Re-voltowe Lobby Biuściastych

honey na Długiej, po prawej stronie idąc w stronę rynku - jest nowy sklep z bielizną, mają naklejkę na drzwiach, że są duże miseczki
kupilam sobie stanik wg wytycznych podanych gdzies w tym watku  😵 masakra. po 2 godzinach w nim bolaly mnie cale plecy i uszkodzony bark, mialam bardzo duze trudnosci z oddychaniem bo az mnie pluca kłuły. Wszystkie "dolegliwosci" zniknely zaraz po zdjeciu stanika a wyszlo ze taki wlasnie powinnam miec na obwodzie.
to ja juz wole miec nie dopasowany - za luzny, niz czuc, ze sie zaraz udusze albo ze toto mnie tak scisnie, ze moj kregoslup wyrwie mi sie z ciala i ucieknie z wrzaskiem 😉 na cale szczescie biust mam A (ewidentnie a, no chyba ze istnieje cos mniejszego) wiec jest szansa, ze nie bedzie mi sie ciagnal po podlodze 😉
model, model zły!

Tak na Długiej mają 3 modele na krzyż  :emot4:
jak model zly, jak tu nie ma innych modeli, rybki...  🙄

mysle sobie ze go jeszcze wypiore, moze sie troszke rozciagnie, nie szkoda mi bo za drogi nie byl
to jak cię nie cyce, a plecki uciskały i mierzyłaś sama mogłaś przedobrzyć, chociaż po samodzielnym mierzeniu zwykle sobie coś dodaje... pociamkaj go i może jeszcze coś z tego będzie, ja mam gorzej - mam wszystkie niedopasowane i mi się wbijają fiszbiny tu i uwdzie, bo miseczka za mała/zły kształt, One pragną wolności  😵
honey ale na pewno byłaś w tym nowym sklepie? bo ja pamiętam, że tam dość dużo tego było, i ceny były różne, od 50 zł do ponad 200....
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 stycznia 2010 11:17
Kapri stanik musię się trochę rozciągnąć. pierwszy tydzień może być nie fajny, potem będzie super wygodny, a przede wszystkim dopasowany 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 stycznia 2010 11:28
A wiecie jaka firma produkuje staniki, ale do piersi powiększanych ?
Edytko, ja w nim nie wytrzymam tygodnia. w ogole nie ma sily!  😉 chcesz mnie udusic czy mi kregoslup i zebra zmiazdzyc?  😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 stycznia 2010 11:30
Kaprioleczka, a jaki masz obwód pod biustem? Jak obwód ma stanik na metce? A jaki w rzeczywistości?
Stanik ma na metce 70. z tym, ze juz w sklepie przykladalam go do innych 70 i szczerze powiedziawszy, mial na oko z 5 cm mniej. Mi wyszlo pod biustem 63 (kazali zaokraglac w dol, to tak tez zrobilam), ale mniejszy niz ten to juz sie balam brac, bo cale zycie nosilam 75 i bylo mi w nich wygodnie.

teraz z ciekawosci zmierzylam go centymetrem. w stanie kompletnie luznym ma 56  😵 nic dziwnego, ze nie moge oddychac
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 stycznia 2010 11:46
bo musi sie rozciagnac 🙂 on nie jest z metalu, po kilku dniach noszczenia bedzie luzniejszy. cierpliwosci 😉
Edytka, to ja sobie chyba w szafie go zawiesze z jakimis ciezarkami najpierw. moja klatka piersiowa tego nie wytrzyma.  👿
ja nabyłam kolejne dwa staniki no i niestety dzieki temu wiem ze nie kupie nic na allegro
65F z kazdej firmy miał tak naprawdę inny wymiar;/

