boję się wchodzić na fejsa, chyba od-lubię fanpage'a!  🤣

ChingisChan, foto koniecznie, na moje nie-szczęście Barb też gniady, chociaż w innym odcieniu lekko  😁

Jak to Ktoś na fejsie napisała: "eskadron-sradron...szamtka jakaś dla snobów!...to jest klasa <3"
  😉

Szarlotka, jest szał!
wątek zamknięty
mogli by zrobić niciaki chilli, burgund, orange, szmaragd, lavender, petrol.   😜

prosze nieee, niciaki maja byc slodziutkie! Burgund za powazny, zbyt elegancki, niciak ma byc oczojebny i cukierkowy  💃
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 lutego 2013 21:10
Stalo sie.. Kon na L4 a ja przez Burze zamowilam1 Caballa 😫
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 lutego 2013 21:14
Jakiego? 🙂
wątek zamknięty
mnie przecież z domu wywalą jak zobaczą paczkę z kolejną szmatą!


Jak kupiłam Maize od gabb., to go nadałam do Babci. Teraz kupiłam nowego greena i już nie byłam taka sprytna, liczę po cichu, że mamy nie będzie w domu.  😁

Zairka, nowe szmatki to najlepszy sposób na poprawę nastroju w trakcie L4!
wątek zamknięty
Aleks, prawda?😀
**Ola**, o tak, w lato granaty są najbardziej szałowe 😀
harja, xxagaxx, ja sama jestem zachwycona 😀
gabb., w weekend obfocimy je w dwupaku co? 😀
Magdzior, dzięki 🙂
Zairka, burgund czy atrament? 🤣

I nareszcie porządne foto- jedyna szmatowa chcieja wiele lat niespełniona, i nareszcie od paru miesięcy 😉
wątek zamknięty
Na siwego (jabłkowitego bardziej) lepiej Caball atramentowy czy Jarpol chabrowy?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 lutego 2013 21:45
zrobie Wam niespodzianke 😁
wątek zamknięty
ChingisChan, a to Twój taki ładny padzik 😉
Burza, ale ten atramet piękny 😍
Szarlotka, bardzo ładnie, pasuje kobyłce

No i przez to że pokazywałyście tu ostatnio tyle ładnych Caballi, to wczoraj uległam i zamówiłam jednego. A najgorsze jest to, że jeszcze ze dwa do mnie wołają 🤔wirek:
wątek zamknięty
Zairka taaak  😅 mam nadzieje że coś innego niż atrament
Burza fajnie  😍
kaszmirowa2302 chaber , ale nie jestem obiektywna , bo mi się zwyczajnie atrament nie podoba. 😁
wątek zamknięty
Granat potrafi być piękny 🙂 Burza, super w atramencie 🙂
A tu jest aksamitkowy pfiff z białym sznureczkiem. Dobrze nam służy ten czaprak już kilka ładnych lat choć używany jest okazjonalnie. Za bardzo go lubię 🙂

wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 lutego 2013 08:09
Burza - prawda, prawda, odcień oszałamiający  😀.
Tak się nawet zaczęłam zastanawiać  😡 , ale nie wszystko na raz 😉. Pokazałam mężowi ES petrol, zapytał cyt: ile ? ( w domyśle kosztuje ). Odpowiedziałam: zgadnij, no i ... pomylił się o połowę ...  po podśmiewałam się, więc zapytał czy nie mogłabym sobie kupić pół czapraka  🤣 . Żartowniś z niego 😉.
wątek zamknięty
Burza Piorkowi to chyba wszystko pasuje  😜

Aleks jak bym słyszała swojego męża  😁 
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
26 lutego 2013 09:39
Dawno mnie tu nie było,ale jakoś czasu brak. Mam takie w banana,słabe bo słabe,ale na żywo mi się podoba 😀







I w white z zawodów 🙂

wątek zamknięty
Burza jaki ten fango jest cudowny!! 😍 Ja mam polo pad i też go uwielbiam. Masz może porównanie fango i anthra? Bo z tego co pamiętam anthra chyba też miałaś?
wątek zamknięty
Czy Jarpol ma jakąś stronę internetową?
ta podana na FB (http://www.jarpol-konie.pl/) nie działa.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
26 lutego 2013 11:48
Libella, to jest ich strona internetowa, ale deb pisala ze maja jakies problemy z nia ostatnio.
wątek zamknięty
aaa, ok. Dzięki 🙂
wątek zamknięty
ashtray, sam w sobie jest boski ale niestety na golonym Piorku wypada dość słabo IMO, w przeciwieństwie choćby do anthtrazite. Mogę CI zrobić, ale to skrajnie różne kolory- A. jest ciemnoszary, głęboki i lekko fioletowy w odcieniu, F. jest bardzo jasnym szarym.

Za parę dni pewnie strzelimy porządne zdjęcia atramentu razem z Gabb. 🙂
wątek zamknięty
Kto poda spis sklepów(stacjonarne i internetowe) handlujące Euro Starem ? 🏇
wątek zamknięty
Pod koniec zimy jeszcze siwy w szmatkach Juliadny🙂



wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lutego 2013 14:44
czy dostanę gdzieś czekoladowego niciaka za mniej niż 180 zł?  👀
wątek zamknięty
Burza, ja z chęcią zdjęcia w dwupaku, Piorek i Pielgrzym w atramencie 🙂

floo, tak jak nie lubię wszelkich niebieskości tak ten na Florianie mi się bardzo podoba!
wątek zamknięty
Jeszcze ciepły.  🤣


Na żywo jest ciemniejszy, ale nie udało mi się zrobić dobrego zdjęcia - jest tak pochmurno, że nawet przy zaświeconym świetle w pokoju mam jakąś grobową aurę.  😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 lutego 2013 15:14
Legia Warszawa normalnie ta łezka ES jest.  😂
wątek zamknięty
ekuss, bardzo ładnie Frigg w bananie!
floo, szał!!!
Altiria, super ten kolor, sama bym się chętnie na niego skusiła, ale ta lamówka jakoś tak nie pasuje 😉 czekam na zdjęcia na modelu 🙂
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
26 lutego 2013 15:22
Altiria czekamy na zdjęcia na koniu! Swoją drogą chyba mam jednak dwa typy z tej na pierwszy rzut oka marnej kolekcji. Green i grey czy jakoś tak
wątek zamknięty
Ta czerwień w lamówce trochę nie pasuje, ale może na koniu nie będzie jej aż tak bardzo widać. Obym nie spotkała w stajni żadnego kibola.  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.