Końska rewia mody cz. VII (2013)

protoniasta, nougat!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 lutego 2013 14:05
croopie, dzięki za opinię 🙂 Nie będę ukrywać, kusi mnie ten jeden 😁

Burza, fakt, te starsze cottony po kilku praniach się nieco kurczą, a jak dodać do tego rozmiar pony, to już w ogóle znikają 🙂

Zuzu, bardzo fajny ten Indian!

gabb, pony bo wolę nieco za małe niż o wiele za duże 🙂 Ale tylko Niciaki i dwa cottony mam pony, reszta normalne 😉 No i pięknie wam w Nugacie 🙂

Minosia, ale fajnie 🙂

Moon, super ten krysiexowy czaprak 🙂 Ja już z niecierpliwością czekam na moje 💘

harja, bosko siwemu!

Ja dziś przymierzyłam mojemu dralon Moon, i niestety - jednak Lka jest przymała 🤔 Będę musiała polować na jakiś większy rozmiar. Foto kiepskie, ale czysto poglądowe:



Na szczęście tylko dwa dralony mam L, reszta XL albo XXL.
wątek zamknięty
Livia,dzięki. piękny ten dralon, szkoda że taki kaftanik. 🙂
wątek zamknięty
Eskadron nici Creme 
edit. złe zdjecie
wątek zamknięty
Czekoladowiec, po tym kawałku, co widać, to fajnie wygląda 🙂
Livia, super w dralonie! Szkoda, że za mały 😉

Ja wrzucam Kaszmira w Jarpolowym bakłażanie. Mocno poglądowe, ale u mnie dobrze oddaje odcień.
wątek zamknięty
Zuzu., ikarina Dzięki :kwiatek: Sama bym nigdy nie umiała wybrać 😵  🤣
wątek zamknięty
kaszmirowa2302 ładnie 🙂 a jak jakościowo Jarpol?
wątek zamknięty
Minosia bosko w violecie 🙂
kaszmirowa 2302 my też dziś przywdzialiśmy bakłażan 😀
swoją drogą czy ktoś widział kiedyś porówanie jarpolowego bakłażana z euro-starem blueberry?  👀
wątek zamknięty
oh nie, pojdzie cala kasa bo kompletu zielonego big square + owije + kantar i nawet nauszniki nie odpuszcze  🙄
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
24 lutego 2013 17:36
Tak, zestawieniem bywają zabawnym 🙂 '
Na co dzień chodzą w tych samych derkach (maritim), dlatego suczy wzrok pełen żalu po tym jak przyszła derka dla konia powalił mnie na łopatki....


deb,  może by tak psia wersja tej derki? 😀



Kto wie.. może przy okazji następnej kolekcji pomyślimy nad kompletem koń+pies 🙂
wątek zamknięty
to jest bardzo dobry pomysl deb 😀
wątek zamknięty
lizzy, trochę daje po oczach ale wdzięczny jest 🙂

Livia, o boże a skąd u Ciebie poniaki? 🤣

Do mnie leci właśnie jeden pad Caball a tu wychodzi taki Red i co? no i co?
wątek zamknięty
Czekoladowiec, dziękujemy :kwiatek: A co do jakości to moim zdaniem rewelacja, zarówno owijki, jak i pad dopracowane idealnie. Pad bardzo puchaty i dobrze układa się pod siodłem. Problem mam tylko z owijkami, bo nie mogę herbów ułożyć, ale to już mój brak wprawy. 😉 Zobaczymy, co będzie po praniu, ale chyba zbieram się do zamówienia kolejnych kolorów.

Kociarnia, my tydzień temu, ale moim zdaniem to idealny kolor dla siwych. 🙂
wątek zamknięty
Livia, dziękuje! :kwiatek: A dralon obłędny, moim zdaniem jeden z ładniejszych dralonów 😀

Burza, no właśnie też tak właśnie patrzę na te nowe kolory, jeszcze atrament nie przyszedł, a ja patrzę na kolejny, teraz pod skokówkę 😁
wątek zamknięty
gabb., burgund! i nie pod skokówkę bo masz 20 czapraków!
wątek zamknięty
Kto wie.. może przy okazji następnej kolekcji pomyślimy nad kompletem koń+pies 🙂


