Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Przepraszam Moderatorów  ,że pisze pod postem.
Nowa derka eskadron dralon z nowej kolekcji.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 października 2014 19:26
etosha zmniejsz zdjęcia
wątek zamknięty
etosha ten czaprak granatowy jest niesamowity, szkoda że już nie jeżdże bo napewno by był mój  💘
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
etosha - dralon jest piękny! 😀

Myszy mi wyżarły dziurki w jerseyu. Ktoś wie, czy da się to ładnie złatać i czym najlepiej? Małe dziurki po 2-3 cm średnicy, ale bolą  🙁
wątek zamknięty
Czy jakas mistrzyni fotoszopa jest na sali?🙂😉)) chcialabym przymierzyc na moja brzydulke jarpola malinowego, oba ponizej 😉



wątek zamknięty
faith, o ja ale Cię ciągnie do żarówy :F
wątek zamknięty
Burza zycie jest wystarczajaco szare 😀 choruje na te maline od dawna zreszta 😉 btw, wlasnie kupilam eleganckiego czarnego klasycznego eskadrona, wiec wiesz, nie tak, ze sama zarowa 😀
ale te Jarpole sa takie sliczne  😜
wątek zamknięty
faith, akurat ten fiolet od dawna mi parzy oczy a tu proszę, drugi odcień flamastra zakreślacza 😁 no to koniecznie pokazuj się w czerni bo to realny szał!
wątek zamknięty
Burza  ajm sorry za meczenie oczu, ale wiesz, paszcz mi sie cieszy sam to co poradze  😁 w czarnym pokaze na pewno, tylko musi dojechac 🙂 z klasycznych kolorow lubie jeszcze granat, ale juz mialam i mi sie znudzil troche. I brazy, ale mloda wyglada jak w kupie ;]
wątek zamknięty
Wystarczy tak prostacko? :P
wątek zamknięty
Ok, wyleczylam sie 😀😀😀😀 widzicie jakie to proste?  😁
wątek zamknięty
faith, juhu!!! 😀
A może..
wątek zamknięty
Burza nooo, powiem ci, ze calkiem mi sie glowa kiwa w pionie, a co to wlasciwie?
wątek zamknięty
faith, nowy Szok, pad.
wątek zamknięty
Ou, to pewnie z pincet kosztuje?  😎 Caballa moze sobie sprawie jakiegos, tylko nie wiem w jaka kolorystyke celowac troche, moze bordo?
wątek zamknięty
faith, taaak, bordo może fajnie wyglądać 😉
wątek zamknięty
faith, Glamour jakiś koniecznie! Nie kojarzę ceny trzeba by poszukać.
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 października 2014 08:27
Dziewczyny! Dla tego pana:

(kolor latem)

(kolor zimą)

Brać Caballa Glamour Perłę czy Stare Złoto. Marzy mi się jeden i drugi, ale na któryś trzeba się zdecydować w pierwszej kolejności. I jak myślicie, czy Preła jest na tyle "biała" żeby móc w niej startować?
wątek zamknięty
W starym złocie będzie wyglądał cudnie  😉
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 października 2014 10:41
Burza piękny pad 🙂 jest w innych kolorach?
wątek zamknięty
Przyszedł przed chwilą mój caball glamour. I powiem Wam, że jeśli ktoś szuka czapraka na zawody, pięknego, eleganckiego, ale nie nachalnego, to właśnie ten czaprak!!! Wykonanie pierwsza klasa, jestem nim oczarowana 😀
wątek zamknięty
Mam pytanie.czy wstawiac jeszcze nowa kolekcje eskadrona.bo nie wiem czy chcecie.
wątek zamknięty
Może nie do końca trafiony wątek, ale spróbuję.
Czy posiada ktoś
http://www.gnl.pl/dla-konia/bandaa-e-i-podka-adki/podka-adki-pod-owijki/podkladki-pod-owijki-eskadron.html
i mógłby mi podpowiedzieć, czy 'organoleptycznie' są one takimi nabitymi, grubymi kołderkami jak np. Equilinowe czy Horze?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 października 2014 17:18
faith, haha, faktycznie w tej malinie tak średnio 🙂 Ale w tym Szokmolu od Burzy byłoby super. Może Caballa / Jarpola poszukaj właśnie w takim kolorze?

arivle, tez jestem za starym złotem!

etosha, powstawiaj jeszcze trochę 🙂
wątek zamknięty
darolga, nie są az tak puchate jak Equilline, ale równiez bardzo fajne.
wątek zamknięty
etosha, wstawiaj, wstawiaj  :kwiatek:
wątek zamknięty
Strucelka, niestety tylko w tym 🙁 kosztuje coś nad 300zł.
wątek zamknięty

Brać Caballa Glamour Perłę czy Stare Złoto. Marzy mi się jeden i drugi, ale na któryś trzeba się zdecydować w pierwszej kolejności. I jak myślicie, czy Preła jest na tyle "biała" żeby móc w niej startować?


mam ten sam problem.  😜 czy perła jest na tyle biała, że będzie można w niej startować, hmmm.
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 października 2014 21:25
anai, a jaki kolor kupiłaś? będą zdjęcia live? 😉

edit: cofnęłam się stronę...już wiem. właśnie zamówiłam taki sam.no prawie, bo bez kryształków  😎 😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.