Kapro kup takie dodatkowe zapiecie zanim sie dopasuje
Kaprioleczka, też mam taki problem z każdym 65D - jest na początku ciasny pod biustem, nawet bardzo.
Ale po paru dniach chodzenia, a jeszcze chodzenia na siłownię (człek spocony  :wysmiewa🙂 rozciąga się pięknie  🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 lutego 2010 11:43
sznurka dlatego kupując staniki na allegro warto pytać o wymiary U, UU, w spoczynku, po naciągnieciu itd. to bardziej odzwierciedla faktyczny rozmiar niz numerek i literka 🙂
Edytka,  to juz dla mnie ciemna magia, mam całkiem całkiem jeden sklep stacjonarny;]
mnie przyjaciolka nawrocila na noszenie dobrze dobranych stanikow  😉 cale zycie zylam w przekonaniu ze mam 75B a wyszlo na to, ze mam 70 D  🤣

ogromna roznica  😉
Gillian   four letter word
04 lutego 2010 12:03
no spoko, ja z 90 D przeszłam na 75 F/G i zastanawia mnie fakt, jakim cudem chodziłam tyle lat w fatalnie dopasownym nacycniku? 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 lutego 2010 12:16
u mnie zmiana była z 75D na 65GG  😁

ostatnio w jakimś artykule przeczytałam, że kobieta, która ma 100cm w biuście nie może urzymać równowagi i zawsze się będzie przewracać. ciekawe, bo ja mam 100cm w biuście i nie wywracam się idąc po prostym  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
04 lutego 2010 12:28
Edytka, mam pytanie co do sklepu na koszykowej- możesz podać jaki tam jest przedział cenowy? i czy dostanę usztywniane miseczki i całe gładkie staniki?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 lutego 2010 12:37
ja tam byłam po otwarciu, kiedy na stanie mieli tylko Freye. teraz na pewno wybór się powiększył, wiem że planowali staniki z różnych półek cenowych. myślę, że usztywniane i gładkie też się znajdą.
najlepiej zadzwoń do p.Ani http://www.abrakadabra.me/ 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2010 08:21
Moja koleżanka też kupiła sobie 65E i okazał się trochę nie wymiarowy.
ja nabyłam kolejne dwa staniki no i niestety dzieki temu wiem ze nie kupie nic na allegro
65F z kazdej firmy miał tak naprawdę inny wymiar;/


to fakt, dlatego kupuję tylko Triumpha, bo wiem, że każdy będzie ok 🙂
kupiłam ostatnio jakiś polski, nawet pasował, ale porażka ogólnie. Rolują mi się miseczki i biust i tak "wylata" z tego.
Triumph jednak trzyma dobrze.
Kaprioleczka, też mam taki problem z każdym 65D - jest na początku ciasny pod biustem, nawet bardzo.
Ale po paru dniach chodzenia, a jeszcze chodzenia na siłownię (człek spocony  :wysmiewa🙂 rozciąga się pięknie  🙂


wlasnie wykonalam ten blad i poszlam w nim na silownie  😵 po 10 minutach biegu (normalnie biegam po 15-20) nie bylam w stanie oddychac w ogole. wykonczona bylam juz po 5 minutach, ale uparta ze mnie bestia, wiec bieglam dalej.
Zanim doszlam do domu bolaly mnie ramiona, kregoslup i cale plecy oraz czulam, jakby mi lopatka wyskoczyla ze stawu. Po zdjeciu stanika wszystko ustapilo.

Na razie dalam go do prania i moze po praniu sie troche mu poprawi  🙄
A ja kochałam Triumpha do momentu, kiedy kupiłam wreszcie dobry stanik 😁 I teraz mi w Triumphah niewygodnie, bo są za luźne. Na pytanie w jakimkolwiek sklepie T. czy mają mój rozmiar panie robią dziwne miny i pewnie po kątach pukają się w czoło :P
Ale faktycznie - jakościowo ich bielizna jest świetna 🙂

Kaprioleczka, może faktycznie zbyt ciasny ten Twój biustonosz? Nie ma sensu się chyba aż tak katować...
Dworcika,  a do jakiej miseczki mja arozmiary? ja niestety w sklepach widzialam konczace sie na D
ja kupuję Kostara, ostatnio kupilam tez jakis inny polski, ale Gaia mi jakos nie lezała
sznurka, nie wiem do jakiej mają... ja chyba więcej niż D nie widziałam, a pytałam o 60E lub 65E 😁
trzynastka   In love with the ordinary
05 lutego 2010 16:42
właśnie przeskoczyłam z 70 C na 65 E (DD)  🤔 normalnie aż kupie jeden z ciekawości i zobaczymy czy nie będe musiała go wypełniać ziemniakami  😉
Ja z mojego 70B-75C (to zależało od firmy i innych dziwności) przeszłam do 60-65E. I naprawdę jest ok.
Ten, który kupiłam jest f. Kostar 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się