Facebook -czy ktoś korzysta?

Nie zmienia to faktu, że strasznie irytujące to jest!
Aż wstyd  😀 Człowiek pracujący w marketingu internetowym, social mediach, a nie wie, jak dokładnie działają te 'hasze'  🤣 Na swoje usprawiedliwienie powiem tyle - jeżeli do tej pory nie kazali mi z tego korzystać w pracy, to wcale nie jest to niezbędne do normalnego funkcjonowania w fejsbukowym świecie 😀
Mam problem z trollem, który śmieci mi pod moim ogłoszeniem w grupie o stancjach we Wrocławiu.
Wiem już, że zablokowanie go nic nie da, bo choć dla mnie nie będą widoczne jego posty (i vice versa), to inni użytkownicy będą widzieć jego żenujące wpisy.
Nie jest to sprawa na tyle poważna, aby zgłaszać adminowi. Koleś nie używa wulgaryzmów ani sformułowań obraźliwych, chyba , że słowo "feministka" jest za takowe uznawane przez kogoś. Po prostu szuka u mnie zaczepki za zdanie wyrwane z kontekstu ogłoszenia, a ja nie życzę sobie jego debilnych komentarzy pod moim ogłoszeniem.
Usunąć ogłoszenie- jak dodam je od nowa, to "zabawa" pewnie znów się zacznie, bo widać, że to jakiś upierdliwy człek.

Co można jeszcze z tym fantem zrobić?
Napisałam już do tego szczyla, ale cisza.
Od wczoraj nie działają mi wiadomości. Do mnie wiadomości dochodzą, ale nie mogę ich otworzyć. Jak klikam na miniaturkę wiadomości po lewej na górze to tylko rozwija mi się ta lista z wiadomościami, ale jak klikam na którąś z nich to przechodzi na pustą stronę, a jak klikam na kogoś na czacie, to nic się nie dzieje. Ktoś wie jak temu zaradzić?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 sierpnia 2013 22:44
próbowałaś dopisać do adresu "/messages/"? Może z linku "łyknie" i zaskoczy?
Link działa, jak klikam na jakąś wiadomość, to przechodzi mi do tej konwersacji, tylko jej nie wyświetla. Mam górny niebieski pasek i po prawej od góry te powiadomienia i czat na dole, a środek strony jest biały  🤔 
Mam problem z trollem, który śmieci mi pod moim ogłoszeniem w grupie o stancjach we Wrocławiu.
Wiem już, że zablokowanie go nic nie da, bo choć dla mnie nie będą widoczne jego posty (i vice versa), to inni użytkownicy będą widzieć jego żenujące wpisy.
Nie jest to sprawa na tyle poważna, aby zgłaszać adminowi. Koleś nie używa wulgaryzmów ani sformułowań obraźliwych, chyba , że słowo "feministka" jest za takowe uznawane przez kogoś. Po prostu szuka u mnie zaczepki za zdanie wyrwane z kontekstu ogłoszenia, a ja nie życzę sobie jego debilnych komentarzy pod moim ogłoszeniem.
Usunąć ogłoszenie- jak dodam je od nowa, to "zabawa" pewnie znów się zacznie, bo widać, że to jakiś upierdliwy człek.

Co można jeszcze z tym fantem zrobić?
Napisałam już do tego szczyla, ale cisza.


Przecież gdy go zablokujesz to też nie będziesz widoczna dla niego 🙂 Jakby nie było Twojego konta na Facebooku.
Działa Wam teraz fb? bo u mnie się otwiera , po czym zacina i nic nie mogę zrobić.
1. jak zrobić, żeby na mojej osi czasu nie wyświetlało się kompletnie nic dla osób z poza znajomych? (łącznie ze zdjęciami jakie dodaje np na tło)
2. jak zrobić, żeby inni nie widzieli co komentuję?

