Facebook -czy ktoś korzysta?

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 kwietnia 2013 22:11
Hahaha właśnie odkryłam, że można ustawić status "w związku kohabitacyjnym"  😁 Czego to ludzie nie wymyślą na fejsbuku..
ekuss   Töltem przez życie
17 kwietnia 2013 23:06
Jakby się komuś nudziło czy coś 😀  http://www.facebook.com/ewelina.soswa
smarcik, ale widze, ze "mam to w upie" nie mozna ustawic 🙁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 kwietnia 2013 20:58
Chciałam Was prosić o pomoc w udostępnianiu. Pod stajnią błąka nam się od kilku dni pies. Porusza się w pobliżu bardzo ruchliwej drogi. Szukam dla niego jakiegoś ratunku.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=518229074901170&set=a.298497640207649.71253.100001422470249&type=1&theater
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 kwietnia 2013 21:03
Udostępniłam choc w opisie dodałabym gdzie się pies błąka, w jakich okolicach bo "pod stajnią" i "ruchliwa droga" sa dość mało precyzyjne 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 kwietnia 2013 21:09
Misskiedis, masz rację. Nie pomyślałam o tym, gdy robiłam opis. Myślałam wtedy o moich znajomych 😉 Zaraz zmienię, tym bardziej, że zadzwoniła do mnie już Pani z Krakowa. Pies jest na Mazowszu, 70 km od Warszawy w stronę Płocka. Dziękuję za udostępnienie 🙂
Udostępnione. Biedny psiak 🙁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
19 kwietnia 2013 22:19
Dziękuję 🙂 Niestety jeszcze nikt się nie zgłosił. Jutro psygranij ma nagłośnić sprawę, mają duży zasięg, więc może ktoś się biedakiem zainteresuje. Ja co chwila wyglądam na drogę patrząc czy gdzieś nie leży. 🙁
Kurczak, jakieś nowiny apropo psiaka?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 kwietnia 2013 00:50
Jutro będę wiedziała na 100%, ale psiaka najprawdopodobniej przygarnął sąsiad 🙂
A.   master of sarcasm :]
24 kwietnia 2013 07:14
Hahaha właśnie odkryłam, że można ustawić status "w związku kohabitacyjnym"  😁 Czego to ludzie nie wymyślą na fejsbuku..


Smarcik ja uzywam po ang i tam jest "in a civil partnership"  😉 To pewnie o to chodzi, tzn zwiazek gejowski zarejestrowany czyli po slubie
Od 2,3 dni nie mogę komentować zdjęć. Jest ciągle,że błąd spróbuj ponownie za kilka minut. Czasem uda się dodać komentarz ale zazwyczaj nie.
A dziś pojawił mi się taki komunikat:
" You're temporarily blocked from making public comments on Facebook.
Kilka Twoich komentarzy zostało zgłoszonych jako spam. Aby uniknąć ponownego zablokowania, upewnij się, że Twoje posty są zgodne z Facebook Community Standards.

Jeśli wydaje Ci się, że widzisz to w wyniku błędu, powiadom nas o tym."

Miał ktoś z Was tak?  Co jak co ale spamerem nie jestem... Da się to jakoś odblokować?
Od wczoraj mam problem z udostępnianiem piosenek  na tablicy. Zawsze wrzucałam linka, piosenka się pojawiała i po problemie. A teraz nic. Ani przez wklejenie linku, ani przez udostępnienie z samego yt, przez telefon też nie. Miał ktoś taki problem lub wie co mam zrobić?  👀
Działa Wam fejs?
Bez zarzutu.  😉
Próbowałam wejść z dwóch tel i w każdym błąd. No nic, może tylko wersja mobilna umarła.
Pursat   Абсолют чистой крови
07 maja 2013 12:12
Mi działa, na kompie i na telefonie.
Mi także 😉
A działa Wam chat?Czy to tylko mi znów coś nie działa.. I jeszcze większego bana dostałam 😎

Da się usunąć konto? I zaraz założyć nowe? takie samo?
ash   Sukces jest koloru blond....
08 maja 2013 07:59
Kasija, konto się chyba zamraża, a nie usuwa.
Zamraża? Rany, nigdy sie nie pozbęde tego bana w takim razie  😵
ash   Sukces jest koloru blond....
08 maja 2013 08:27
jakiego bana????

edit: mozesz zamrozić konto i założyć nowe podając innego maila.  👀
Ktoś zgłosił moje komentarze jako spam  😎 Przez co nie mogę komentować i dodawać postów i zdjęć.. NIe no dobra mogę za setnym razem. Teraz chat mi nawet nie działa. Napisałam do facebooka , ale wątpie,że odpiszą.

Dzięki ash chyba tak zrobie  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 maja 2013 14:33
Kasija, mi czat ostatnio wariuje, nie wszystkie wiadomości chce wysłać, później wysyła po 2 razy, wczoraj rozmawiałam z koleżanką i ma tak samo :/
jak przerzucić zdjęcia z osi czasu do albumu? kiedyś się dało, bo tak robiłam, a teraz nie widze tej opcji  🤔
Czy ktoś może pomóc? Nie mam żadnej grafiki. Brakuje jakiegoś kodeka? W sumie nie mogę nic zrobić, ani odczytać wiadomości, ani powiadomień.
Miałam podobny przypadek jak strona nie załadowała się w pełni, ponieważ wtedy wystąpiły problemy z internetem. Wystarczyło poczekać i ponownie odświeżyć stronę.
Być. to nie pomaga. Dzieje się tak tylko na tym jednym komputerze i to już od dłuższego czasu.
ahawa, mój fb tak wygląda jak zapomnę wyłączyć ochronę bankowości. Więc może popatrz czy to nie wina antywirusa?
ahawa - mam ten sam przypadek z fejsem i howrse.pl
muszę dawać odśwież i jest już ok, czasami trzeba powtórzyć



Proszę o polubienie mojego zdjęcia 🙂

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=534687246588327&set=o.204115036320433&type=1&theater

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się