Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

Same gniadoszki i brazy to macie siwe dla odmiany 😀
Anai, aaaa rozumiem 🙂
Hej wszystkim 😉 dawno nas tu nie było z ogoniastym tak więc meldujemy się i ciepło pozdrawiamy ze stajni Dragon 😀
i believe i can fly1 Ale twoje konisko ma szyję ! zazdroszczę 😉
Harja Ślicznie 🙂

Nas dawno nie było z powodu prawie 3 tyg przerwy od jazdy, którą zawdzięczam oczywiście mojemu kopytnemu  🙄
więc pare aktualnych fotek siwego z przerwy 😀




omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
23 maja 2014 16:33
Jeszcze moja Szarotka 🙂. Chyba się zrosła 😉)
i believe i can fly1, ależ maszyna 😀 Fajny zwierzak.
dairoxroxi, ależ ślicznie wyszedł na pierwszej fotce!

Młody po pierwszej kąpieli (okazało się, że w takie upały zimna woda nie jest aż tak straszna, jak mu się wcześniej wydawało 😉)



I jedno z dzisiejszej lonży:

i believe i can fly1 ,ale Twój konio ma szyję, to ogier?
faith Twoja siwa, śliczna jak zawsze 🙂 dużo ślicznych siwków na forum 🙂



dairoxroxi dzięki 😀 Twoja siwa też jest śliczniutka i jaka zgrabniutka 😀
anai - dzięki bardzo 😀 maszyna jest że ah ! zaraz wrzucę filmik na yt z dzisiejszych skoków to się pochwalę 😀 i jednym słowem siwe jest piękne ! 😍
coco - tak to ogier :P no szyję ma przepiękną tylko dopiero jesteśmy w połowie fazy nabierania mięśni po przerwie 😉 czyli jednym słowem wracamy do roboty pełną parą ! 😀
i believe i can fly1 Dziękuję, tylko to jest chłopiec  😁
anai Piękny jest ten twój szarak 😀

To jeszcze dorzucę jedno zdjęcie El Dorado  :kwiatek:

Haha o matko przepraszam nie wiedziałam 😀 a tutaj obiecane zdjęcia i link do filmiku z dzisiejszych skoków 😀 ale się latało ! mój konio jest cudowny 😍
i believe i can fly1, filmik fajny, koń super, ale za skoki bez kasku  🤬

Moje szare z zeszłej soboty:


i believe i can fly1 ja też chcę taką szyję  😍
To i ja nieśmiało z Ryśkowym z treningu 🙂
anai, na filmiku skacze nie i believe i can fly1, tylko dziewczyna, której oddała go w trening.
sonatka, nie ważne, rozpowszechnia się fotki i filmy skoków bez kasku, a to jest mocno passe 🙂
A to się zgadza 🙂
i believe i can fly1 ale maszyna!
Dzięki dziewczyny za mile słowa 😀 noo to prawda ja też zawsze w kasku jezdze nawet na stepa , ale mojej kol. się nie przetłumaczy i zakłada kask tylko wtedy jak są wyższe skoki itp. :P
Coco, anai ale ładnie wyglądacie  😀
i believe i can fly1 świetna maszynka!
Przypominamy się z Laserem, bo w całym tym zamieszaniu maturalnym i przypływach odwagi wybraliśmy się na zawody.  No i w końcu mamy wspólne zdjęcia 🙂


JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 maja 2014 10:20
Ja muszę, ale to muszę pochwalić się piękną fotką Rudego, który był zaproszony jako model na warsztaty fotograficzne! 💃  gdzie pozował przez Gosią Kuriatą, Martą Nowakowska i sporą grupą osób uczestniczących w zajęciach.

A wyglądał tak! Jak milion dolców 😍

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
27 maja 2014 10:27
piękny  🙂
i "bicie wody kopytkiem" zaliczone 😀 niby nic a taka frajda dla koni. Ostatnio jak byłam z moją w rzece to byłam cała mokra po tym.

A wyszedł tak, jakby celowo miał podniesioną nogę do zdjęcia 😉
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
27 maja 2014 21:18
faith ale ogon!  😜  zazdroszczę bo mój łach zaraz po wypraniu moczy w stawie i o bieli mogę zapomnieć 👿
i believe i can fly1 boski jest! 😍
dairoxroxi śliczny siwek  💘  jaka rasa, wiek? 🙂
anai mój tez się cieszył, dopóki szamponu nie nałożyłam...  😁 ps. fajnie skacze, dawaj więcej!  🍴
Coco woooow... jaki on piękny!  😍 to malowanie  połysk...  💘
Cocosowo gdzie zgubiliście kropki?  😲
JARA rudy rules!  😜  boskie zdjęcie, boski model! nic dodać nic ująć  😍

a my się w końcu ruszyliśmy cosik i nawet jakieś foto wpadło z okazji dosiadania "maskotki"  😉


Cocosowo - nonon Francja Elegancja!  🙂
mamina, ceffyl, dziękujemy!  :kwiatek:
ceffyl, mówisz, że szampon gryzie biedne koniki?  😂

Cocosowo, bardzo elegancko się prezentowaliście. A jak wynik?
JARA, cudowne! Moje ulubione zdjęcie Dina, to to, które mam w suwaczku, też bije wodę 🙂

Coco, fajny Rysiek! Pięknie wygląda.

Dino


Siwuch:
ceffyl, wypadły z zimową sierścią... 🙁 najpierw zrobiło się ich więcej a potem większość wypadła. Taki urok tego konia, nigdy nie wiadomo jaki będzie po zmianie sierści  😁
Time,  :kwiatek:
anai, 58,16% - III miejsce w towarzyskich. Dla mnie bomba, to był nasz debiut, kompletnie nie wiedziałam czego spodziewać się po koniu, który jak się czasem zapatrzy to się potrafi całkiem zaciąć, a wyszło na to, że koń był zdecydowanie bardziej wyluzowany niż ja. No ale pierwsze koty za płoty 🙂. Super się prezentujecie z młodym, od początku łapał za oko, a teraz co zdjęcia to koń jeszcze lepiej wygląda  💘!


strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 maja 2014 10:12
Cocosowo, kolor auburn?  🙂
strzemionko, tak owijki to auburn, ale są jednak intensywniejsze od cegły, może wyblakną  👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 maja 2014 10:24
strzemionko, , ceffyl, ,anai, dziękuję! 🙂 Jestem w nim zakochana 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 maja 2014 10:26
miałam kiedyś szał na punkcie tego koloru, teraz trochę mi przeszło ale nadal mi się podoba  😉

a do Twojego konia pasuje idealnie  😎
Ronin.   Każdy orze jak może.
28 maja 2014 21:20
Zosia i Roland 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się