Dziękuję za pomoc 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
12 sierpnia 2013 22:21
Odnośnie pierwszego pytania - chyba o to chodzi. Zdjęcie w tle jest publiczne i nie można tego zmienić.
właśnie chodzi o to, żeby się w ogóle nic nie pokazywało- wkurza mnie to, że te zdjęcia są publiczne :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 sierpnia 2013 10:23
Tło i profilowe są publiczne i nie da się tego zmienić.
Czy da się ustawić, żeby nie pojawiało się od razu całe okno rozmowy jak przychodzi nowa wiadomość tylko było takie zminimalizowane?
SZLAG mnie trafi z tymi lewymi konkursami!!
Non stop tylko jakieś fotki z konkursów: wystarczy polubić nasz profil i udostępnić zdjęcie.
Pursat   Абсолют чистой крови
17 sierpnia 2013 13:54
Tło i profilowe są publiczne i nie da się tego zmienić.

Można uniemożliwić otwieranie zdjęcia profilowego przez nieznajomych, ale miniaturkę widać zawsze.
Pursat a da się też zablokować,żeby znajomi nie mogli wchodzić na profilowe zdjęcie?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 sierpnia 2013 17:55
da się
Pursat   Абсолют чистой крови
18 sierpnia 2013 17:57
Można. Klikasz w ikonkę prywatności znajdującą się obok daty zdjęcia i wybierasz odpowiednią opcję.
mam problem z udostępnianymi plikami video z yt - nie pokazują się na mojej tablicy. owszem, po kliknięciu na youtube 'udostępnij', wskakują na facebooka, ale kiedy już wchodzę na swój profil, brak. myślałam, że to jednorazowa sytuacja, ale dziś znów wrzuciłam piosenkę - to samo. kiedy wchodzę w dziennik aktywności pojawia się tylko '... dodał coś za pośrednictwem aplikacji YouTube' 🤔 nie wiecie, czy da się z tym coś zrobic? :kwiatek:

edit. JAKOŚ się już odblokowało 🤔wirek:
A.   master of sarcasm :]
27 sierpnia 2013 11:54
Pomożecie?  :kwiatek:
Potrzebuję jak najwięcej polubień na naszym facebookowym profilu ponieważ będę uderzać do sponsorów i czymś musimy się wykazać 😉 O co chodzi, to już w linku.
Dziekować!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 sierpnia 2013 13:06
Już polajkowane 😀
A.   master of sarcasm :]
27 sierpnia 2013 16:04
dzieki!  😀
A.
Lajknięte.
Skombinuj lepsze zdjęcia to i o sponsorów będzie łatwiej 😉
A.   master of sarcasm :]
27 sierpnia 2013 18:07
aramara dzieki  :kwiatek:
zobacze co sie da zrobic, bo analogiem mi zawsze lepsze wychodziły niz cyfrówką 😉 no i tła nie mam nigdzie odpowiedniego... ale dzieki za podpowiedz 😉
Wystarczy kawałek zielonego, próbuj z portretami - najłatwiej uzyskać ładny efekt. To naprawdę bardzo zwiększa popularność 😉
A.   master of sarcasm :]
27 sierpnia 2013 21:09
Dzięki, spróbuje, może coś wyjdzie (z końmi wyścigowymi lata temu było łatwiej 😉)
Facebook, grupa re-volta. Witki mi opadły 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 września 2013 15:50
Najlepsze jest to, że jednak z telefonu dało się usunąć te ogłoszenia...

Można na FB stworzyć własne grupy znajomych, jak np. "stajnia", "szkoła"? Czy "posortowani" znajomi będą widzieli, do jakiej grupy zostali przydzieleni i że w ogóle się to zdarzyło?
Można na FB stworzyć własne grupy znajomych, jak np. "stajnia", "szkoła"? Czy "posortowani" znajomi będą widzieli, do jakiej grupy zostali przydzieleni i że w ogóle się to zdarzyło?

Tak można.
Najlepsze jest to, że jednak z telefonu dało się usunąć te ogłoszenia...

Można na FB stworzyć własne grupy znajomych, jak np. "stajnia", "szkoła"? Czy "posortowani" znajomi będą widzieli, do jakiej grupy zostali przydzieleni i że w ogóle się to zdarzyło?

utwórz grupę zamknięta  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się