O matko, muszę kupić psa?? 🙂🙂🙂
wątek zamknięty
Livia jaki masz rozmiar siodła ?  Dralon  boski , szukaj większego  😜
wątek zamknięty
Potrzebuję pomocy.. Rozglądam się tak cenowo i też jakościowo. Nie chcę żeby czaprak mi się rozpadł po miesiącu. I tak czy lepiej dołożyć i zakupić Eskadrona np. tego z nowej kolekcji cotton za 120 zł  czy też będzie w porządku z Fair Play'a http://www.sprzetjezdziecki.com/fair-play-czaprak-basic-p-3465.html ??? Proszę o pomoc bo wgl nie orientuję się w tych firmach jeżeli chodzi o czapraki..  🙁
wątek zamknięty
Cottony są kiepskie jakościowo, po kilku praniach szmacą się, więc chyba lepiej kupić fair play'a, nie wiem jak one wytrzymałościowo ale myślę, że nie gorzej niż eskadrony. Może też przejrzyj galerię ivett i zamów padzik caball? Super wykonanie i o niebo lepsza jakość  🙂
Edit. Dopisek
wątek zamknięty
Lujka ja mam takiego Fair Playa, wyblakł mi dość szybko i przy popręgu się zmechacił. Jeżeli chodzi o jakość, to polecam HKM  😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 lutego 2013 20:41
Livia też u nas w stajni jest kory koń do którego właścicielka ma taką dere i wygląda super! 🙂
nawet mam zdjęcie 😀



mam też dzisiejszego Fuerte w Ankowym Cognac. tutaj niestety na zdjęciu znikł ten ładny chłodny odcień.




i jeszcze komplet Burgundy 🙂


wątek zamknięty
Burza, ale sprzedaję połowę! 😁

Lujka, ja tyram już 2 lata cottona NICI i jedyne do czego mogę się przyczepić to, że wyblakł, ale fakt, cottony bardzo wytrzymałe nie są 🙂 Jednak skoro chcesz coś fajnego jakościowo to Caball lub Jarpol, zdecydowanie, cena stosunkowo niska, a jakość obłędna!

juliadna, dralon dralonem, ale koń 😜 😜
wątek zamknięty
Ja polecam także Caball,bardzo fajne rzeczy-a z eskadrona to moim zdaniem fantastyczne jakościowo są microfasery,mam parę- jeden z nich po 2 latach dalej wyglądał jak nowy 🙂 cottony to taka ozdóbka,lecz mocno nietrwała i wżerają się czarne ślady od oficerek
wątek zamknięty
Lujka eskadron akurat nie świeci jakością :P Mam dwa czapraki jak ten Fair Play ( tyle że Lamicell, model identyczny) i użytkuję 5 rok, nadal żyją i nie są w złym stanie. Myślę że martyśś_99 ma dobry pomysł z tym Caballem, pady od ivett podobno bardzo fajnie się sprawują i są wytrzymałe . Sama niestety nie mogę potwierdzić, bo nie mam. Ale czaję się żeby kupić ;p
wątek zamknięty
juliadna super Fuerte wygląda  😉 przepraszam za  🚫 , ale co to za ogłowie na pierwszym zdjęciu?
wątek zamknięty
Lujka cotton wytrzyma duzo, ale sie skulkuje i odbarwi po jakims czasie, mysle ze wyglad by zachowal tak samo jak trwalosc - bicolor. Fajne, grubiutkie, ewentualnie anky ale z baaardzo starych kolekcji - nowe to rozpruwajace szmaty po paru praniach
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
24 lutego 2013 20:53
Livia derka obłędna, szukaj większej, a tą z chęcią się zaopiekuję  🤣
juliadna burgundy przecudownie  😍 Dobrze, że kupiłam go w końcu  😀
wątek zamknięty
miałam kilka cottonów - teraz został tylko jeden, antra. Posprzedawałam, bo mi się kolorystycznie przestało widzieć. Te ciemniejsze super trzymają kolor (royal, antra); z kolei lind, green z navy green i violet szybko wyblakły. Z antry jestem bardzo zadowolona - bardzo fajnie wygląda po 1,5 roku użytkowania (regularnie, jesień, zima, wiosna - prana już z milion razy - żadnych 'kulek', odbarwień). Royal trzymał się też niczego sobie. Te dwa czapraki - naprawdę super trafiłam. Burgund poszedł w świat, był tylko raz wyprany, ale obstawiam, że też będzie długo ładnie wyglądał.

W weekend jadę do konika po mój drugi czaprak melange - burgund albo navy z navy/burgundy. Ale chyba wezmę burgund - 1. mam nauszniki, 2. jest 50 zł przeceniony 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 lutego 2013 07:54
Zuzu, kaszmirowa, gabb, dzięki, będę na pewno polowac na większy, bo jest cudny 🙂

Czekoladowiec, bardzo fajnie w creme 🙂 Co do Jarpolu, mam dwa pady obecnie i jakościowo są boskie, w niczym nie ustępują starym Ankom 🙂

Burza, bo mam małe siodło i poniaki się akurat tak fajnie pod nie mieszczą 🙂 Z kolei normalne cottony wyglądają jak kocyki...

monia, dzięki 🙂 Mam Lucka, rozm. 16 🙂

juliadna, boskie zdjęcie 🙂 U mnie ten dralon jest zaraz za Lavenderem 🙂

lizzy, dzięki 🙂 Na razie Moona nie puszczam, póki nie znajdę większego 🙂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
25 lutego 2013 09:09
Cotton zielony i owijki 🙂


Chyba strasznie popularny ten kolor jednak bo najwięcej tego zdjęć wstawiają  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.