Perfekcyjny makijaż

Dziewczyny czy któraś mogłaby mi polecić jakiś fajny zestaw pędzli syntetycznych ? Czy może lepiej samemu skompletować np Hakuro ?
I jak jest z używaniem syntetycznych ? Jest duża różnica w porównaniu do naturalnych ?
vodka, Sunshade Minerals. Mam od stycznia, piorę często, nic się nie odkształciło.Wypadły może 3 włosy łącznie, a pędzli mam 12. Włosie miękkie, pędzle w miarę przemyślane, używam wszystkich.
Mam te dwa zestawy:
http://wizazysci.sklep.pl/product_info.php?products_id=229
http://wizazysci.sklep.pl/product_info.php?products_id=244
W tej cenie chyba nic lepszego nie ma.
Spoko 🙂
cavaletti wielkie dzięki  :kwiatek:  tych nie brałam pod uwagę, ale już przeglądam 🙂
Potrzebuję dobrego korektora rozświetlającego pod oczy, możecie coś polecić? :kwiatek: Czekam na peggy sage, ale zanim będę na targach to jeszcze trochę, a wyglądam jak zombie 🙁
Scottie   Cicha obserwatorka
20 września 2014 08:28
Libeerte, wybierasz się na targi kosmetyczne w przyszły weekend w Warszawie?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 września 2014 09:35
vodka
Ja używam Hakuro i jestem z nich bardzo zadowolona 🙂
Uważam, że dobrym pomysłem jest kupowanie pojedynczych pędzli, ponieważ będziesz miała w swojej kosmetyczce tylko te, z których faktycznie korzystasz, a w zestawach nie zawsze dostajesz to, co przydatne konkretnemu użytkownikowi.
Ale to tylko punkt widzenia osoby, która pędzli używa w bardzo podstawowym zakresie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 września 2014 15:32
We Fleszu jest kupon do zakupów online w sklepie Paese 😉 I mnóstwo innych.
PS: kupony do zrealizowania TYLKO w bieżący weekend, 20-21.09.!
Scottie, albo ja, albo mama 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 września 2014 15:36
W Elle i InStyle są kupony -20% do Inglota, gdyby ktoś był zainteresowany 🙂
Ja z pewnością wybiorę się na jakieś zakupy 🏇
Ja czekam ze wszystkimi zakupami na kupony Elle  🤣 chociaż jeszcze nie wiem skąd wezmę tyle kasy  😂

Ostatnio zakupiłam pierwszy raz sztuczne rzęsy na spróbowanie. Myślałam, że totalnie nie będę potrafiła ich założyć, a w sumie to nie takie trudne i wyglądają super  😍 Tylko nie wiem, czy te naklejane mają jakiś wpływ na prawdziwe czy można kleić codziennie?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 września 2014 09:24
Takie pytanie laika- robi sie permanentne kreski nad oczami? Jak to wyglada? Jaki okres czasu taki makijaz sie utrzymuje? :kwiatek:
Robi się. Pewnie są dwie poprawki, jedna po zejściu opuchlizny, druga po roku (tak przynajmniej jest po brwiach).
Pauli żę Hakuro jest ok to w sumie wiem, chętnie zamówiłabym nawet jakiś zestaw, niestety nie znalazłam takiego, żeby były same syntetyczne pędzle. Pędzle wykorzystywałabym baaardzo amatorsko więc chyba zdecyduję się na Sunshade Minerals 🙂 Okazało się, że znajoma też je ma no i bardzo polecała więc chyba zaryzykuję 🙂
Kiedy ważne są kupony z Elle ?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 września 2014 12:53
Kupony z Elle obowiązują 4 i 5.10, ale jest jeszcze akcja rabatowa Twojego Stylu, tydzień później, czyli 11 i 12.10 😉
A dlaczego chcesz akurat same syntetyki? Kupony z elle są ważne w weekend 4-5.10 🙂

Do mnie hakuro przyszły, wzięłam sobie zestaw 5-ciu z mintishopu i są super, mogłabym się nimi miziać non stop  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 września 2014 12:55
Szepcik takie jak kreski eyelinerem? Ile kosztowac moze taka przyjemnosc? :kwiatek:
czy kupię Haruko H22 gdzieś w Warszawie?
O super, to i ja się załapię na mały shopping 😀
Syntetyki chcę ze względu na hmm poglądy, pozyskiwanie włosia do pędzli naturalnych itp. (wiecie, wege i te sprawy 😉 ) Dla mnie pewnie nie będzie większej różnicy czy będę używać syntetyków czy naturalnych, a sumienie będzie spokojniejsze 🙂
Tak właśnie myślałam, swoją drogą chętnie bym się dowiedziała jak hakuro pozyskuje swoje włosie, bo nigdzie nie mogę znaleźć takiego info  👀
Szepcik takie jak kreski eyelinerem? Ile kosztowac moze taka przyjemnosc? :kwiatek:


Z tego, co widzę na stronie kliniki w Krk w której moja mama robiła sobie brwi, to kreski są zagęszczeniem linii rzęs, takie są najtańsze, i dekoracyjne. Za pierwszy zabieg to 350 - 500 zł, za pierwszą poprawkę ok 200 zł, za drugą 270 - 370.
zonk dla mnie sposób pozyskiwania włosia też jest średnio jasny więc na wszelkie wypadek celuję w syntetyki 🙂 Myślę, że trzeba by było do nich napisać, żeby dowiedzieć się co i jak
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 września 2014 15:20
nie wiecie kiedy od czasu wypuszczenia za granicą docierają do PL kosmetyki Maybelline?
pragnę tej paletki, a jej nie ma 🙁
http://www.maybelline.com/Products/Eye-Makeup/Eye-Shadow/The-Nudes-Palette.aspx
Scottie   Cicha obserwatorka
21 września 2014 22:37
madmaddie, ja na eyeliner żelowy czekałam około 2 lat... Są też produkty, które pewnie się nie pojawią (jak seria FIT- podkłady i pudry). Szczerze- wątpię, żeby wprowadzili tę paletę do regularnej sprzedaży w PL... może na allegro będą 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 września 2014 22:52
chyba nie wprowadzą, bo to seria Expert Wear, nie widziałam nigdzie. i jeszcze Eyestudio w uboższej ofercie 🙁
nic, zamówię sobie z ebay'a na gwiazdkę.
madmaddie, jak serio będziesz kupować, to się odezwij. podzielimy się wysyłką, też czekam na tę paletkę 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 września 2014 16:56
carole, odezwę się na pewno, ale wcześniej niż grudniu na pewno zamawiać nie będę 😉

polecacie jakieś róże w płynie/musie?
spoko, mnie się nie spieszy
madmaddie róż w kremie Maybelline Dream Touch Blush
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 września 2014 18:26
fruity_jelly, dziękuję, kupię.  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się