Facebook -czy ktoś korzysta?

Jeśli zablokuje osobę, która nie jest w moich znajomych to ona się o tym dowie tzn dostanie od facebooka wiadomość, powiadomienie itp itd?
Nie zostanie powiadomiony o zablokowaniu przez innego użytkownika.
Zorientować się może dopiero wtedy, gdy nie będzie mógł Ci wysłać wiadomości (jeżeli ma Cię w historii) czy wejść na Twój profil.
jak zwiększyć ilość polubień?
zawiaduję stroną Slow Life food&garden i chciałabym zwiększyć zasięg - a jestem "lajkonikiem"
tak jak mówi buyaka, z tym, że jak nie będzie mógł wejść na Twój profil, to równie dobrze może pomyśleć, że po prostu go (profil) usunęłaś 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lipca 2013 14:21
Dodofon, spamując linkiem wszędzie, wykupując reklamy, ew. przez opcję "zaproś znajomych" (Panel administratora u góry strony, opcja "Zbierz publiczność > zaproś znajomych"😉. Oznaczając osoby - ich znajomi będą widzieć te znaczniki i odwiedzać stronę. Dodając inne strony do zakładki ulubione, oznaczać popularne strony o podobnej tematyce (np. "Polecam stonka1, stronka2) - ważne, żeby były one linkowane na niebiesko (tak jak się znajomych oznacza w poście).
Dodofon
Znajomi, znajomi znajomych itd 😉 I przede wszystkim ciekawa i na bieżąco aktualizowana zawartość 🙂
Bez płacenia za reklamy spokojnie można nazbierać sporo lajków.
Spamowania nie polecam, bo tylko ludzi wk... i przynosi odwrotny skutek od zamierzonego.
jak zwiększyć ilość polubień?

napisać o tym na RV  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lipca 2013 11:36
Jeśli ktoś mnie zablokuje na FB, a ja jego nie, to ta osoba widzi moją aktywność? Tę publiczną oczywiście.
I jak zablokować osobę, która mnie zablokowała, jeśli mi się nie wyświetla w wyszukiwaniu przy blokowaniu, a przez jej profil tego nie zrobię?
nie widzi.
Facella, nie możesz zablokować kogoś, kto to już zrobił wcześniej, w związku z Twoją osobą. Po zablokowaniu delikwent, de facto, przestaje istnieć dla blokującego i vice versa. On Cię nie widzi, Ty go nie widzisz, nie wyszukasz go w szukajcie, w listach znajomych, nie będą widniały jego lajki, komentarzy etc Przestajecie dla siebie istnieć.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lipca 2013 12:08
buyaka, no to super, po problemie. Tylko jak mnie ta osoba odblokuje, to już będzie widzieć moje publiczne posty?
Jeżeli masz posty ustawione tylko dla znajomych to nie, bo nawet jeżeli Cię odblokuje to automatycznie wypada z listy Twoich znajomych.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lipca 2013 12:20
Dzięki  :kwiatek:
Ruda_H   Istanbul elinden öper
20 lipca 2013 23:01
czy można coś zrobić z widocznością postów udostępnianych przez znajomych ?
Na wall'u ich nie widze, pojawiają się na pasku po prawej stronie ale nie śledzę non stop fejsbuka.
Posty widzę dopiero jak wejdę na profil osoby. Wiem, że można zablokować pokazywanie na wallu wybranych użytkowników ale co zrobić żeby były widoczne? (dodam, że osoby te mają odznaczone pole "pokazuj w aktualnościach"😉

jakieś pomysły?
Ruda_H, a masz ustawione sortowanie od najnowszych czy od najciekawszych?
Ruda_H   Istanbul elinden öper
21 lipca 2013 20:41
Sisisa, od najnowszych
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 lipca 2013 19:20
Komuś jeszcze strona fb odmówiła współpracy?
Przestajecie dla siebie istnieć.


oby to było takie możliwe w realu  😉
jest. tylko wymaga konsekwencji 😎 i wierz mi, ze da sie to zrobic z osobami, ktore sie zna od pewnego czasu, jaki i z takimi ktore sa w twoim zyciu ponad 10 lat. wiem cos o tym ostatnio.
Ja za miękka dupa jestem :/
Jak się sparzę, to sobie powtarzam, że nigdy więcej, a i tak po jakimś czasie zapominam. Nie umiem się na kogoś długo gniewać, w ogóle nie lubię konfliktów i zawsze staram się ich wystrzegać.
jak zwiększyć ilość polubień?
zawiaduję stroną Slow Life food&garden i chciałabym zwiększyć zasięg - a jestem "lajkonikiem"


Dodofon, gdy byłam adminem funpage'a i chciałam rozpowszechnić go nie tylko wśród znajomych moich znajomych i znajomych znajomych (bo tym zaufanym także nadawałam tytuł admina, by mogli dodawać swoich znajomych), ale także... zakładałam konta fałszywki 😀 Najczęściej kobiety, przedział wiekowy 40-50 lat i zapraszałam do znajomych inne w podobnym wieku, które najczęściej brały moje konta za znajomych ze szkoły. Wiem, nieetyczne, ale takie prawo ebiznesu, w którym dane mi jest pracować... I właśnie te kobiety bez żadnych 'ale' lubiły mój funpage i przekazywały go dalej poprzez swoje tablice czy wiadomości do innych znajomych.
Możliwości zdobycia lajków to nie tylko płatne reklamy kupno sztucznych fanów 🙂 Marketing szeptany ma teraz wiele twarzy i znacznie ułatwia życie nam, spamerom 😀
Jak usunąć konto na facebooku?
Po zalogowaniu należy wypełnić ten formularz https://www.facebook.com/help/delete_account
Nie próbowałam osobiście, ale podobno ma działać i trwale usunąć konto 🙂
Po co w opisach zdjęć daje się # ? np.#‎heheszky‬#instalike#instasweet#instagood#
ooo właśnie ja też nie kumam tych haszy. Jak się na to klika to jakby odnosi do postów wszystkich ludzi do jednego tematu?
Tak jak kiedyś na fb funkcjonowało @ jako hiperłącze do danego użytkownika, tak teraz fejs poszerzył możliwości i # przenosi do wszystkich statusów, w których padło 'haszowane' słowo. Ciągłe ulepszanie... Oby nie przekombinowali 😀
Co taka funkcja daje ?
Scottie   Cicha obserwatorka
25 lipca 2013 14:48
Jiska, jak klikniesz na #hajs, to odeśle Cię do wszystkich postów na facebooku (zdjęć też? nie pamiętam), w których jest zawarte '#hajs'. To taki tag. Na blogach pingerowych coś takiego też jest. A pochodzi chyba z instagramu.
Takie pozycjonowanie na fejsie. Na szczęście w pracy nie musiałam się jeszcze temu przyjrzeć w praktyce, ale z tego co zasłyszałam przy kawie to # przenosi do stronki mającej w tytule dane słowo. Od czego zależy kolejność wyświetlania, czy też przenoszenia użytkownika - przyznam się, że nie wiem. Może jak większość zależności zachodzących w emarketingu - od wykupienia reklamy i odnośnika, może od ilości fanów lub wejść. Muszę na dniach zgłębić temat - nie wypada, by seowiec nie wiedział, o co w tym chodzi 😀 A jak już ogarnę, to z chęcią się z Wami podzielę 😀
Dzięki za wyjaśnienie ! 😉 mundialowa więc czekam 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się