Kącik sportowca amatora

majeczka   Galopem przez życie!
28 sierpnia 2010 20:34
Ktoś jutro będzie w Mlęcinie?
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

28 sierpnia 2010 20:43
A w Podgaju ktoś jutro będzie?
Gillian   four letter word
28 sierpnia 2010 21:01
sportowiec-dupa amator melduje się po zawodach  😅
niestety po dwóch przejazdach najlepiej obrazująca mój nastój emotka to ta -->  😵

i w P i w N pomyliłam trasę, walnęłam po wolcie  🙄 brawo dla mnie  🙄

jedyne co mnie pociesza to fakt, że koń fruwał i nasłuchałam się tyle komplementów pod jego adresem, że spuchłam do granic możliwości  😜
Ponia   Szefowa forever.
28 sierpnia 2010 21:11
Koniczka,  i jak twoje starty?
Jak było w Żyrardowie (Sobiescy)?
Teli  w Podgaju w pierwszym konkursie startuje silna dwuosobowa ekipa, myślę, że dziewczyny się tu nie długo ujawnią :emota2006098: ale na razie pewnie konie kąpią i zaplatają  :emota2006092: Ja jadę kciuki trzymać i duchowo je wspierać  🥂  😅
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
28 sierpnia 2010 21:47
Ponia, skokowe jutro 😉 ujeżdzeniowe były w zeszły weekend, na Geronimo Anyy i były bardzo udane 🙂

zdjęcie by Anaa
Ponia   Szefowa forever.
28 sierpnia 2010 21:54
No to trzymam kciuki 🙂
Kopyciak  🤬  👿 🤬 miało się nie wydać
Po obejrzeniu parkuru dwuosobowa reprezentacja ZKJ- Zastodolnego Klubu Jeździeckiego, stwierdza że niestety jeszcze nie zapisze się do kącika  😵
Nasza końska młodzież jutro nie ogarnie tego tematu 👿

Koniczka w takim razie trzymamy kciuki jutro 🙂 chociaż jednej się uda hihi
"Uderz w stół, a Voltopir się odezwie"....  😁 Wiedziałam, że kąpiele zakończone, sms'a po obejrzeniu przez Was parkuru też dostałam- wyciekał z niego litrami stres, ale... ja w Was dziewczyny wierzę  🏇 dacie radę  😅  😅 Dobrze będzie  😅
I nie stresować mi się tu  🤬  tylko koniom nie mówcie, że parkur taki straszny, może nie zauważą  👀
Dobrze, że chociaż Ty w nas wierzysz. Zawsze ktoś :P
A teraz koniec offa- spadaj spać bo nie wstaniesz jutro, żeby nas dopingować 🙂
Ikarina super gratulacje! 🙂 Jest nowa praca, czy nie? Bo pewnie cos przegapilam  😵
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 sierpnia 2010 19:17
Melduję, że mam konia ze szczerego złota! Przed 1 się minimalnie zawahał, mi się mózg wyłączył, więc przejął sprawy w swoje ręcę, skoczył, ja o mało nie spadłam, jakimś cudem przewiózł mnie jeszcze przez 2 następne przeszkody, a od 4 mi już mózg wskoczył na miejsce i mu w miarę nie przeszkadzałam. Efekt - na czysto. W drugim przejeździe mózg mi już działał, tylko na 2 odskokach wyszłam za wcześnie do skoku i polecały drągi. A w rozgrywce już wszystko zadziałało jak trzeba i w efekcie 3 miejsce 🙂
Koniczka gratulacje!  😅 jakaś relacja zdjęciowa?
Koniczka, super! Dziwię się, że jeszcze nie ma zdjęć  🤬
Bardzo mi się podobają Wasze skokowe wyczyny 🙂 Przynajmniej te, które jak dotąd pokazałaś na forum 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 sierpnia 2010 19:29
Dzięki 🙂 Mam na razie parę, dość marnych, autorstwa mojego Taty, ale Ewuś robiła zdjęcia, więc jest szansa na coś lepszego 🙂


Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
29 sierpnia 2010 19:31
Koniczka gratulejszyns! Dzielny ten Twój zwierz, nie ma co 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 sierpnia 2010 19:32
Ja niestety dotarłam dopiero na dekorację LLki

Koniczko, gratulacje, nie zdążyłam osobiscie bo szybko uciekłaś.


my jechaliśmy P, po 2 tyg totalnego roztrenowania na kursie instruktorskim myślałam ze bedzie tragedia ale... wygralismy  😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 sierpnia 2010 19:39
Koniczka, no to gratki ! za odwagę przede wszystkim,bo przecież dressage riders can't jump 😉

Brzask, mam nadzieję,że na kursie instruktorskim nie przerabialiście jeszcze pojęcia "roztrenowanie"...bo to co piszesz,to wbrew etyce jeździeckiej jest :/

p.s. nie rzucam się na Ciebie,a na słownictwo,ja też nie skaczę w domu,jak regularnie startuje 😉
Koniczka gratulacje 🏇
Brzask Gratulacje  😅 Czas na N 😉

Koniczka Skąd fotki?

PS. Rozluźnij się i daj się zabrać koniowi  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 sierpnia 2010 20:19
Dzięki wszystkim :kwiatek:

Dramka, z Sawanki. Rozluźnić i dawać się zabierać koniowi to w domu potrafię. Na wyjeździe nie do końca to działało 😉
Znam to uczucie doskonale.  🙄

I tak należą się wielkie BRAWA  😅 Jesteście 2w1  💃
Uwaga uwaga są zdjęcia! 😉
Niestety Photoshop odmówił współpracy i zdjęcia zmniejszane są przez photobucketa, wiec siadła jakość 🙁 Ale jak tylko zreanimuję PS to podmienię na lepsze 😉

Najpierw pozowali:

Potem się rozprężali:


Aż w końcu pojechali:



I w pełni zasłużona dekoracja:
Fotka druga od dołu najbardziej mi się podoba  😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 sierpnia 2010 21:09
Hehe  1 i 2 zdjęcie z przejazdu to są zdjęcia z tego pierwszego przejazdu, przeszkody 1 i 3. Dokładnie widać jak mnie bidak ratować musiał 😵
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 sierpnia 2010 21:21
więcej w ZNK  😉


Najważniejsze że nie przeszkadałas mu w ratowaniu 😉 Teamwork 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 sierpnia 2010 21:24
Trenerka się ze mnie śmiała, że ten pierwszy przejazd pojechałam na zasadzie "Ja zapłaciłam za zawody, teraz ty koniu musisz dać coś od siebie" 😁
Ponia   Szefowa forever.
29 sierpnia 2010 21:25
Koniczka,  gratulacje 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się