Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2014 22:34
Nie jest to zwykłe ogłoszenie, więc pozwalam sobie wrzucić.

Forumowa Ponia przekazała na licytację weekend u siebie =)
2 dni dla 2 osób z zakwaterowaniem i treningami z TRENER Ponią 😀

Można spędzić weekend w przepięknym miejscu, a przy okazji zrobić coś dobrego.

http://aukcje.wosp.org.pl/weekend-dla-2os-w-osrodku-jezdzieckim-na-kaszubach-i887655
A ktoś konno zbiera do puszek? Oprócz nas  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 stycznia 2014 22:05
U nas już 775 zł!!!
My oprowadzamy na konikach i wozimy sankami/bryczką już od kilku ładnych lat 🙂.
a tak na ostatnia chwile - bo przecież ja zawsze zasypiam...to skąd mozna wziać puche itd? gdzie szukać?
przejechałabym się tez konno/bryczką.
zawsze chcialam to zrobic 🙂

ganasz, no wooow....
że też moj po matce (mnie) malowania nie odziedziczył... mógby takiego konika co najwyżej wylizać albo obgryźć...
horse_art poszukaj szefa sztabu w twoim mieście. Spróbuj sie z nim skontaktować i zaproponować atrakcje 🙂. Tylko niestety już chyba trochę za późno...
deborah   koń by się uśmiał...
09 stycznia 2014 08:22
a to nie temat na towarzyskie?
horse_art trzeba zgłaszać się do wolontariatu w listopadzie/początkiem grudnia (przynajmniej u mnie to tak było jak zbierałam parę lat temu). Później czekasz na zalaminowany identyfikator ze zdjęciem, pieczątką i numerem.
dzięki 🙂 poszukam jakiś lokalnych. moze fb mi pomoze albo google - jak masz 7 przyjaciół albo fb lub googla to znasz wszystkich - jak mówi zmodyfikowane stare chińskie przysłowie 😉
a jak nie znajde wystawie coś na allegro

co do lokalizacji - może i towarzyskie, ale wyjątek przecież można zrobić 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 stycznia 2014 13:16
deborah, wrzuciłam w końskie, bo aukcje są stricte związane z końmi i jeździectwem. Chyba nic bardziej z jeździectwem się nie wiąże niż jazda konna =)
horse-art , zgłoszenia były w listopadzie/grudniu, teraz już jest za późno, ale możesz zawsze jeszcze zapytać (tak jak już ktoś przede mną wspomniał  :kwiatek: ) szefa sztabu WOŚP w Twoim mieście - na łażenie z puszką na pewno już się nie załapiesz, ale może konne oprowadzanki na rzecz WOŚP by się udało uzgodnić 😉

Ja w tym roku latam z puszką po Warszawie  😅 Będę pewnie od godz. 15 czatować na ludzi przed Pałacem Kultury 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 stycznia 2014 19:58
Jakieś dzikie szaleństwo, 810 zł 😀
deborah, wrzuciłam w końskie, bo aukcje są stricte związane z końmi i jeździectwem. Chyba nic bardziej z jeździectwem się nie wiąże niż jazda konna =)
to zwykłe ogłoszenie i właśnie tam powinno być jego miejsce!!!
No, no... bo pewnie Ponia, Strzyga czy ganasz zbiją na tych aukcjach WOŚP fortunę! 😁
Andrzej1958, obejrzałam zdjęcia - kto wpadł na ten "genialny" pomysł, aby stawiac grupkę dzieci tuż przed końmi?
No, no... bo pewnie Ponia, Strzyga czy ganasz zbiją na tych aukcjach WOŚP fortunę! 😁
to akurat nie ma znaczenia, chociaż trudno nie zauważyć, że WOSP stała się sprawną platformą promocyjno-reklamową, dzięki której firmy budują sobie wizerunek, a klienci dowiadują się o ich istnieniu oraz rodzaju usług czy produktu.  🤔
I fajnie. Szpital dostanie za to inkubator czy co mu tam potrzebne, a jakaś firma zyska reklamę. 2 pieczenie na jednym ogniu.
Chyba zazdrosny nie jesteś? 😉
I fajnie. Szpital dostanie za to inkubator czy co mu tam potrzebne, a jakaś firma zyska reklamę. 2 pieczenie na jednym ogniu.
Chyba zazdrosny nie jesteś? 😉
nie dlaczego...skąd przypuszczenie zazdrości? ja rozumiem, ze to jak z Grupponem, ktoś ma tanią usługę, firma ma reklamę, a Gruppon ma zysk...tylko dlaczego nie powstał oddzielny reklamowy wątek Gruppona?
nikt by nie miał nic do wośpu, gdyby nazwał rzeczy po imieniu "zarabiam krocie, co roku więcej "odcinam" od działania firmy, ale część oddaję za darmo. prowadzę firmę i opodatkowane mam dochody" zamiast sprzedawać pierdaty o niesieniu pomocy, czym rozleniwia państwo, którego to obowiązkiem jest za nasze zusy srusy ufundować sprzęt.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 stycznia 2014 21:37
wrotki no jak to nie..  😉 KLIK


Swoją drogą wkurza mnie to ciągłe narzekanie na WOŚP - nie każdemu musi się ta akcja podobać i nie każdy musi pomagać, to nie jest obowiązkowe jak płacenie podatków więc nie wiem skąd bierze się narzekanie.
WOŚP, Złoty Melon i jakaś "Mrówka" dostaje ministerialne zlecania, zatem obowiązkowo każdy Polak utrzymuje Owsiaka, który dzięki temu nie musi już zarobkowo kleić witraży 🤔
ps. no to moderacje i z Grupponem się nie popisała, pozwalając na istnienie reklamowego wątku...
Wole dobrowolne oddawanie kasy na WOŚP, owsiakową pensję (i nie tylko owsiakową) i bibę roku dla wielu niż przymusowe płacenie podatków, z których później robi się np. tomografię menelom.
może wolisz, ale i tak wyboru nie masz...gratuluję nieświadomości  😁
Dworcika,  pragnę wspomnieć, że na prezentach od orkiestry nie ma naklejki "meneli nie obsługujemy". więc i z tych pieniążków są organizowane tomografie dla menelów.
Isabelle, menel też człowiek

zresztą, to najmniejszy problem
Owszem, nie ma. Pewnie i menel się załapie. Tylko tu wybieram czy i ile wrzucę do puszki. Przymusu nikt nie ma.
no wybór jak przy karnym obcięciu ucha...wybierasz czy oprawca ma uciąć prawe czy lewe ucho  😁
Z roku na rok mam coraz bardziej mieszane uczucia. Zawsze daję pieniążek. I podziwiam Pana Owsiaka i te wszystkie zaangażowane osoby.
Ale.... jakoś mi wstyd, że takiego dużego kraju nie stać na zakup łóżek czy drobnego sprzętu medycznego.
Irytują mnie kolejni ministrowie zdrowia, którzy się przy okazji lansują. Politycy, zarabiający krocie, którzy pchają w puszkę grosze. Jednocześnie marnotrawiąc miliardy. Oddają zbędne pióro na licytacje. Celebrytki oddające stare buty czy jakiś gryzmoł wykonany na starej bluzce.
Jakiś to jest zbiorowy wstyd.  😡
o, proszę
i kolejne
i jeszcze jedno
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się