Kącik sportowca amatora

Brzask Fajne zabudowanie  😁
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 sierpnia 2010 21:34
Dramka, to chyba jeszcze nie czas na N... bardzo bym chciala pojechac P, P1 ale rzadko kiedy P1 jest, nie czuje sie jeszcze gotowa, z resztą zobaczymy jak bedzie nam szlo w domu, moze zaryzykuję... kiedyś  😉


było pare własnie zabudowanych, całe szczęście na killerowym nic nie robi wrażenia. Za to ustawienie parkouru bylo... fatalne  😵
W tym sezonie tylko raz trafiłam na P1..i wygrałam wycieczke
W aro zazwyczaj jest P1. Myślałam, że 11-12 też będzie, ale okazało się, że nie i trochę popsuło mi to plany:/
D&A co jedziesz? ja będę tylko w niedzielę, chyba że w sobotę P zacznie się w okolicach 15 a to mało realne
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
29 sierpnia 2010 21:46
sa teraz niedlugo jakies fajne regionalki (chetnie 2-3 dniowe) z fajna kasa z N i C? mloda wypadaloby gdzies zabrac w koncu 🏇
a jakie to fajne N i C?  😉 są w aromerze 11-12.09 eliminacje Ligii Mazowsza
"z fajna kasa z N i C?"

Forta Nie wierz?  😲  😁

Nie lubie AROMER..trawa  🤔
Koniczka gratulacje  😀 i jaki Grom dzielny! Kiedyś może naciągnę Misię i też się gdzieś dla śmiechu wybierzemy
Koniczka, fajny debiut w skokach jak na ujeżdżeniowca  😉
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
29 sierpnia 2010 22:08
no ze dobra kase mozna wygrac. albo jakies nagrody fajne. porzadna motywacja musi byc 😉
młodą??
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
29 sierpnia 2010 22:41
motywacja nie dla mnie, a dla drugiej polowy ktora musi mnie tam zawiezc 😉 ja tam wyzej jak L i P nie zawojuje. a siersciuch 6 letni.
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
30 sierpnia 2010 07:39
Koniczka, Brzask-gratuluje 🙂
My wczoraj debiut w L-w koncu 🏇 Malo udany na poczatku, bo jak na LL myslalam, tak na L wjechalam z mina pokonanego i tak mnie kon powiozl, ze zrezygnowalam, ale pojechalam drugi raz poza konkursem, mocno zdeterminowana i udalo sie 🙂 Musze sie duzo nauczyc, bo moj kon nie wybacza bledow i wykorzystuje moje psychiczne dolki 😎 Ale co nas nie za bije...
W LL za to 2 gie miejsce na Zwiastunie 🙂 oraz  baaardzo udany debiut na drugim koniu-Czantoria spisala sie na medal.Jej pierwsze zawody a sza jak stara, rowno, w rytmie nie gapiac sie na nic i na czysto.Zlota kobyla :kwiatek:
Ogolnie bardzo fajne zawody towarzyskie-a dokladnie 2 Dozynkowe Mistrzostwa Konia Wierzchowego  😎, co raz fajniejsza organizacja, puchary, podloze i atmosfera, tylko te niezabudowane przeszkody...za trudne dla debiutujacych koni 🙄 Ale ogolnie bardzo pozytywna impreza 🙂 Najwazniejsze, ze komus sie chcialo to zorganizowac, bo w okolicy posucha na jakie kolwiek zawody 🙄 🙁
Ja miałam z moim koniem 2 czyste przejazdy na LL w sobote 😉 Nasze pierwsze czyste przejazdy, bo wcześniej do 3 nie dojechałyśmy  😁
Jak na mojego konia to szał  💘
Forta,chciałam startować dwa dni i jechać na rudym P i P1, a tak to niezbyt wiem co robić...Poza tym wkurzyli mi,że nawet nie dali zniżki za dwudniowe wpisowe-zawsze była. A Ty co jedziesz?P i N?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 sierpnia 2010 08:39
Przed państwem najzłotszy koń świata:
Jak nic muszę mu pomnik wystawić...
tak. Chciałam P1 i N,ale z drugiej strony lepiej, że to eliminacje Ligii Mazowsza, bo przynajmniej jakieś konkursy normalne, a nie N z oceną stylu czy coś takiego. D&A pozostaje Ci P,N  😀
Niestety na P i N niezbyt czuję się gotowa. Konie teraz przez sierpień miały wakacje na łąkach-chodziły pod siodłem,ale bez skoków. Teraz mnie tdzień nie będzie. Rudy będzie ruszany ale po płaskim, więc raczej mi się nie uda Nki jechać.Poza tym ja się okserów boję;p
Koniczka, Brzask, gratulacje;]
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

30 sierpnia 2010 11:39
ewuś, no proszę, jak ładnie wyglądacie i świetnie sobie radzicie.
mój Zgidek teraz dostanie tydzień wakacji ( bo pańcia w końcu jedzie na zasłużony urlop), ale jak tylko wrócę, to bierzemy się za robotę, bo czekają nas zawody ujeżdżeniowe. W tym roku mamy zamiar być lepsi, niż w zeszłym.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 sierpnia 2010 11:41
Koniczka, Grom powinien order dzielności dostać 😎 Złoto nie koń 😀
Teli toż to Koniczka i Grom!

Trzymam kciuki za zawody! 🙂
D&A Przecież na początku sezonu jechałaś P i N!

Mi oksery na rozprężalni nie wychodzą.  😵
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 sierpnia 2010 17:00
Strzyga, jak tak patrzę na ten film to ja myślę, że złoto to zbyt mało szlachetny surowiec jak na tego konia
biorąc pod uwagę, że przeszkody ledwo sięgają końskich nadgarstków, te wszystkie zachwyty nad koniem, są wyłącznie miażdżącą krytyką kunsztu jeździeckiego amazonki...
Koniczka, ze tak zapytam delikatnie, nie wydaje Ci sie ta zabawa z lekka niebezpieczna??
wrotki Mój mąż twierdzi że pucharki w LL są dla koni  😁

ciekawska Od razu byłaś mistrzyni stylu?  🙄

Bo Ja doskonale pamiętam swoje początki w LL..
wrotki Mój mąż twierdzi że pucharki w LL są dla koni  😁

ciekawska Od razu byłaś mistrzyni stylu?  🙄

Bo Ja doskonale pamiętam swoje początki w LL..
nie chodzi o mistrzostwo, tylko o to, jak ja to nazywam "wystarczające minimum"...wklejony filmik pokazuje, na ok 20 oddanych, tylko jeden skok który by nie zasługiwał na stylówkowy punkt karny- jak dla mnie to stanowczo za mało, zwłaszcza ,ze koń raczej ujeżdżony, a linie pasujące 😎
ps. prosiłbym o wytłumaczenie instruktorskiego komunikatu "więcej ręki"- że więcej kontaktu, czy też wręcz przeciwnie?
Filmik nie obejrzałam..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się